Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 14 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 kwie 2006, 22:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sty 2006, 23:19
Posty: 13
Lokalizacja: Szczecin

Mam przyjemność przedstawić państwu firmę obecną na rynku od 1990 roku. Naszą dewizą jest z jednej strony trwałość założeń strategicznych, jasnych i akceptowanych przez naszych klientów, tworzących w świadomości pozytywny wizerunek naszej firmy, a z drugiej strony dużą elastyczność na etapie realizacji konkretnych zadań. Kierując się szeroko pojętym interesem naszych rodzimych i zagranicznych klientów współpracujemy z najbardziej renomowanymi producentami w kraju i w Europie.

Działamy w następujących obszarach:

- transport drogowy

- spedycja

- magazynowanie

Nasz handlowy tabor składa się z 50 nowoczesnych samochodów spełniających normy środowiskowe EURO-3. Samochody są wyposażone w system nawigacji satelitarnej GPS, który umożliwia kontrolę całego powierzonego nam towaru. Nasza firma działa na rynkach wschodnich krajów od 10 lat i jesteśmy uznawani jako wiarygodna i godna zaufania firma. Główne kierunki, jakie obsługujemy, to:

- Rosja, Ukraina, Białoruś

- Belgia, Holandia, Wielka Brytania

Cały nasz transport pokryty jest taborem TIR „carnet”. Posiadamy także magazyn na terenie firmy, który jest bardzo dobrze usytuowany, 2 km od autostrady Szczecin-Berlin, głównej drogi przelotowej ze Wschodniej do Zachodniej Europy.

Obrazek


W Marcu 2005 r. nasz tabor powiększył się o 11 nowiuteńkich ciągników Daf 95 XF.

Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 10 kwie 2006, 21:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 lip 2005, 12:48
Posty: 54
Lokalizacja: Wrocław CITY

Nie przypominam sobie abym miał okazje widzieć ich zestawy! Firma była kiedyś opisywana w Polskim Trakerze! :D :!:

_________________
Wiele Dróg Wiele Myśli Daj Bóg żebym był w tym miejscu Gdzie mam być


Tytuł:
Post Wysłano: 10 kwie 2006, 21:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Ja widziałem ich man-a ale specjalnie mi sie nie spodobał :?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Tytuł:
Post Wysłano: 10 kwie 2006, 21:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Często widuję auta z Elstal'u niemal za każdym razem, gdy bywam w Szczecinie. Mają bazę przy ul. Golenioskiej, w tym samym miejscu, w którym mieści się przedstawicielstwo MANa w Szczecinie. Co do warunków pracy, to się nie orientuję. Ale nie spotkałem się narzekaniem na tę firmę. Na Rosję jeżdżą od zawsze (od początku istnienia).


Ostatnio zmieniony 02 lut 2007, 15:14 przez Pazdz, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 10 kwie 2006, 21:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Firmę miałem okazje widywać nie raz, szkoda tylko, że większość MANów z tej firmy (przynajmniej z moich obserwacji) to tylko LX, bo kierowcy latają na dalekie trasy. Tato kiedyś jechał z jednym z nich w to samo miejsce rozładunku do Zithomira (UA), więc miał okazje sobie pogadać z kierowcą, narzekań na firmę nie było :)

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 11 kwie 2006, 7:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Cytuj:
większość MANów z tej firmy (przynajmniej z moich obserwacji) to tylko LX,
Dobrze zaobserwowałeś :wink: . Firma nie posiada tych większych man-ów. Ja myślę że przy takich trasach auta powinny być z dużą kabiną :wink: . Ale nie jest źle temu man-u dużo nie brakuje. :D

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Tytuł:
Post Wysłano: 11 kwie 2006, 15:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 23:44
Posty: 219
GG: 6237840
Samochód: Fiat Stilo JTD
Lokalizacja: Szczecin

Cały czas trenują Moskwa. St. Petersburg. Kasa mała. Mają przedstawicielstwo Mana i Wieltonu(oni mają same plandeki z Wielunia).


Tytuł:
Post Wysłano: 11 kwie 2006, 18:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 lis 2005, 17:01
Posty: 487
Lokalizacja: kędzierzyn-koźle

No to następna firma szybko rozwijająca się i pewnie złapała stała robotę.


Tytuł:
Post Wysłano: 11 kwie 2006, 20:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 23:44
Posty: 219
GG: 6237840
Samochód: Fiat Stilo JTD
Lokalizacja: Szczecin

Robota jest stała obsługa fabryk w rosji ale kasa dla kierowca bardzo słaba, wiem bo wujek tam jeździł.

[ Dodano: Wto, 11.04.2006, 20:30 ]
P.S ale przeszedł do USP.


Tytuł:
Post Wysłano: 30 maja 2006, 14:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2006, 14:13
Posty: 111
Lokalizacja: Bartoszyce

Jak sie nie myle, to dość czesto zestawy Elstal'u sa na granicy z Rosja w Bezledach, widywałem je dosc czesto jak jeździłem tam w celach zarobkowych :)

_________________
Kubuś Puchatek zanim napisał jakiś post, to siadał i walił się w głowę pluszową łapą, mówiąc „myśl, myśl, myśl…”
Wy też myślcie zanim coś napiszecie !


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lut 2007, 15:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Taką ciekawostką jest to, że firma ELSTAL zajęła II miejsce w konkursie FIRMA ROKU 2003 z branży TSL oczywiście.


Od niedawna posiadają również Dafy XF 105. :wink:


Post Wysłano: 06 cze 2009, 14:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Obrazek

Ot, fotka ich MANa. Śmiem twierdzić, że ich auta są jak wino, im starsze tym lepsze (porównując ze zdjęciami MANów ze strony :) )

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 07 cze 2009, 9:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 23:44
Posty: 219
GG: 6237840
Samochód: Fiat Stilo JTD
Lokalizacja: Szczecin

Co do zdobytego tytułu przez Elstal to po Szczecinie krążyła dość zabawna historyjka. Czy ktoś posiada informację o aktualnych warunkach pracy?


Post Wysłano: 08 paź 2009, 20:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T1382095

Aut się wyzbywają ;)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 14 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: