Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 31 mar 2006, 16:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lut 2006, 12:44
Posty: 38
Lokalizacja: okolice Kielc

Nie rzucil mi sie w oczy taki temat a mysle ze warto wiedziec cos o tej firmie

Powstała w 1991 roku jako podmiot reprezentujący w 100% polski kapitał prywatny. Podstawę działalności firmy stanowił transport międzynarodowy i krajowy, który dzisiaj realizowany jest w oparciu o ponad osiemdziesiąt zestawów 34-paletowych, auto-silosy oraz mniejsze auta 3 i 10-cio paletowe.

Uzupełnieniem oferty firmy są zestawy mega typu BDF (swap body), o łącznej kubaturze ładunkowej 120 m3.

Wszystkie zestawy w ruchu międzynarodowym posiadają wymagane koncesje i są dostosowane do przewozu materiałów niebezpiecznych. Łączność z pojazdami zapewniają telefony GSM a niebawem będą one monitorowane drogą satelitarną.

posiada wszystkie wymagane w branży zabezpieczenia: karnety TIR, ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika w ruchu międzynarodowym na sumę 250.000 USD, krajowym na sumę 100.000 USD oraz OC Spedytora na sumę 50.000 USD. Oczywiście Na życzenie klienta stnieje możliwość podwyższenia wartości wymienionych polis, jak również dodatkowego ubezpieczenia towaru. Zasięg terytorialny usług obejmuje całą Europę, ze szczególnym uwzględnieniem Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Włoch i Portugalii.

Wielkim osiągnięciem i zarazem powodem do dumy jest dla dotychczasowa współpraca z dwoma światowymi potentatami z branży samochodowej. Firma wykonuje dla tych klientów specjalistyczne przewozy w systemie "just in time" pomiędzy Polską a Anglią, Francją, Belgią, Włochami i Hiszpanią. Dzięki wytężonej pracy i ogromnemu zaangażowaniu wszystkich pracowników ładunki, od jednego kartonu do pełnej naczepy trafiają zawsze na czas i prosto na linie produkcyjne zakładów prawie w całej Europie.

Ogromną rolę we wspólnym sukcesie odgrywa nowy i niezawodny tabor, który w rękach doświadczonych i starannie wyselekcjonowanych kierowców stanowi pewne narzędzie pracy. Własna stacja naprawy pojazdów daje możliwość samodzielnego usuwania drobnych usterek bez zbędnych przestojów i długotrwałego wyłączania samochodów z ruchu a bieżąco aktualizowana informacja o pojazdach pozwala wyczerpująco odpowiadać na pytania klientów, ale również optymalnie łączyć ładunki i precyzyjnie planować trasę przejazdu.

Koordynacją i kontrolą pracy kierowców zajmują się, w dwóch biurach spedycyjnych zlokalizowanych w Warszawie i Osiecznej k. Leszna Wlkp., spedytorzy wspomagani stworzonym na własne i uwzględniającym specyfikę firmy systemem komputerowym. Pracownicy nie ograniczają swojej pracy do standardowych czynności firm logistycznych. Często w ramach stałej współpracy z klientem, bazując na dobrej znajomości języków obcych reprezentują go w kontaktach z dostawcą czy odbiorcą towaru.

tworzy też dla swoich klientów unikatowe rozwiązania organizacyjne i informatyczne ułatwiające i podnoszące efektywność wzajemnej współpracy. Za przykład może posłużyć internetowy system informowania o statusie przesyłki, stworzony dla odbiorców jednego z największych na świecie producentów specjalistycznej aparatury medycznej.
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

źródło http://www.europegaz.com.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 31 mar 2006, 17:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

O firmie EURO PEGAZ był kiedyś artykuł w PT. O ogólnie o firmie nie wiele słyszałem, ale za to widywałem ich czesto. Tobor jak widać firma ma porządny w większośći "szwedy", choć malowanie takie mało "wybijające się" ale za to rozpoznawalne i o to głównie chodzi.

(Auta z tej firmy można czesto spotkać na WSE Wałbrzych :wink: )

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 31 mar 2006, 21:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 paź 2005, 19:45
Posty: 112
GG: 6415222
Lokalizacja: Włocławek

Europegaz ma ładne zestawy,codziennie(prawie) je widuje u mnie.Mają też premiumki ale racja,dominują Scanie i Volvo

_________________
Być kierowcą - styl życia,praca,miłość,pasja...
Inni nigdy tego nie zrozumieją...

MERCEDES-BENZ Actros 2540 L <48-355> Vos | Logistics


Tytuł:
Post Wysłano: 01 kwie 2006, 9:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 mar 2005, 18:36
Posty: 181
Lokalizacja: SLU- Lubliniec

Mój kuzyn pracował w tej firmie. Warunki miał świetne dostał służbowy samochód, telefon kom., i mieszkanie :wink: . Szkoda, że zrezygnował :/ ale za to teraz mieszka w swoim domu ma swoje auto i ma swoją komórke :lol: . Miesięcznie zarabiał tam ok. 7 tys. Oczywiście nie jako kierowca, był tam osobą odpowiedzialną za Tabor firmy oraz za ekonomike. Wiem, że dobrze traktują tam kierowców ale ile zarabiają to nie wiem :] :wink:

_________________
Don't underestimate the power of ours Scania \8/
JANIK POMOC DROGOWA & TRANSPORT PONADNORMATYWNY
http://www.janik-pomoc-drogowa.go.pl
http://www.janik-gabaryt.go.pl

http://aleks.picturepush.com


Tytuł:
Post Wysłano: 01 kwie 2006, 10:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

No firma jest ciekawa, z tego co mówi Tiruś to jest tam naprawde ok, jeżeli Twój kuzyn miał ok 7 tysiaków to myśle że kierowcy zarobią przynajmniej te 4, a to by było nieźle... ;) Ogółem ich auta już nieraz widziałem, malowanie niewyróżnia się może niczym ale jest dosyc ładne i dobrze żółty napis na zielonej szmacie wygląda... ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 01 kwie 2006, 12:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 lis 2005, 17:01
Posty: 487
Lokalizacja: kędzierzyn-koźle

Świetna firma, dość często na trasie mijam się z nimi.


Tytuł:
Post Wysłano: 01 kwie 2006, 16:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 lip 2005, 12:48
Posty: 54
Lokalizacja: Wrocław CITY

Dosyć często mam okazję widziec ich zestawy a co roku przejeżdzam przez ich baze w Osiecznej koło Leszna bo jeżdzę tam nad jezioro! Zestawy takie w sumie standardowe niczym się nie wyróżniają ale ogólnie pozytywnie oceniam :D :!: 8) :lol:

_________________
Wiele Dróg Wiele Myśli Daj Bóg żebym był w tym miejscu Gdzie mam być


Tytuł:
Post Wysłano: 01 kwie 2006, 17:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2006, 20:17
Posty: 17
Lokalizacja: LIPNO

ja mieszkam w Lipnie niedaleko ich bazy w Osiecznej. Tabor maja nowy. a co do zarobkow tez sie zabardzo nie orientuje. Moj kumpel z budy pracowal tam co weekend jako machanik i niezabardzo sobie chwalil ta prace. praca od rana do wieczora tzn. nocy. 8)


Tytuł:
Post Wysłano: 05 kwie 2006, 18:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Krzysiek661 napisał:
Cytuj:
Tabor maja nowy
Obrazek

Źródło: http://www.lkw-infos.net

(Oczywiście żartuję :wink: ) Widać, że fotka była robiona już dośc dawno, świadczy to również o firmie, że przez te lata użytkowania pojazdów marki VOLVO nie zawiedli się i nadal inwestują w te właśnie pojazdy do swojej firmy.

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 05 kwie 2006, 19:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 lut 2006, 0:55
Posty: 18
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Dzisiaj jak szedłem do szkoły to spotkałem Volvo z tej firmy to chyba była seria FH12 :roll: :D

_________________
MAN-DAF-MERCEDES-IVECO----->>> ist the Best
My Life is Truck
Pietruszyński-Pietrucha-Pitra

SCANIA
TRUCK MOICH MAŻEŃ :D:D:D
---------->>>GG: 8166060<<<----------
ZaPrAsZaMy


Tytuł:
Post Wysłano: 09 kwie 2006, 12:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 paź 2005, 13:42
Posty: 28
Lokalizacja: Leszno

Najlepiej na bazę do nich jechać w święta bo większość ciężarówek stoi na parkingu. Też mieszkam koło Osieczny to widuje często ich samochody najczęściej scanie i man-y. krzysiek661 na twojej wiosce często stoi od nich man na ul. Okrężnej.


Tytuł:
Post Wysłano: 13 kwie 2006, 6:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 kwie 2006, 20:00
Posty: 18
Lokalizacja: wieje wiatr...

te f 12 chyba zosalo zakupione z PEKAESOW :)


Tytuł:
Post Wysłano: 13 kwie 2006, 13:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2006, 20:17
Posty: 17
Lokalizacja: LIPNO

szymonf1989f napisal:
Najlepiej na bazę do nich jechać w święta bo większość ciężarówek stoi na parkingu. Też mieszkam koło Osieczny to widuje często ich samochody najczęściej scanie i man-y. krzysiek661 na twojej wiosce często stoi od nich man na ul. Okrężnej

zgadza sie na okreznej stoi czasami man z europegazu. a ja mieszkam na tej ulicy kilka domkow od tego goscia co jezdzi tym autkiem :D


Tytuł:
Post Wysłano: 14 kwie 2006, 10:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 lis 2005, 17:01
Posty: 487
Lokalizacja: kędzierzyn-koźle

Ja mieszkam w Kędzierzynie-Koźlu i także widuje ich pojazdy na trasie a również w mieście.


Tytuł:
Post Wysłano: 25 kwie 2006, 12:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2006, 20:17
Posty: 17
Lokalizacja: LIPNO

dzis wracajac ze szkoly zabral mnie jeden z kierowcow z euro pegazu jechal scania r 420 kucykow. niepowiedzial mi kwoty jaka zarabia ale mowil ze atutem tej firmy jest to ze kasa zawsze jest na czas nie ma ze trzea sie prosic o wyplate. jak ma byc 10 to zawsze jest na koncie. pozdrawiam wszystkich userow
8)


Tytuł:
Post Wysłano: 25 kwie 2006, 14:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

To może była taka R-ka :P
Obrazek
Zapodam jeszcze dwie fotki samochodów z Euro Pegaz :wink:
Obrazek
Obrazek
źródło http://www.speditions-lkw.de/

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Tytuł:
Post Wysłano: 25 kwie 2006, 19:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Nom Ta skakanka bardzo ladna i maniki tez. Ja kilka razy widzialem ich sklady u mnie. Zapewne ladowali wtedy leki bo stali przy Polfie.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 26 kwie 2006, 8:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 lis 2005, 17:01
Posty: 487
Lokalizacja: kędzierzyn-koźle

Ładna Scakanka, takim można łatać po świecie.


Tytuł:
Post Wysłano: 31 maja 2006, 22:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2006, 13:24
Posty: 76
Lokalizacja: Wrocław

Scakanka zajefajna:D i TGA również.Takimi autkami można sie wozić po Europie


Tytuł:
Post Wysłano: 01 cze 2006, 13:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Widać,że firma jest duża-ale wcześniej widziałem od nich tylko Scanie 4 i chińczyki...Trochę mnie zdziwiły te MAN-y w ich taborze,aleto nawet i dobrze...Co do MAN-ów to według mnie tragicznie wygląda ten TG-A XXL z tą żółtą wstawką na czernym zderzaku... :/ Ale ogółem tabor mają ładny... :D

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: