Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 sty 2011, 20:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2008, 18:21
Posty: 6
GG: 0

Transport Krajowy i Międzynarodowy do 24 ton

Transportem zajmujemy się od 1991r. Początkowo był to transport krajowy, z czasem uzyskaliśmy licencję na transport międzynarodowy i zaczęliśmy jeździć na zachód.

Firma z czasem się rozrastała aż do dnia dzisiejszego...

Na dzień dzisiejszy posiadamy 24 samochody ciężarowe. Są to samochody z naczepami plandekowymi, chłodniami oraz cysternami.

W naszym parku królują pojazdy marki Volvo FH, poza tym posiadamy pojazdy marki IVECO oraz MAN.

Nasze pojazdy można spotkać w każdym zakątku Europy.


więcej na:

http://www.turbanscy.pl

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 26 sty 2011, 9:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:44
Posty: 10
GG: 0
Lokalizacja: niedaleko krajowej 5

Znam tę firmę z widzenia prawie co niedzielę widzę ja jadą w trasę przez moją miejscowość po 5 zestawów a czasem nawet 7. Auta mają ładne prawie wszystkie to Volvo.


Post Wysłano: 05 paź 2012, 22:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 wrz 2012, 20:30
Posty: 9
GG: 9219214
Samochód: RENAULT Laguna 1 FL
Lokalizacja: Jarocin

Witam Panowie.

Czy ktoś by mógł trochę więcej powiedzieć o tej firmie. Jakie zarobki , warunki, szefostwo etc. ?

Pozdrawiam :]

_________________
DRIVING LICENCE category B,C,CE and KW

Staram się być lepszym kierowcą niż byłem wczoraj, i mam nadzieję że jutro będę lepszym niż dziś, ale dobrym nigdy nie będę bo nigdy wszystkiego nie przewidzę. :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 34 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: