Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 cze 2011, 23:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 cze 2011, 23:34
Posty: 1
GG: 0

Cześć

Zakładam kolejny temat w tym dziale.Chciałbym wiedzieć co sądzicie o firmie transportowej "MŁYNPOL" z Wyszkowa.


Post Wysłano: 03 lip 2012, 15:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lip 2012, 15:29
Posty: 15
Samochód: Osobowy :D

Jest ktoś kto posiada informacje w ogóle o tej firmie ? Jak już się piszę to mam pytanie do Wyszkowskich Driverów, jakie firmy na początek polecacie w waszym regionie ?
dodam, że bez doświadczenia jestem.


Post Wysłano: 09 lip 2012, 21:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 kwie 2012, 22:41
Posty: 82
GG: 19442150
Samochód: Mercedes ML 400 CDI
Lokalizacja: Wyszków

Żeby nie bylo OT
Obrazek
Obrazek Baza Firmy znajduje się na ulicy Graficznej 1.
Foty z TrucksFoto.pl

@Diesel_DAF
Jak na początek to Biedronka. Bo tam strzały bliskie. Jak dla Ciebie dobre bo jesteś świeży. Pojeździsz tu trochę i możesz śmiało iść na Międzynarodówkę. Właśnie na biedronce potrzebują kierowców. :) Pozdrawiam.

_________________
Nie ważne czym jeździsz, nie ważne gdzie jeździsz ,ważne ,że robisz to co lubisz. :)


Post Wysłano: 10 lip 2012, 17:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lip 2012, 15:29
Posty: 15
Samochód: Osobowy :D

O biedronce słyszałem i dostałem od wszystkich jedną radę - unikaj!. Jakby co to mam miesiąc praktyki w jednej firmie jako kierowca, ale podejrzewam że to jest i tak bardzo mało.
A właśnie osobiście mimo wszystko chciałbym jeździć w międzynarodówce. Czy to przeżuty, czy kółka to wszystko jedno. Jest szansa w jakiejś firmie z Wyszkowa ?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: