Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 8 [ Posty: 158 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 58 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 18 mar 2006, 23:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2006, 18:48
Posty: 95
GG: 0
Lokalizacja: Suwałki

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę należącą do Grupy Kapitałowej Kociuk & Magier, która funkcjonuje na rynku transportowym od 1991 roku.

Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć profesjonalne usługi transportowe na rynku krajowym i międzynarodowym.

Naszym klientom oferujemy również:

* obsługę spedycyjną,
* obsługę magazynową i logistyczną,
* przewozy promowe,
* wynajem naczep,
* usługi diagnostyczne i serwisowe pojazdów użytkowych,
* naprawy powypadkowe i główne pojazdów użytkowych,
* zaopatrzenie w części zamienne, oleje, paliwa i ogumienie,

Nasz tabor składa się z:

* 69 ciągników Volvo FH12, o standardach ekologicznych Euro 2 i 3
* 80 naczep plandekowych o wysokości skrzyni ładunkowej 2,75 m. i kubaturze 94 m3,
* 10 naczep "mega" o wysokości skrzyni ładunkowej 3 m. i kubaturze 103 m3

Naszym klientom oferujemy przewozy ładunków samochodami standardowymi typu plandeka o ładowności do 24 ton.

W zależności od rodzaju przesyłki wykonujemy przewozy izotermami, chłodniami lub samochodami o specjalnych wymaganiach.

Nasi klienci to międzynarodowe firmy stawiające wysokie wymagania w zakresie jakości, czasu przewozu, zarządzania dostawami oraz umiejętnego ich łączenia z dystrybucją.

Szeroka gama standardowych usług, którą oferujemy, może być modyfikowana i dostosowywana ściśle do potrzeb konkretnego klienta. Chętnie tworzymy indywidualne pakiety usług wykraczające poza ramy funkcji pełnionych przez operatora transportowego.

Z naszych usług korzystają klienci reprezentujący niemal wszystkie gałęzie przemysłu.
O jakości naszego serwisu przekonaliśmy wielu producentów i operatorów logistycznych z całej Europy, dla których wykonujemy przewozy w najdalsze zakątki starego kontynentu jak również na terytorium Azji.

Aby potwierdzić wysoki standard usług wykonywanych przez naszą firmę w sierpniu 2003 roku rozpoczęliśmy proces wdrażania zarządzania jakością zgodny z normami ISO 9001/2000.

Otwarte drzwi są synonimem otwartości kierownictwa firmy na wszelkie uwagi od wszystkich naszych klientów, współpracowników i pracowników, naszym celem jest poprawa jakości obsługi jak również otwarcie na potrzeby klienta.

Stawki za usługi transportowe mogą być każdorazowo negocjowane, elastyczność obsługi nie koliduje z ustaleniami w zakresie wysokości kosztów transportu.

Wszelkie uwagi na temat naszej pracy są dla nas bardzo cenne i stanowią niezbędną informację do ulepszania naszych działań.

Do standardowych działań w naszej firmie należą wizyty kierownictwa Kociuk & Magier Sp. z o.o. u naszych kontrahentów, które pozwalają na bezpośrednie zapoznanie się z potrzebami naszych klientów oraz opiniami o naszej firmie.

Państwa preferencje są dla nas wyznacznikiem.

W bieżącym roku odnowiliśmy posiadany tabor zakupując 16 nowych ciągników siodłowych VOLVO FH 12/460. Bardzo bogate wyposażenie pojazdów m.in. w automatyczne skrzynie biegów, systemy bezpieczeństwa oraz zarządzania flotą, GPS, nawigację satelitarną - ułatwia pracę kierowcom czyniąc ją przyjemną i bezpieczną.


Tytuł:
Post Wysłano: 21 mar 2006, 18:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2006, 17:46
Posty: 99
Lokalizacja: Włodawa

Nazwa firmy sie wzieła od nazwisk,praktycznie codziennie widze ich zestawy,a najwiecej to w week.Kiedy kierowcy zjezdzaja do domów.Z mojego miasteczka jest duzo kierowców ktrórzy jezdzą.Można zobaczyć volvo w wiekszosci oraz many tga.Bardzo ładne sa te ich zestawy,nieraz w week w jednym miejscu stoi ich nawet kilka sztuk...Czesto też można zobaczyć tą firmę na promach zmierzających na drugą stronę bałtyku,jak bede miał możliowść to porobię zdjecia zestawów.


Tytuł:
Post Wysłano: 21 mar 2006, 19:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Z tego co się orientuję to jeden z założycieli (bodajże P. Magier) jest Szwedem, a firma obsługuje głównie trasy do Szwecji, Finlandii, Norwegii, Rosji oraz na Białoruś i Ukrainę ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 21 mar 2006, 19:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2006, 17:46
Posty: 99
Lokalizacja: Włodawa

Jak mi wiadomo to oni poszukują kierowców cały czas,ponoć niedawno zakupili nowe volva,nawet kierowcy chwalą u nich robotę.Tylko jak wiadomo ciagle w trasie średnio 3 tygodnie,wracają na wek lub 1 dzien i znowu w trasę.Mają jeszcze jedną firmę California trailer.Fajnie jakby herpa wypuściła takie zestawy KOCIUK&MAGIER...


Tytuł:
Post Wysłano: 23 mar 2006, 9:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2006, 17:46
Posty: 99
Lokalizacja: Włodawa

Rafik jak mi sie uda spotkac w ten week maszyny tej firmy to porobie fotki i wystawie zdjecia na forum.Jak mi wiadomo to którys z tych włascicieli mieszkal kiedys kilkanascie lat w szwecji i jezdzil na taksówkach najpierw,poznał tam duzo ludzi zwiazanych z branzą transportową i nabrał dobrych kontaktów.Rozwinał firme,podpisał umowę ze szwedami i firma KOCIUK&MAGIER oraz CALIFORNIA TRAILER smigają po całej europie,można dużo zestawów spotkac za wschodnią granicą.Jak mi wiadomo to na początku działalności firmy wykonywali w wiekszosci przelotów do szwecji bo mieli jakaś tam duzą umowę z przewoznikiem szwedzkim.A obecnie ciagle tam firma sie rozwija,bardzo mi sie podobaja ich zestawy...


Tytuł:
Post Wysłano: 24 mar 2006, 20:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lut 2006, 17:37
Posty: 34
Lokalizacja: Lublin/Ncl

Byłem tam ze dwa tygodnie temu,Pani pytała sie o ADR,mówiła o wekslu na 50,000 który wszyscy muszą zostawić, o tym że musze zrobić sobie badania na HIV do wizy rosyjskiej i szkolenie BHP. O pieniążki nawet nie pytałem bo najpierw się robi trasę próbną a potem się kwalifikuje człowieka albo na szkolenie albo do pracy

_________________
DAF 95-430 ssc


Tytuł:
Post Wysłano: 24 mar 2006, 21:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

To kij z taką robotą. Jakieś weksle. Wyrok na kierowce. Trasa próbna?? A za co, w przypadku gdy kierowca jest bez środków finansowych. Za coś trzeba żyć. Dla mnie porażka. Nawet gdybym miał dostać nowe FH.


Tytuł:
Post Wysłano: 24 mar 2006, 21:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

W obecnych czasach trudno znaleść firme która ot tak przyjmie pracowników. Albo najpierw robisz za darmo żeby się sprawdzić, albo musisz mieć swoja działalność, albo takie weksle. Świat transportu jest naprawde okrutny i nie ma się co jarać, bo ja już się nauczyłem że do pracodawców trzeba podchodzić z dystansem, bo jak nie to wyciną cie jak cytryne :x narobisz się a efekt końcowy to pare groszy.


Tytuł:
Post Wysłano: 24 mar 2006, 21:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lut 2006, 17:37
Posty: 34
Lokalizacja: Lublin/Ncl

weksel zostawiasz in blanco w razie (jak by co) na wartość 50 tysi.do takiej wartości odpowiadasz jak ci sie noga powinie.takie ich zabezpieczenie.gryzło mnie to 2 tygodnie (byc albo nie być) ale też dałem sobie spokój z nimi w końcu.

_________________
DAF 95-430 ssc


Tytuł:
Post Wysłano: 06 kwie 2006, 17:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2006, 17:46
Posty: 99
Lokalizacja: Włodawa

Co do naczep to wypożyczają na dużą skalę,nie posiadają scanii w swoich barwach.Główny tabor to składa sie z volvo i obecnie maja troche manów tga w barwach California trailer.Kilkanascie razy widziałem jak prywatne ciagniki ciagaja ich naczepy były to miedzy innymi:renault major,mercedesy,magnumki,dafy.Obecnie znowu zakupili kilka nowych volvo,jakos niedawno odebrali i była wielka impra w ich siedzibie...Troche kierowców mają zza Buga jak mi wiadomo.Może bede cos wiedział na dniach co do weksli i przyjeć na kierowców,tylko musze upolowac znajomego kierowcę który lata u nich w firmie...


Tytuł:
Post Wysłano: 06 kwie 2006, 18:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2006, 18:48
Posty: 95
GG: 0
Lokalizacja: Suwałki

Many nie maja tylko w barwach Californi Trailer maja normalnie tez w barwach K&M bo widziełem ostatnio 2 Many mialy pierwsze litery nazwisk Włascicieli u boku aut :U

_________________
Fujifilm S5800


Tytuł:
Post Wysłano: 02 paź 2006, 14:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2006, 20:01
Posty: 300

(swoje pytanie zamieszczam w tym temacie na prośbę moderatora)

Witam Wszystkich

Jestem nową osobą na forum i przed napisaniem tego posta dość sporo wyczytałem.

Przeszukałem to forum równierz pod względem informacji o firmie KOCIUK & MAGIER. Dwie osoby na priv spytałem o informacje na temat tej firmy, ale pełnego obrazu sytuacji jeszcze nie mam, więc pozwoliłem sobie popełnić ten post

Koledzy , potrzebuję na gwałt wszelkich informacji o firmie KOCIUK & MAGIER. Interesuje mnie głównie sprawa weksli (i to nie małe, bo na kwotę 50.000).

Jestem osobą bez doświadczenia, a ta firma proponuje mi pracę. Jednak zanim będę w siedziebie tej firmy (a mam dość daleko do nich) to chciałbym się wszystkiego dowiedzieć od Was (bo wy nie będziecie niczego "upiększać").

Tak naprawdę to męczy mnie sprawa tych weksli
Pozdrawiam wszystkich DRIWERÓW

[ Dodano: Pon, 09.10.2006, 14:45 ]
Więc jesli to kogoś jeszcze interesuje.

Weksle w K&M są nadal, na kwotę 50.000 zł.

Natomiast z tego co się dowiedzialem przez telefon to umowa wekslowa dotyczy tego czy kierowca w czasie wypadku był pod wpływem narkotyków lub alkoholu. Z tego co się dowiedziałem, tylko w tych dwuch przypadkach egzekwowane są weksle.

Pozdrawiam.


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lis 2006, 16:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2005, 19:45
Posty: 256
Lokalizacja: Chełm

Może ja wtrącę swoje kilka groszy, firma ta jest do kitu i nie polecę jej nikomu, jak już wcześniej pisałem tatko był na próbnej trasce z nimi, za którą nic nie dostał... Podyktowali mu takie warunki że boki zrywać, kosmiczne normy, potrącenia z byle co, UA z własnej kieszeni, ogółem mówiąc jeszcze tak po******j firmy to ja jeszcze nie widziałem (może poza GalaAuto z Lublina).

ODRADZAM KAŻDEMU !!!!

_________________

...:::Podpisy nie oddają całej prawdy... zawsze jest jakaś granica niepowodzenia :::...


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lut 2007, 9:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2006, 17:46
Posty: 99
Lokalizacja: Włodawa

Ostatnio zamówili sobie 30 sztuk manów tga xxl,tylko nie wiem czy wymiana sprzętu na nowy i wycofanie starych,lub zwiększają ilościowo zestawy.
Mam kilka wieści:
Nie jest łatwo zostać kierowcą w K&M, wymagania są bardzo wysokie ale
pomimo tego osoby spełniające podstawowe kryteria (w tym dobrej reputacji i niekaralność) mogą być przyuczani do zawodu.
Starają się jak mogą i zapewniają najlepsze warunki pracy w stabilnej firmie:nowy tabor,ciągniki wyposażone w nawigację,automatyczne skrzynie,największe kabiny,różnego rodzaju systemy bezpieczeństwa typu kamera,ESP,radar i terminowe rozliczenia.
Poszukują innych specjalistów z branży transportowo-samochodowej.


Tytuł:
Post Wysłano: 11 maja 2007, 23:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 22:11
Posty: 8

Myślę, że ta firma posiada rubo ponad 100 zestawów. Kiedyś w gazecie VOLVO było opisane jak odbierają 100 Volviaka i te zdjęcia z hali na 1 stronie właśnie uwieczniają ten moment. Więc skoro dokupują ciągle to mają ich na prawde sporo. Pozdrawiam.

_________________
MALTRANS(!)
DAF XF!


Tytuł:
Post Wysłano: 12 maja 2007, 7:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2006, 17:46
Posty: 99
Lokalizacja: Włodawa

Z czego mi wiadomo i również w artykule jest napisane to K&M posiada 80 zestawów i C-T też około 80 zestawów.Jako całość to coś będzie 160 na dzień dzisiejszy,dokupują jeszcze ciągniki.Przewaga jest natomiast naczep,prawdopodobnie w granicach 200 sztuk.


Tytuł:
Post Wysłano: 17 maja 2007, 18:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2007, 22:57
Posty: 40
Lokalizacja: RYKI

a nie wiecie czasem jaka sytuacja jest z obcokrajowcami??? przyjmują tam?

_________________
lepsze jutro było wczoraj...


Tytuł:
Post Wysłano: 07 cze 2007, 12:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 maja 2007, 13:08
Posty: 5
Lokalizacja: Międzyrzec Podl

Cytuj:
a nie wiecie czasem jaka sytuacja jest z obcokrajowcami??? przyjmują tam?


Kiedys slyszalem ze pracuje tam kilku bialorusinow, ale nie wiem ile jest w tym prawdy

_________________
"Sztuką jest żyć, ale prawdziwym arcydziełem, żyć i nie zejść na psy"


Tytuł:
Post Wysłano: 29 cze 2007, 23:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 wrz 2006, 18:24
Posty: 71

Wiatam! Tym razem postanowilem sie nie rozwijac bo zwyczajnie brak mi slow na takie pseudofirmy ..... jezeli interesuje cie praca za 3000-3500zl miesiecznie przy zalozeniu, ze nie ma cie w domu 4,5-5 tyg a pozniej wracasz na 4 dni to moge ci spokojnie polecic ta firme :) Historie o przepale o juz w zasadzie klasyka ale podobno ostanio jest juz troszke lepiej bo poszli po rozum do glowy i podniesli troche te drakonskie normy na unii. Ogolny balagan w firmie czesto bywa tak, ze jedniczesnie prowadza cie 3 osoby, ktore dzialaja bez porozumienia z soba. Pieniadze zawsze na czas i to chyba najwiekszy plus nastepny to ladne zestawy :) ale te cale weksle, rozliczanie z kilometrow z precyzyjna dokladnoscia, normy i takie jaja jak np. obciazanie kierowcy za kazda gume to naprawde przesada. NIE TEDY DROGA!!! Podobno sa ludzie, ktorzy pracuja w tej firmie i po 20 lat jak np. swietej pamieci "GARBATY" ale ja osobiscie zalecilbym daleko idaca ostrożność. Pamietaj, ze pierwsze kólko zawsze jedziesz za friko!!!!!!!!!!

[ Dodano: Sob, 30.06.2007, 7:43 ]
co do obcokrajowcow to moge w 100% potwierdzic, ze kilku z nich jezdzi w tej firmie ale jakie a warunki zatrudnienia i na jakiej zasadzie sie to odbywa niestety nic nie wiem na ten temat. Dla bialorusina, ktory w swoim kraju zarabia 100 baksow tyg. na miedzynarodowce po przesiadce na wspomniane 3000-3500 to jak wygrany los na loterii tak wiec to jest chyba kierunek i sznasa rozwoju tej wlasnie firmy.


Tytuł:
Post Wysłano: 30 cze 2007, 16:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2006, 17:46
Posty: 99
Lokalizacja: Włodawa

Opinie mają różne na temat tej firmy.Dokładnie tak jak napisał Maroo,czepiają się byle czego aby płacić za różne straty.Dobra firma dla tych co lubią samotność i bywają w domu sporadycznie a znam takich kierowców-samotne wilki.Rozmawiałem z ludzmi z woj.lubelskiego i raczej nie chcą tam się pchać,wiedzą jakie warunki proponują,większość wyjechała i jeździ w holandii lub na wyspach.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 8 [ Posty: 158 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 58 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: