Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 lut 2011, 15:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 gru 2010, 8:33
Posty: 24
GG: 0
Samochód: honda city
Lokalizacja: SPI

Witam!
Mam pytanko, zna ktoś tą firmę? Chodzi mi o warunki pracy kierowców.
Widziałem dzisiaj ogłoszenie, że szukają kierowców do oddziału w Dąbrowie Górniczej
(siedziba firmy chyba jest w Poznaniu bo tam trzeba aplikować :) )
Ciekawi mnie jak tam jest naprawdę, bo w ogłoszeniu oferują m.in. nową flotę pojazdów, umowę o pracę, regularne wynagrodzenie, całodobowe wsparcie techniczne itd....... :roll:
Pozdrawiam
Rafał

_________________
B, C, C+E


Post Wysłano: 09 lut 2011, 17:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lip 2009, 18:38
Posty: 391
GG: 5115038
Samochód: ładny
Lokalizacja: WLKP(PL)

Siedziba Transpostu mieści się w Poznaniu na ul. Winklera 1.
Pracowałem tam ponad 2 lata jeszcze dla Poczty Polskiej i bardzo miło wspominam ten okres.
Teraz po prawie 2 - letniej przerwie mam zamiar tam wrócić o ile życie pozwoli :)

Kolego, to co pisze w ogłoszeniu jest zgodne z prawdą. Pieniądze zawsze były 10 na koncie (nie sama podstawa, ale pełna wypłata). Ciągniki można spotkać w kraju i niebawem na zachodzie. Póki co są nowe Stralisy i MANy i raczej tylko na tych markach będzie budowana flota.
Łatwo da się rozróżnić zestawy, bo są jednolite, białe ciągniki z logiem firmy i niebieskie naczepy - firanki.
Jeśli chodzi o serwis to na dzień dzisiejszy niewiem jak się sprawa ma, ale tak długo jak pracowałem w tej firmie nie było sytuacji że musiałem leżeć pod autem albo bawić się w mechanika, bo od tego były (i są nadal) odpowiednie osoby.
Na razie to tyle, pozdrawiam :)

_________________
Nightcrawler


Post Wysłano: 09 lut 2011, 18:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lis 2006, 16:05
Posty: 212
Lokalizacja: Łódzkie

Mam styczność z ta firma w Łodzi. Zaczęli jeździć od miesiąca na łódzkim oddziale mają 17 zestawów jak mówił mi kierowca. Flota składa się z Iveco Stralis i Many. Stralisy te które widziałem wszystko silniki 450 KM i największe kabiny AS. MANy w kabinie XLX mocy nie pamiętam. Jeśli chodzi o zarobki to 1400 podstawa + dieta + premia.
Sam starałem się na stanowisko dyspozytora ale niestety potrzebne C+E. Jesli chodzi o to że kierowca spedza wolny czas pod autem to nic z tych rzeczy są od tego mechanicy. I co ważne nie ma jazdy na wariackich papierach rygorystyczne przestrzeganie czasu pracy kierowcy! Co ciekawe nie robi się oszczędności i przepałów. Wyznaczona jest norma miejska i drogowa według których kierowca rozpisuje kilometry. Jakby były jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć.

_________________
nie pyskuj bo ściana
najlepsza przyjaciółka-fajerka


Post Wysłano: 09 lut 2011, 20:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sty 2010, 23:43
Posty: 75
Lokalizacja: Poznań

A jak wygląda system pracy w transposcie?
W ogłoszeniach podają, że miejsce pracy np. Poznań i okolica, to co dziennie zjazd do domu ?

W takim razie baza dla pojazdów ciężarowych gdzie się znajduje? Bo na Winklera to tylko biura są.(chyba, że się myle)

Pozdrawiam

_________________
CE


Post Wysłano: 09 lut 2011, 20:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lis 2006, 16:05
Posty: 212
Lokalizacja: Łódzkie

Dlaczego codziennie w domu?

_________________
nie pyskuj bo ściana
najlepsza przyjaciółka-fajerka


Post Wysłano: 09 lut 2011, 22:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lip 2009, 18:38
Posty: 391
GG: 5115038
Samochód: ładny
Lokalizacja: WLKP(PL)

Auta stoją na ul. Wieruszowskiej.

_________________
Nightcrawler


Post Wysłano: 14 lut 2011, 21:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sty 2010, 16:03
Posty: 226
GG: 11516920
Samochód: DAF CF 440 Euro 6 Space Cab
Lokalizacja: Starzyny [SZA]

Panowie, nie wiecie może ile czeka się na odpowiedź od nich po złożeniu aplikacji? Może jakiś wasz znajomy tam pracuje?
Zadzwoniłem dziś, miła Pani kazała złożyć aplikację, ale nie określiła kiedy mogę się spodziewać odpowiedzi.

_________________
Nie ma lipy, same dęby!
DAF XF 105 Super Space Cab - nie ma większego.
Lubię Actrosy... Wyprzedzać pod górę :mrgreen:


Post Wysłano: 15 lut 2011, 17:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lip 2009, 18:38
Posty: 391
GG: 5115038
Samochód: ładny
Lokalizacja: WLKP(PL)

To jest duża firma i mają tam tez sporo CV, więc jak nie będziesz się przypominał albo nie odwiedzisz osobiście siedziby to niewielkie szanse, że akurat się Toba zainteresują.
W jakim oddziale składałeś papiery ?

_________________
Nightcrawler


Post Wysłano: 15 lut 2011, 20:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sty 2010, 16:03
Posty: 226
GG: 11516920
Samochód: DAF CF 440 Euro 6 Space Cab
Lokalizacja: Starzyny [SZA]

Cytuj:
To jest duża firma i mają tam tez sporo CV, więc jak nie będziesz się przypominał albo nie odwiedzisz osobiście siedziby to niewielkie szanse, że akurat się Toba zainteresują.
W jakim oddziale składałeś papiery ?
Na oddział Katowice. Chodź jak dzwoniłem to laska powiedziała, że wszystkie papiery wędrują do głównej siedziby i tam wyłaniają kandydatów.
Trochę chore no, ale...

Tak jak dzisiaj, wchodzę do biura z jednych firm, pytam o pracę mówi gość, że będą, bo 3 kierowców wyprowadza się za granicę i rezygnują.
Zapytał czy jeździłem gdzieś wcześniej, czy mam wszystkie papiery itp. Przedstawił warunki, powiedział na jakie auto, jakie płace i wziął namiary do mnie, ma się jutro odezwać.
Takie coś mi się podoba, a nie CV, Listy, podania, dupy maryny, a i tak szanse marne na przyjęcie...

_________________
Nie ma lipy, same dęby!
DAF XF 105 Super Space Cab - nie ma większego.
Lubię Actrosy... Wyprzedzać pod górę :mrgreen:


Post Wysłano: 27 lut 2011, 20:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sty 2010, 16:03
Posty: 226
GG: 11516920
Samochód: DAF CF 440 Euro 6 Space Cab
Lokalizacja: Starzyny [SZA]

Wybaczcie za post po postem.
Zna ktoś adres oddziału Dąbrowa Górnicza i Katowice?
Byłbym wdzięczny, bo nigdzie nie mogę znajść :?

_________________
Nie ma lipy, same dęby!
DAF XF 105 Super Space Cab - nie ma większego.
Lubię Actrosy... Wyprzedzać pod górę :mrgreen:


Post Wysłano: 27 lut 2011, 20:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2008, 21:54
Posty: 15
GG: 6936693
Samochód: --

Też bym proił o namiary na oddział w Dąbrowie i Katowicach.

A wiecie moze jak z przyjęciami bez doświadczenia ??


Post Wysłano: 27 lut 2011, 20:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sty 2010, 16:03
Posty: 226
GG: 11516920
Samochód: DAF CF 440 Euro 6 Space Cab
Lokalizacja: Starzyny [SZA]

Cytuj:
Też bym proił o namiary na oddział w Dąbrowie i Katowicach.

A wiecie moze jak z przyjęciami bez doświadczenia ??
Na stronie TRANSPOST'u pisze tak, cytuje
"Poszukujemy ludzi, z którymi wspólnie będziemy budować sukces naszego przedsiębiorstwa. Jesteśmy otwarci zarówno na Kandydatów z doświadczeniem jak i na tych, którzy dopiero zaczynają swoją karierę"

Choć dzwoniąc do nich powiedziałem, ze mam 7 miesięcy doświadczenia, powiedzieli, że ok, bo minimum to pół roku.

_________________
Nie ma lipy, same dęby!
DAF XF 105 Super Space Cab - nie ma większego.
Lubię Actrosy... Wyprzedzać pod górę :mrgreen:


Post Wysłano: 04 sie 2011, 17:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 paź 2006, 18:10
Posty: 67
GG: 3407033
Lokalizacja: PNT

I co tam w Transposcie ciekawego słychać? Z tego co widzę to tabor nieustannie powiększają i nowe auta już czekają w Trans - Poz w Niepruszewie.

_________________
Jadę, jadę,
drogą lecę.
Ja mam towar,
Oni becel... :D


Post Wysłano: 04 sie 2011, 18:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Tak, dzisiaj znajomy po raz drugi zatrudnił się w tej firmie...I odbierał właśnie maszynę z Niepruszewa. Zobaczymy, jak to będzie. Oby sie tylko tymi samochodami nie przepchali..bo to,że biorą to ok..ale niech to wszystko będzie z umiarem...Bo balon szybko nadmuchany, jeszcze szybciej pęka...


Post Wysłano: 04 sie 2011, 22:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 paź 2006, 18:10
Posty: 67
GG: 3407033
Lokalizacja: PNT

Aut przybywa i to w oczach. Na początku przyjmowali kierowców a później wysyłali ich do domu i odbierali auta i wrzucali nowych. Dziwna polityka w tej firmie. Z tego co widzę w Niepruszewie to większość na weekend zjezdża własnie na baze. Jeszcze co mi wiadomo, to ruszyla się u nich międzynarodówka, ale to narazie tak na próbę. Ciekaw jestem jak to teraz wygląda i jak z zarobkami?

_________________
Jadę, jadę,
drogą lecę.
Ja mam towar,
Oni becel... :D


Post Wysłano: 06 sie 2011, 20:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sty 2011, 17:48
Posty: 94
GG: 0
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Na początek: Proszę o zmianę tematu na Transpost S.A Poznań. Tam jest siedziba.

Miałem okazje popracować krótko w tej firmie: tabor nowy z CB, czas pracy przestrzegany.

Jeździłem na krajówce, był to okres bardzo krótki. Przez ten czas zaskoczyła mnie prężność spedycji: rekord to rozładunek w miasteczku W. na ulicy X. i załadunek, też na ulicy X. 500m dalej. Miejsca kolejnego załadunku znane są już przed rozładunkiem poprzedniego.

O pieniądzach nie piszę, bo to już samemu trzeba się fatygować. Myślę jednak, że jak na Polskę, to całkiem przyzwoite warunki. Dodać nowy tabor, "tacho" przestrzegane i może być ciekawe miejsce pracy.

Na koniec parę fot ode mnie:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
Ciężarówki: Iveco Eurocargo, Mercedes 1824, 1218, Scania 93, Volvo FL6, Magnum + cała flota Albatros Poland
Autobusy: PKS Bydgoszcz, MZK Bydgoszcz


Post Wysłano: 06 sie 2011, 20:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2008, 10:53
Posty: 512
GG: 12345722

Jeśli idealna, można wiedzieć dlaczego tak krótko w niej pracowałeś? :)


Post Wysłano: 06 sie 2011, 21:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sty 2011, 17:48
Posty: 94
GG: 0
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Jeśli idealna, można wiedzieć dlaczego tak krótko w niej pracowałeś? :)
Gdzie napisałem, że idealna???

Nie zawsze przyczyną odejścia są złe warunki pracy, czy zły pracownik przyjacielu. Nie będę się wdawał szczegóły, ale ustalmy, że ja nie nabroiłem, a firma była ok. Były inne powody. (np rodzinne, zdrowie, itd, itd...)

_________________
Ciężarówki: Iveco Eurocargo, Mercedes 1824, 1218, Scania 93, Volvo FL6, Magnum + cała flota Albatros Poland
Autobusy: PKS Bydgoszcz, MZK Bydgoszcz


Post Wysłano: 06 sie 2011, 21:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2008, 10:53
Posty: 512
GG: 12345722

Spoko, ciekawość mnie zżerała, chyba bym sobie nie podarował nie zadając tego pytania. :mrgreen:
W niczyje sprawy osobiste nie mam zamiaru ingerować.


Post Wysłano: 24 sie 2011, 16:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sty 2010, 23:43
Posty: 75
Lokalizacja: Poznań

Witam serdecznie.
A czy ktoś sie orientuje czy badania sanepid są warunkiem koniecznym przy rekrutacji ? Spożywki chyba nie wożą? Tak wiec skąd taki wymóg.

Pozdrawiam


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: