Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 lis 2011, 14:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

Sporo ogłoszeń Chartera właśnie znalazłam w warszawskich anonsach, reklamują się swieżym taborem, szukają z doświadczeniem ;)

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Post Wysłano: 24 lip 2012, 11:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lip 2012, 19:27
Posty: 1
Samochód: MAN
Lokalizacja: Belarus

Nowy testowy nabytek Chrterowy
ObrazekObrazek

_________________
http://evgentgxbelarus.picturepush.com/
http://zhekabelarus.picturepush.com


Post Wysłano: 12 lis 2012, 23:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Post Wysłano: 13 lis 2012, 13:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Po tych dwóch zdjęciach to nic nie widać praktycznie, oprócz tego, że to mercedes.
Przejeżdżałem w zeszłym tygodniu koło ich bazy to stoi mnóstwo naczep.
Za to jakiś czas temu rozmawiałem z chłopakiem, który jeździł w Charterze jakieś 5 lat temu i twierdzi, że aktualnie wszyscy jeżdżą na legalu. Jak ktoś chce ganiać i ryzykować to jego sprawa.
Także chyba koniec mitu o Charterowym lataniu. :D


Post Wysłano: 13 lis 2012, 14:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 gru 2009, 1:55
Posty: 100
GG: 0
Samochód: .:DAF XF:.
Lokalizacja: WO

Cytuj:
Po tych dwóch zdjęciach to nic nie widać praktycznie, oprócz tego, że to mercedes.
Przejeżdżałem w zeszłym tygodniu koło ich bazy to stoi mnóstwo naczep.
Za to jakiś czas temu rozmawiałem z chłopakiem, który jeździł w Charterze jakieś 5 lat temu i twierdzi, że aktualnie wszyscy jeżdżą na legalu. Jak ktoś chce ganiać i ryzykować to jego sprawa.
Także chyba koniec mitu o Charterowym lataniu. :D

A czemuż to jeden " mit " o legalnym lataniu miałby przesądzić o "faktach" nielegalnego latania? :| Myślisz że taki kołchoz jak Charter pozwoliłby sobie na jazdę legal w podwójnych i w pojedyńczych przy ładunkach 80% Owoc? Gdzie masz legal na podwójnych z owocem? ja takiej firmy nie znam, a Oni by w pojedyńczych na legalu latali z owoce, prędzej by z torbami poszli....Przy takim ładunku najważniejszy jest czas a nie tacho, przykre ale prawdziwe, chcesz się utrzymać na rynku to latasz, legal to mogą mieć jak na pusto z Moskwy wracają do kraju. :>


Post Wysłano: 14 lis 2012, 9:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2012, 22:43
Posty: 10

Obudź się ze snu zimowego dziecko. Widać nie masz zielonego pojęcia o tym rodzaju transportu. To nie te czasy, zobacz co się dzieje, na głupiej Holandii, np. w Barendrechcie jeżdżą i podłączają Ci się pod komputer serwisowy w aucie i szczytują tacho, i co z tego, że masz pauzę, jak według serwisowego masz jazdę, był magnez, masz problem i to wielkości frachtu tych śmiesznych owoców w dzisiejszych czasach. Do tego Niemiec też jeździ i czyta tacho, jazda bez karty w ciągu 28 dni = mandat w wielkości frachtu. Nawet na głupiej Białorusi zobacz ile to kosztuje, jak podliczysz se te kontrole na granicach i po drodze, a jak masz pojęcie to wiesz po ile są frachty.

Jak znasz te firmę, a po tym komentarzu widać, że znasz, albo tak Ci się wydaje tylko, to wiesz ilu już chłopaków z I ligi wyleczyli z takiej gonitwy, jak dostał mandat a Krzysztof powiedział, że go to nie obchodzi, chciał latać i zarabiać, to niech liczy się z konsekwencjami.

I uwierz mi, że są firmy jeżdżące z tymi owocami na legalu :)


Post Wysłano: 14 lis 2012, 14:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Jak już był to magnes a nie magnez, jak już sczytywali komputerem to błędy ABS, a nie jazdę na magnesie.
Na głupiej Białorusi oczywiście robi się coraz większy problem, ale bez przesady. Frachty śmieszne, dlatego zaczynają jezdzić jeszcze więcej. Nie wiem jak w Charterze ale widzę po innych firmach.


Post Wysłano: 01 lut 2013, 21:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 wrz 2010, 19:49
Posty: 106
GG: 3510215
Samochód: Opel Vectra

Co słychać w Charter ?


Post Wysłano: 13 mar 2013, 11:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2006, 18:13
Posty: 96
Samochód: 106.460
Lokalizacja: Suwałki

Cytuj:
Jak już był to magnes a nie magnez, jak już sczytywali komputerem to błędy ABS, a nie jazdę na magnesie.
Na głupiej Białorusi oczywiście robi się coraz większy problem, ale bez przesady. Frachty śmieszne, dlatego zaczynają jezdzić jeszcze więcej. Nie wiem jak w Charterze ale widzę po innych firmach.

jak juz to EBS a nie ABS.

_________________
geszynta hotel, tajp, gierej, asztoni paletos :shock:


Post Wysłano: 14 mar 2013, 1:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Cytuj:
Cytuj:
Jak już był to magnes a nie magnez, jak już sczytywali komputerem to błędy ABS, a nie jazdę na magnesie.
Na głupiej Białorusi oczywiście robi się coraz większy problem, ale bez przesady. Frachty śmieszne, dlatego zaczynają jezdzić jeszcze więcej. Nie wiem jak w Charterze ale widzę po innych firmach.

jak juz to EBS a nie ABS.
Tak, na pewno. Załóż magnes np. na Volvo i zobacz jaki błąd Ci wyskoczy.


Post Wysłano: 15 mar 2013, 15:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2006, 18:13
Posty: 96
Samochód: 106.460
Lokalizacja: Suwałki

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Jak już był to magnes a nie magnez, jak już sczytywali komputerem to błędy ABS, a nie jazdę na magnesie.
Na głupiej Białorusi oczywiście robi się coraz większy problem, ale bez przesady. Frachty śmieszne, dlatego zaczynają jezdzić jeszcze więcej. Nie wiem jak w Charterze ale widzę po innych firmach.

jak juz to EBS a nie ABS.
Tak, na pewno. Załóż magnes np. na Volvo i zobacz jaki błąd Ci wyskoczy.
w Volvie musisz za kolo zagladnac i ABS odlaczyc.

_________________
geszynta hotel, tajp, gierej, asztoni paletos :shock:


Post Wysłano: 15 mar 2013, 21:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

To oczywiste, ale błąd i tak pozostaje.


Post Wysłano: 17 mar 2013, 17:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 mar 2013, 16:29
Posty: 2
GG: 22556
Samochód: opel
Lokalizacja: wrocław

ciekawe czy szukają kierowców?

_________________
Jak masz zrobic coś dziś zrób po jutrze a będziesz mieć 2 dni wolnego :)fototapeta


Post Wysłano: 17 mar 2013, 18:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

W takich firmach zawsze szukają kierowców. To wielki moloch, tam zawsze potrzeba ludzi. Tym bardziej, że wśród kierowców w mniejszości są Ci, którzy lubią jeździć na wschód. Zadzwoń i zapytaj, bo widzę że masz wpisany Wrocław więc trochę daleko, żeby podjechać z pytaniem.


Post Wysłano: 07 kwie 2013, 21:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2012, 23:08
Posty: 8
Samochód: SCANIA

Witam. ja podziwiam takich ludzi ktorzy twierdza ze z owocem to tylko na ZEBIE. ja jakos jezdze z owocem i po legalu nie ma innej opci po pierwsze nie te czasy za te pieniadze odbierac sobie zdrowie a po drugie juz pol roku porcelana IMPULSATOR i wbrew opini ze chłodnia nie znaczy ze na STRZAŁA nawet na wschód. Ale wiem ze sa tacy ludzie ostatnio szłyszałem na A2 w niemczech ze nie wyobraza sobie jazdy bez tzw zeba.I dziwic sie potem ze 10 lat temu zarabialismy tyle samo co dzis skoro sa jeszczs tacy ze za 3500 tys na miesiac na miedzynarodówce staremu by w D.......... weszli. NAWET W TAKIM CHARTEZE. POZDRAWIAM


Post Wysłano: 08 kwie 2013, 14:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 kwie 2012, 9:55
Posty: 10
GG: 0
Samochód: Star200

To co szukają ludzi do pracy czy nie.


Post Wysłano: 08 kwie 2013, 14:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Podjedź lub zadzwoń i zapytaj, a będziesz wiedział najlepiej. Na konkurencyjnym forum jeden chłopak opisuje swoje trasy. Jeździ w Charterze, ale niskopodwoziówką.


Post Wysłano: 08 kwie 2013, 17:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2012, 23:08
Posty: 8
Samochód: SCANIA

Witam. Czy szukają to nie wiem. Był okres ze nie ale to dlatego ze były braki w CIĄGNIKACH.Teraż juz ich nie ma tylko pytanie czy warto ci sie pchać. Jezeli masz stalowe nerwy to mozesz spróbować jezeli brak ci cierpliwosći to daj sobie spokój. Są tu bowiem pewne zasady i duzo potrącen o które musisz walczyć. A nowy ''Polak'' przewaznie auto po remoncie dostaje a na takim ciezko z paliwem CHORE NORMY :twisted: itp. Takze probowac mozna ale dla nowych radzę dwa razy się zastanowić. pozdrawiam


Post Wysłano: 24 paź 2013, 20:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Post Wysłano: 10 sty 2014, 17:04

Witam jak przedstawia się praca w firmie Charter na chwile obecną


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: