Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 17 z 17 [ Posty: 326 ] Przejdź na stronę Poprzednia 113 14 15 16 17
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 sty 2014, 0:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 sty 2014, 23:56
Posty: 1

Firma poszukuje kierowców z podkarpacia, których wysyła na Grecję.Po jednym kółku nie mieścisz się w normach odrazu są stu procentowe obciążenia za paliwo. Kierowcy rezygnują z pracy po jednym kółku za które zawsze są obciażani przy odrobinie szczęścia wychodzisz na zero a oni mają zrobiony frakt za darmo bo nie muszą płacić kierowcom którzy przychodzą do tej firmy z nadzieja że cos zarobia. Nie dajcie się nmabrac ich obietnicom. To wszystko co napisałem to tylko wierzchołek góry lodowej na ich organizacię brak słow zeby to opisac. :evil:


Post Wysłano: 23 kwie 2017, 16:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Nowość? https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=598B5251

Bo w piątek widziałem, taką naczepę przed Nadarzyna pod Scanią ala z Charteru i się właśnie zastanawiałem, czy to oni czy podobna nazwa.

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 23 kwie 2017, 16:24
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Podobno nabrali nowe Scanie.

Wysłane z mojego myPhone ARTIS przy użyciu Tapatalka

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 23 kwie 2017, 18:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Podobno nabrali nowe Scanie.
Łukasz ostatnio był na serwisie to stały ale Streamline R450 i te plandeki to też od nich,o nowym modelu nic nie wspominał a pewnie by wiedział jakby coś tam grali

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 24 kwie 2017, 3:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Razem 36 sztuk Wieltona. Scania R450 starszy model. Ogólnie duża zmiana kierunków, zamiast owoców dalekie trasy, dużo Iranu.


Post Wysłano: 28 wrz 2018, 15:23

witam jest może ktoś na forum jak na obecną jest w charter


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 17 z 17 [ Posty: 326 ] Przejdź na stronę Poprzednia 113 14 15 16 17


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: