Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 01 lut 2011, 0:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 paź 2010, 22:56
Posty: 3
GG: 0

Bezwzględna firma. Nastawiona na wykorzystywanie kierowców, zamiast na uczciwy zarobek. Wszelkie niepowodzenia będą zrzucane na kierowcę. Każdy powód do obcięcia pensji jest dobry. Tam jesteś tylko pionkiem. Jako człowiek się nie liczysz. Odradzam wszystkim chętnym pracę w tej firmie. Piszę to z racji sytuacji, jaka wynikła po powrocie z Rosji, gdzie przymusowo spędziłem prawie 10 dni. Właściciel całą winę zrzucił na mnie, sugerując, że mogłem wyjechać, kiedy chwilowo otwarto przejście i pojazdy mogły wyjechać. Ale nikt nie wiedział o terminie ponownego zamknięcia, co usilnie starał się mi wmówić, że przekazał o tym. Do tego koszty rozliczenia, gdzie za "tradycję" musiałbym chyba rachunki pobierać. Na koniec próba oskarżenia o kradzież paliwa. Nigdy bym się nie spodziewał, że do czegoś takiego może być Polak zdolny. Ale cóż. Było minęło.


Post Wysłano: 01 lut 2011, 17:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 gru 2010, 13:10
Posty: 6
GG: 0
Samochód: XF105
Lokalizacja: Łódź

Dzięki za cenną opinie na temat tej firmy.Ciesze się , że nie jest to kolejny post typu widziałem auto tej firmy na DK 1 w okolicy mojego domu.Oby więcej ludzi dzieliło się swoimi doświadczeniami z kapitalistami lisingowymi.Pozdrowionka

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U6vah-QSw_0


Post Wysłano: 02 lut 2011, 0:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 paź 2010, 22:56
Posty: 3
GG: 0

Panowie....takich firm na pewno jest wiele. Mam tylko ten luksus, że będąc na emeryturze, mogę sobie pozwolić na powiedzenie prosto w twarz temu czy innemu, co myślę. Nikt nie będzie robił ze mnie idioty i traktował jak gówniarza, tym bardziej jak złodzieja, bo sobie na to nie pozwolę. Zdaję sobie sprawę z tego, że większość osób przełyka gorzką pigułkę, i jeździ dalej. Równo prawie 4 miesiące temu wychwalałem właściciela tu na forum za chęć przyjęcia "nowego" w zawodzie. Początek był prawie jak z bajki. Rzeczywistość okazała się bardziej brutalna. Chcąc wsiąść do kabiny i jechać w trasę, należało chyba pół dnia chodzić przy pojeździe, porobić zdjęcia, bo później występowały próby zrzucenia na kierowcę winy za pęknięty zderzak albo zarysowanie chłodni. No przepraszam bardzo. Przecież to jest czysty nonsens i absurd. Ale niestety tak było. I z tego co wiem, jest dalej. Tyle że ja nie mam ochoty użerać się z nawiedzonym właścicielem. Chcę po prostu uczciwie pracować, i za tę pracę otrzymać uczciwe wynagrodzenie. Jeśli ktoś tego nie docenia, tylko patrzy na Ciebie wilkiem, to niech sam siada za kółko.

Pozdrawiam wszystkich myślących.


Post Wysłano: 02 lut 2011, 19:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lut 2011, 19:10
Posty: 1
GG: 0

Potwierdzam wszystko co napisał kolega w pełnej rozciągłości. Miałem wielką nieprzyjemność pracować w tej firmie. Jako ciekawostkę mogę opisać moje odejście z Bordamexu. Otóż po powrocie z Niemiec z ładunkiem do Moskwy zaliczyłem na polecenie szefa po drodze urząd celny (oczywiście tarczka była czarna). Jeszcze nie zdążyłem dojechać do bazy gdy dostałem telefon od szefa, żebym nawet nie zawijał na bazę tylko zasuwał prosto na Koroszczyn (było 13 stycznie wieczór a zezwolenia były ważne do 15 stycznia - stąd taka presja ze strony szefa). Całe szczęście nie posłuchałem jego i pojechałem na bazę, zostawiłem dokumenty i resztę pieniędzy z delegacji i pognałem do domu. No i następnego dnia zaczęło się. Szef stwierdził, że naraziłem go na straty nie jadąc dalej. Potem wpadł na pomysł, że go okradłem (że nie rozliczyłem się z pieniędzy na wyjazd). Tego było dla mnie za wiele więc postanowiłem się zwolnić. Nie dostałem wypłaty za 1.5 m-ca. Nie dostałem nawet podstawy, która należała mi się z umowy o pracę. Pan M.B. powiedział, że jak będę chciał się sądzić to oskarży mnie o to, że przez prawie rok czasu nie rozliczyłem się z nim z żadnej trasy. W firmie niestety nie było zwyczaju kwitowania przez szafa rozliczenia z trasy. Kwitowało się tylko pobrane pieniądze przed wyjazdem.
Przez 36 lat nikt nigdy mnie tak nie zrobił w h....ja co pan Diabeł z Łosic.
Panowie .... DUŻYM ŁUKIEM OMIJAJCIE BORDAMEX!!!.


Post Wysłano: 02 lut 2011, 19:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 wrz 2010, 17:52
Posty: 113
GG: 0

a jakim rodzajem transportu oni się zajmują? chłodnie?

_________________
...Moscow Express...
.:Brudna kabina, biała naczepa chłodnia i kierunek Rosja Wschodnia:.
.:Najważniejsze Żeby Jechać I Czuć Uciekające Spod Kół Kilometry:.
.:Rozpoczyna Się Olimpijką, Poprzez Ural, Bajkał Kończąc Na Wladyvostoku:.


Post Wysłano: 02 lut 2011, 21:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 paź 2006, 21:10
Posty: 202
GG: 8460279
Samochód: 1848
Lokalizacja: Kątownia obok narzędziowni

Cytuj:
a jakim rodzajem transportu oni się zajmują? chłodnie?
Zajmują się transportem drogowym


Post Wysłano: 02 lut 2011, 21:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 wrz 2010, 17:52
Posty: 113
GG: 0

Cytuj:
Cytuj:
a jakim rodzajem transportu oni się zajmują? chłodnie?
Zajmują się transportem drogowym

...źle sformułowałem pytanie...w czym się specjalizują?

_________________
...Moscow Express...
.:Brudna kabina, biała naczepa chłodnia i kierunek Rosja Wschodnia:.
.:Najważniejsze Żeby Jechać I Czuć Uciekające Spod Kół Kilometry:.
.:Rozpoczyna Się Olimpijką, Poprzez Ural, Bajkał Kończąc Na Wladyvostoku:.


Post Wysłano: 03 lut 2011, 0:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Mają chłodnie i czarne R-ki.(przynajmniej tylko takie widziałem).


Post Wysłano: 22 maja 2011, 13:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2011, 21:20
Posty: 66
GG: 0
Lokalizacja: WLS

Wannicki
Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: