Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 kwie 2006, 18:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 lut 2006, 0:55
Posty: 18
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Może wiecie coś o tej firmie :roll: i czy znacie jej strone internetową :?:

_________________
MAN-DAF-MERCEDES-IVECO----->>> ist the Best
My Life is Truck
Pietruszyński-Pietrucha-Pitra

SCANIA
TRUCK MOICH MAŻEŃ :D:D:D
---------->>>GG: 8166060<<<----------
ZaPrAsZaMy


Tytuł:
Post Wysłano: 03 kwie 2006, 20:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Firma ta nie ma chyba swojego www :] Ale wiem tyle że swoją bazę mają w Lutolu Suchym między Świebodzinem a Trzcielem twoje okolicę zresztą :wink: Mają około 20 samochodów w większości volva. Może ma ktoś fotki to niech wrzuci :wink: :D

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Ostatnio zmieniony 10 kwie 2006, 15:08 przez GRZEGORZ, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 03 kwie 2006, 20:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

Cytuj:
Mają około 20 samochodów w większości volva.
Sądzę, że maja więcej aut niż 20... Na poczatku firma brała tylko Renault Premium ale w końcu poszli po rozum do głowy ;) :) ;) i zaczeli kupować Volva chińczyki i dość sporo Scań serii 4...Zestawy to przeważnie mega, maja też sporo tandemów i kilka małych tzw "żuczków" czyli samochod do 3.5t DMC ;)

_________________
International Haulage


Tytuł:
Post Wysłano: 03 kwie 2006, 21:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

Widziałem dosyć sporo ich składów, ale niestety nie mam fotek. Jeżeli chodzi o marki tych składów to sam osobiście widziałem najwięcej Scanii, raz nawet piekną całą białą R-kę Highline (atrapa tez na biało była maźnięta) :wink: Ogólnie zestawy eleganckie :wink: , czarne szmaty i białe kabiny. A wiecie może jakie kierunki najczęściej ćwiczą?
p.s mają chyba dużo więcej niż 20 składów....

_________________
A,B,C - są. E-jeszcze w tym roku.

Marzenie, pasja, to nas w jedność połączyło.
Naturalna segregacja, to nas wyłoniło.!


Tytuł:
Post Wysłano: 03 kwie 2006, 22:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

Cytuj:
Haha ale to napisałeś. Podoba mi się
Taka prawda :) Kilka lat temu gdy sytuacja w polskim transporcie była o wiele lepsza niż dziś firma brała praktycznie same Premiumki a gdy nastały ciężkie czasu przeszli na sprzęt pierwszej klasy ---troche to dziwne bo powinno być na odwrót ale tak jest...Dzisiaj jak widać Premium wyzbyli się chyba doszczętnie...Zapomniałem, że maja też Many bardzo ładnie wygląda ten TGa pod tandemem :D Najładniejsza R i FH

_________________
International Haulage


Tytuł:
Post Wysłano: 04 kwie 2006, 14:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Ja sie mogę załozyc ze Jakob ma dużo więcej zestawów niz 20 jak zawsze lace z tatą na zachód to jakoś lecimy koło ich bazy (lub jest to jakiś ich partking) i stoi ich tam bardzo dużo.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Tytuł:
Post Wysłano: 04 kwie 2006, 14:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Cytuj:
ja sie mogę załozyc ze Jakob ma dużo więcej zestawów niz 20
Ok ja na początku że około 20 co nie znaczy że akurat tyle. Ja wiem że na ich bazie zawsze tych aut trochę mają ale nigdy nie próbowałem liczyć 8) :D

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Tytuł:
Post Wysłano: 04 kwie 2006, 16:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

Firma Jakob na bazie w Lutolu Sychym ma stać około 25 zestawów. Właścicielem firmy jest niemiec który ma jeszcze bazę w Berlinie i w niemczech ma napewno o wilele więcej zestawów niż w Polsce. Słyszałem jeszcze że bardzo dobre tam są zarobki, kierowcy chwalili sobie szefa.


Tytuł:
Post Wysłano: 04 kwie 2006, 18:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Cytuj:
kierowcy chwalili sobie szefa.
Może rzeczywiście mają tak dobrze a może chwalą bo muszą :mrgreen: 8)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Ostatnio zmieniony 26 sty 2008, 22:19 przez GRZEGORZ, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 29 kwie 2007, 19:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lut 2006, 10:28
Posty: 21
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Obrazek

http://www.speditions-lkw.de

_________________
MAN 5 star :)


Tytuł:
Post Wysłano: 29 kwie 2007, 20:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 15:09
Posty: 241
GG: 9740107
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Glina [WOT]

Ja kiedyś z JAKOBA widziałem Renaulta Mascota tandem. Malowanie miał takie samo.

_________________
Canon PowerShot A530
Skype:eldamiano3


Tytuł:
Post Wysłano: 01 maja 2007, 15:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

Jakob teraz masowo odsprzedał Premiumki, na których widnieje napis Tomaś zamiast Jakob :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 01 maja 2007, 15:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Cytuj:
Jakob teraz masowo odsprzedał Premiumki
I chyba zakupił FH bo ostatni na ich placu przy 2 to spora ilość stała tych białych tandemików ze staini Volvo.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 01 maja 2007, 15:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

Cytuj:
I chyba zakupił FH bo ostatni na ich placu przy 2 to spora ilość stała tych białych tandemików ze staini Volvo.
Bardzo możliwe, widziałem, też na ich placu sporą ilość nowych Renault Mascus z kurnikami :wink:


Tytuł: stronka
Post Wysłano: 22 gru 2007, 19:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 cze 2006, 21:47
Posty: 3
Lokalizacja: zielona gora

czesc
znalazlem stronke jakoba:

http://www.jakob-international.pl/

_________________
MiChU


Tytuł: Re: JAKOB...
Post Wysłano: 08 lut 2008, 12:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2008, 12:20
Posty: 1
GG: 0

http://www.jakob-international.pl/ stronka znam tą firme dobrze jest w lutolu suchym moj wuja tam mieszka ... W lutolu suchym maja baze cały serwis dużo zestwow ... jezdzą prawie wszedzie zarobki tez dobre ... teraz sprzedaja pare ciężarówek z 2004 scanie volva i kupuja nowe a szef jest Polakiem Jakub Kucera mieszka w Chociszewie


Post Wysłano: 08 kwie 2008, 16:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 kwie 2008, 16:24
Posty: 1
GG: 10963608

witam wszystkich,

zeby powstala jasnosc o firmie JAKOB International, opowiem troszku o niej. firma nazywa sie JAKOB International po polskiej stronie a po niemieckiej JAKOB Spedition i KUCERA Frachtvermittlung tzn. jeden wlasciciel ktory prowadzi razem ze swoimi synami (jakub, michal i filip) firme.

siedziba firmy znajduje sie w lutolu suchym a niemiecka firma w berlinie i ludwigsfelde (kolo berlina) tam posiadaja magazyny, cpn i warsztaty.

w polsce posiadaja magazyny, warsztaty, cpn, punkty serwisu bardzo znanych markowych firm i wiele innych rzeczy! strona internetowa to http://www.jakob-international.pl

firma posiada ok. 60 zestawow tandem i 40 zestawow mega (auta siodlowe). marki to scania i volvo - nowe many tgx 10szt. cale czarne (kabiny jak i plandeki) i magnumki! posiadaja ok. 80 kontenerow pod tandemy.

sredni syn, michal kucera posiada juz swoja firme transportowa http://www.kucera-logistics.pl kotra sie rowniez rozwija! rowniez posiadaja firme http://www.cars-design.pl ktora tuninguje exkluzywne samochody osobowe!

wlasciciel firmy jakob nie mieszka w chociszewie co jest pewne :-) i nie nazywa sie jakob tylko tadeusz kucera! takze firma jest firma polsko niemiecka i wlasciciel jest polakiem!

posiadam duuuzo zdjec firmy...slyszalem ze beda robic jedna flagowa ciezarowke! kierunki firmy jest cala europa ale posiadaja swoich stalych klientow. zarobki sa bardzo dobre i kierowca dostaje swoja ciezarowke (nie skoczek)! weekendy zawsze w domu - to zapewniaja logistycy ktorzy dysponuja ciezarowkami!

pozdrawiam


Post Wysłano: 28 lis 2009, 19:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2008, 21:06
Posty: 96
GG: 0
Samochód: Volvo

Witam na już dosyć dawno nie odwiedzanym temacie, wie ktoś może co się aktualnie dzieje w Jakobie :?: Chcieliśmy się dowiedziec, jakie są u nich warunki, ale nie moglismy sie do nich dodzwonić :?

Ps. Słuchajcie jakby coś to nie piszcie w sprawie pracy do tego kolesia co sie wypowiadał o 1 post wyzej, który ma podane GG w panelu, chciałem z nim pogadać ale jak tylko do niego napisałem to wyłączył GG i nawet słowa nie odpisał - normalna dzicz :lol:

Tutaj jeszcze fotka:

Obrazek

Pozdro


Post Wysłano: 29 lis 2009, 10:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2008, 15:08
Posty: 96

Weekendy w domu??to gdzie jada te ciezarowki w sobote autostrada A4 w kierunku Niemiec?


Post Wysłano: 29 lis 2009, 13:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Ostanio będąc w tamtych okolicach widziałem kilka wywrotek 4 osiowych MAN- TG-S z tej firmy.Zapewne pracują one przy budowie pobliskiej autostrady A2,a w tamtym tygodniu koło Leroy Merlin w Poznaniu widziałem czarnego TG-X 480 XXL w tandemie z tej firmy.

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: