Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 gru 2010, 0:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 mar 2006, 2:00
Posty: 198
Samochód: szybki ;)
Lokalizacja: STWua

Ciągają cemento naczepy, silosy i kilka patelni, tabor to głównie Scania 4 i R Higline, oraz kilka sztuk Volvo.

http://www.k-t.com.pl/

_________________
MB :)


Post Wysłano: 12 gru 2010, 14:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2007, 11:00
Posty: 185
GG: 10770724
Lokalizacja: Kolbuszowa

oj stoi tego u niego na podworku i czesto w Kolbuszowej ich widac bylo

_________________
http://www.transportdrewna.fora.pl/


Post Wysłano: 12 gru 2010, 17:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Często widuje ich auta Scanie R i 4 z cementowozami na dk.nr 4 lub na autostradzie A-4 .Samochody mają czyste i zadbane ,pomykają w podwójnych obsadach .Na temat warunków pracy nic nie wiem.Pozdrawiam Wilk 09 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 01 gru 2011, 16:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2010, 19:18
Posty: 277
GG: 11426561
Samochód: IVECO STRALIS (tandem)

Jak w temacie? Ta firma posiada duzo samochodów. Najwiecej jest zielonych TOPLINE scani 4 i białych scani R i są tez zółte niskie bez spojlera na dachu mają tez starsze scanie zielone niskie w automacie i kręcą sie jeszcze rózowe TOPLINE ale za nie przyszły nowsze te zielone i białe R ostatnio zauważyłem ze jest kilka czerwonych 4 z wysokim dachem jest tez sredbrna 4 dośc mocna na biturbo słyszałem srebrno bordowa i zielona ciemna metalic. Ciągną beczki na cementy, popioły, mączki, wapno i mają te podnoszone silosy. Wszystkie na naczepach FELDBINDER. Znajdzie sie jeszcze jakieś VOLVO ale pare albo jedno FH12 i kilka patelni. MIejsce gdzie stoją zostało znacznie powiekszone bo po drugiej stronie drogi róznież stoją.
Przez dwa trzy lata w duzym stopniu zamienili tabor na młodszy i doszły te silosy.
Ktoś moze wypowie sie jak jest wewnątrz fimy, ktos jeździł? jakie warunki itd? przyjmuje bez doświadczenia?
Cos mi sie obiło jeśli chodzi o ostatnią wersje ze przyjmuje bo dwa czy trzy lata temu przyszedł chłopaczek po kursach i poszedł jeździc najpierw krótkie szkolenie chyba miesiąc z drugim kierowcą obsługi pompy w cementowozie szczególnie jeśli chodzi o wypompowanie cementu np. NIE wiem jakie są dalsze losy.


Post Wysłano: 15 lut 2013, 12:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 21:48
Posty: 539

"mały odkop " ;) ale mam pytanie.
może ktoś ma info jakieś na temat tej firmy?bo non stop jest ogłoszenie w gazecie lokalnej "kierowców międzynarodowych"
w sędziszowie w salonie scanii ost stało z 10sztuk nowych Rek w Topline , widzę wszystko poszło do niego i stoi pod chłodniami.


Post Wysłano: 16 lut 2013, 12:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2010, 19:18
Posty: 277
GG: 11426561
Samochód: IVECO STRALIS (tandem)

To doszedłby mu jeszcze transport na chłodniach...?;)


Post Wysłano: 16 lut 2013, 17:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 21:48
Posty: 539

no właśnie nie wiem
aut stoi od cholery po jednej i drugiej stronie drogi.
a te nowe scanie (nie wszystkie tylko 2 widziałem) pod chłodnią były.
w sędziszowie w scanii stoi z 15sztuk nowych R, czerwonych w highlinie może też do niego.


Post Wysłano: 16 lut 2013, 19:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 mar 2006, 2:00
Posty: 198
Samochód: szybki ;)
Lokalizacja: STWua

Cytuj:
no właśnie nie wiem
aut stoi od cholery po jednej i drugiej stronie drogi.
a te nowe scanie (nie wszystkie tylko 2 widziałem) pod chłodnią były.
w sędziszowie w scanii stoi z 15sztuk nowych R, czerwonych w highlinie może też do niego.
Czerwone to lowdecki i na kartkach wiszacych w przedniej szybie pisze Arkus&Romet.

_________________
MB :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: