Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 01 maja 2011, 11:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 kwie 2008, 6:21
Posty: 35
GG: 4479116
Lokalizacja: Bedzin

Firma "TRANSLIDEX" została założona 1990 roku.
Nie posiadaliśmy jeszcze bazy transportowej i wykonywaliśmy jedynie transport krajowy.
Z roku na rok poszerzaliśmy zakres wykonywanych usług, a także unowocześnialiśmy tabor samochodowy. Od roku 2004 posiadamy Licencję na transport międzynarodowy oraz 12 nowoczesnych samochodów marki RENAULT , IVECO i DAF, została również rozbudowana i unowocześniona baza transportowa.
Zajmujemy się transportem i spedycją krajową oraz międzynarodową. Od 2005 posiadamy serwis samochodów ciężarowych oraz zajmujemy się przeróbką i produkcją zabudów aut i zestawów przestrzennych.
Obecnie Serwis z powodzeniem funkcjonuje na rynku usługowym poszerzając stale zakres wykonywanych prac.
Na bieżąco staramy się również "odmładzać" nasz tabor samochodowy, jak i doposażać go w nowoczesne urządzenia nawigacyjne i systemy łączności.
Nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi firmami produkcyjnymi w naszym regionie, świadcząc na ich rzecz usługi transportowe oraz serwisowe.
Zajmujemy się również handlem samochodami i przyczemami.

Adres firmy:
TRANSLIDEX Leszek Pawlik
42-506 Będzin
ul. Mickiewicza 63
http://www.translidex.com.pl

Cześć wszytkim! Panowie wiadomo coś więcej na temat tej firmy? Kilka razy spotkałem się z Kierowcami ogolnie móili że jest OK. Jeżdza autami przestrzennymi Reno i Man głównie wożą meble do Niemca ale zdarza się też wata szklana "URSA" z Ząbkowic.


Ps:Jeździ/ł ktoś z meblami jak wyglada taka praca z okolo trzydziestoma mijscami rozładunku..:)


Post Wysłano: 02 maja 2011, 16:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 maja 2011, 11:21
Posty: 2
GG: 0

Meble ? przede wszystkim spokój nikt cie nie goni . Masz rozpiske i zdajesz dzien po dniu . Nie ma problemu z papierami wszystko ok :D
Ursa już żadko. Lipsk podsufitki bardziej .


Post Wysłano: 03 maja 2011, 11:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 kwie 2008, 6:21
Posty: 35
GG: 4479116
Lokalizacja: Bedzin

Dlaczego się zdziwiłeś jak napisałem meble? Pracujesz może w tej firmie? Kolega podpowiedział mi o tej firmie zeby podjechać bo podobno mają zakupić nowe auta..

ps:Właśnie coś wspominał o meblach ze masz okolo 30 miejsc roz w D. Narazie mnie wszytko przeraża nie jeździłem duzo po europie, a jest podobno sporo kombinacji przy dostawach trzeba w ryneczki miasta itd wjerzdzac pod zakazy..A tandemem nigdy w zyciu nie jezdziłem:)


Post Wysłano: 07 maja 2011, 19:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 maja 2011, 11:21
Posty: 2
GG: 0

8) mają przyjsc nowe MAN-y. Najstarsze auto to 2008 lub 07 .
A co do cofania to tandem (1 osiowy :))
Na poczatku napewno lipa ale tak to lux. A meble to piskus dobra robota , zarobki tez sa dobre lecz mogly bys lepsze :/ kijowy miech to ok 3 a lepszy to 4 , 4.5 .600 za wyjazd i od miejsca 20 zł i 75 powroty chyba. Ale zdarza sie ze co 2 weekend w domu :) .
A z papierami tez dobrze masz rozpiske i zdajesz . Jeździ z toba pomocnik (jak masz kumatego do 40 to szybko idzie a jak jakis z renty to troszke gorzej ale wszytko jest ok. A co do rynków, ryneczków dostajesz navi (nawet na cieżarówki :U )i brak problemu


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: