Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 18 mar 2006, 18:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Obrazek

Jesteśmy nowocześnie zarządzanym i prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem logistycznym. Duża konkurencja na rynku usług branży TSL jest dla nas wyzwaniem, które mobilizuje nas nie tylko do spełniania oczekiwań naszych klientów ale również do uprzedzania ich życzeń. Klienci bowiem są dla nas najważniejsi i to Ich sukcesy pozwalają nam na tak dynamiczny rozwój. Sukcesy naszych klientów osiągane są również dzięki naszej codziennej pracy która gwarantuje wysoką jakość, bezpieczeństwo oraz partnerstwo.

Transport

W dziale transportu zajmujemy się przewozem towarów na wszystkich trasach krajowych i zagranicznych.

Prowadzimy kompleksową obsługę transportu w systemie kontenerów wymiennych S.B.T. Oprócz tego dysponujemy samochodami standardowymi i specjalistycznymi, takimi jak naczepy mega o podwyższonej kubaturze do przewozu ładunków niebezpiecznych (zgodnie z konwencją ADR), do ładunków nadgabarytowych, ciężkich i nienormatywnych. Załatwiamy wszelkie formalności, a także eskortę służb policyjnych i pilotaż na terenie całej Europy. Tabor, który stawiamy do Państwa dyspozycji, wyposażony jest w system GPS, umożliwiający stały nadzór satelitarny, ponadto samochody wyposażone są w telefony komórkowe, umożliwiające stałą łączność.

Każdy przewożony przez nas towar jest ubezpieczony na minimum 300 000 USD.


Spedycja krajowa i międzynarodowa


Pion spedycji to jeden z podstawowych elementów budujących markę naszej firmy.

Wielkość obsługiwanej masy towarowej, szeroki wachlarz oferowanych usług pozwala nam, pomimo silnej konkurencji, umacniać swoją pozycję na spedycyjnym rynku krajowym i zagranicznym.

Stałe umowy i porozumienia z ponad 200 przewoźnikami świadczą o naszej uczciwości i partnerstwie w interesach.


Logistyka

Bardzo dynamiczny rozwój naszej firmy oraz potrzeba zapewnienia naszym klientom kompleksowej obsługi na wszystkich etapach łańcucha dostaw przyczyniły się do uruchomienia pakietu usług logistycznych . Realizujemy projekty zarówno dla klientów małych jak i dużych przedsiębiorstw koncernowych, tak dobierając narzędzia aby były one dostosowane indywidualnie i przynosiły zamierzone korzyści finansowe i organizacyjne. Każdy z projektów jest starannie przygotowywany w oparciu o dane klienta dotyczące dotychczasowej działalności i dane dotyczące celów jakie chciałby osiągnąć. W zakresie badań rynkowych współpracujemy z Instytutem Logistyki i Magazynowania z Poznania.

(C) http://www.cargo69.pl


I jeszcze dwie fotki mojego autorstwa:

Obrazek Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 18 mar 2006, 18:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 mar 2005, 18:36
Posty: 181
Lokalizacja: SLU- Lubliniec

Ciekawa firma... Szczerze mówiąc nigdy nie spotkałem ich zestawów na trasie :( . Paździoch nie wiesz może ile oni mają zestawów :?: :?: :?:

_________________
Don't underestimate the power of ours Scania \8/
JANIK POMOC DROGOWA & TRANSPORT PONADNORMATYWNY
http://www.janik-pomoc-drogowa.go.pl
http://www.janik-gabaryt.go.pl

http://aleks.picturepush.com


Tytuł:
Post Wysłano: 18 mar 2006, 18:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Podobają mi się te tandemy. Dorzucę jeszcze moją fotkę Actrosa:

Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 18 mar 2006, 18:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2006, 21:14
Posty: 99
Samochód: Renault Magnum 460 DXI E5
Lokalizacja: Poznań

Swego czasu dużo takich Actrosów tandemów szło do Szwecji przez Świnoujście. Właśnie na terminalu w Świnoujściu słyszałem, że nie ma w Szczecinie gorszej firmy niż Cargo69, ale nie wiem czy to prawda i może można to włożyć między bajki.

_________________
POLSKA--->NORWEGIA--->POLSKA
POLSKA---> SZWECJA --->POLSKA

Renault Trucks


Tytuł:
Post Wysłano: 19 mar 2006, 1:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sty 2006, 23:19
Posty: 13
Lokalizacja: Szczecin

Nigdy sie nie dowiesz czy dana firma jest zła czy dobra dopóki nie zaczniesz z nimi współpracy. Akurat w Cargo69 pracuje mój kolega, a w nie długim czasie mam nadzieje, ze i ja może zaczne tam prace. Z tego co on opowiada to nie jest tam aż tak źle.


Tytuł:
Post Wysłano: 19 mar 2006, 11:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lut 2006, 12:44
Posty: 38
Lokalizacja: okolice Kielc

Ciekawa firma o ktorej slysze pierwszy raz, ale z ciekawoscia dowiem sie wiecej o niej.


Tytuł:
Post Wysłano: 19 mar 2006, 13:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2006, 21:14
Posty: 99
Samochód: Renault Magnum 460 DXI E5
Lokalizacja: Poznań

Być może nie jest tam źle, ale mówię co słyszałem. W Świnoujsciu przy wjeździe na terminal jest taka duża restauracja, gdzie przesiadują kierowcy i przez okna widać cały terminal. Podjeżdżają 3 zestawy od Cargo 69, a wszyscy kierowcy siedzący z nami (a sporo kierowców ze Szczecina tam jest, choćby z firm Norsped, Bistrans, USP itd.): Oj, to jest firma zła, tarczki za okno, ładunek miał być na wczoraj, ciągle poganiają.
Ale nie wiem, to ich opinia...
Pozdr.

_________________
POLSKA--->NORWEGIA--->POLSKA
POLSKA---> SZWECJA --->POLSKA

Renault Trucks


Tytuł:
Post Wysłano: 19 mar 2006, 15:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Firmy nie znam tak dokładnie i nie wiem jak tam jest, ale słyszałem podobne opinie jak Paweł. :wink: :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 22 mar 2006, 12:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sty 2006, 23:19
Posty: 13
Lokalizacja: Szczecin

A w jakiej firmie nie jest zle? Co do Cargo69 to tez mnie sie gdzies o uszy obiło, ale jak wsppominałem kolega tam pracuje i jak mowi: nie jest zle. W styczniu miał tydzien wolnego i całkiem sporo zarobił. W domu jest przynajmniej trzy razy w miesiacu. W lutym np. był piec razy i to wcale nie na pare godzin. W bistansie ponoc tez ganiaja, ale nikt z pracujacych tam i siedzacych w przygodnej restaracji nie pochwali sie. Takie jest moje zdanie.
A tak na marginesie, to moze ktos z Was wie gdzie mozna by sie załapac jako kierowca bez doswiadczenia na przeszkolenie i prace w danej firmie w okolicach Szczecina??


Tytuł:
Post Wysłano: 22 mar 2006, 12:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
A tak na marginesie, to moze ktos z Was wie gdzie mozna by sie załapac jako kierowca bez doswiadczenia na przeszkolenie i prace w danej firmie w okolicach Szczecina??
Zadzwoń do ELCONU. Wiem, że na jesień wzięli kilku kierowców bez doświadczenia na przeszkolenie na podwójne obsady. :wink: :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 22 mar 2006, 14:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Tylko w Elconie potem jazda na Działalności...;)


Tytuł:
Post Wysłano: 22 mar 2006, 14:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Cytuj:
Tylko w Elconie potem jazda na Działalności...;)
Czli lepiej unikać takich firm, w ktorych trzeba zakładać działalnosc gospodarczą? Dlaczego?

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 22 mar 2006, 19:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

O działalność to możesz popytać się w tym temacie: viewtopic.php?t=1671&highlight=samozatrudnienie

koniec OT :wink: :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 06 kwie 2006, 15:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 23:44
Posty: 219
GG: 6237840
Samochód: Fiat Stilo JTD
Lokalizacja: Szczecin

Cargo 69 wypłata w ratach. Wójkowie o nich rozmawiali w święta i potwierdzali że najgorsza firma w Szczecinie.


Tytuł:
Post Wysłano: 27 paź 2006, 21:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sty 2006, 21:21
Posty: 111

Panowie nie jest tak źle jak piszecie...


Ostatnio zmieniony 07 wrz 2007, 19:00 przez Tajny, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 27 paź 2006, 21:25

Ja slyszalem ze dobry klimacik panuje w firmie fajny maja tabor bardzo podobaja mi sie ich tandemki z Actroskiem widuje ich czesto w Szczecinie a duzy maja tabor ? bo ciagle widuje tylko Actroski pod tandemem ale i tak one sa najladniejsze u nich firma spox


Tytuł:
Post Wysłano: 28 paź 2006, 22:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sty 2006, 21:21
Posty: 111

Ich tabor w chwili obecnej liczy ok. 20 Actrosów mp1 i mp2, 4 lub 5 VOLV FH12 z tego roku... Wszystko tandem, tylkoe jeden mp1 jest pod ciągnikiem siodłowym... Jest jeszcze jedno RENAULT PREMIUM też tandem... Kiedyś były również DAF'y XF'y ale skończył się leasing i sprzedali...


Tytuł:
Post Wysłano: 28 paź 2006, 22:16

Dzisiaj widzialem 2 tandemki Cargo 69 w Szczecienie byly to Mercedesy Actrosy :) ale fotek nie mam :(


Tytuł:
Post Wysłano: 21 gru 2006, 19:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sty 2006, 21:21
Posty: 111

A to nowe VOLVO:


Ostatnio zmieniony 07 wrz 2007, 19:03 przez Tajny, łącznie zmieniany 4 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 21 gru 2006, 19:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2006, 21:13
Posty: 34
GG: 7588525
Lokalizacja: Koźmin

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA ŚWIETA WSZYSTKIM. SZEROKIEJ DROGI. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

_________________
szczoder


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: