Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 paź 2010, 5:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2006, 22:01
Posty: 108
GG: 0
Samochód: BMW E36 320i
Lokalizacja: Błonie

Cześć.

Otwieram ten temat ponieważ wczoraj widziałem zestaw z tej firmy. Wydaje mi się że jest to ten sam samochód tylko że teraz ma założonego kangura zamiast ramy z halogenami. Jeżeli posiadacie więcej informacji na temat tej firmy (tabor, gdzie jest siedziba itp.) to piszcie.

Obrazek

Foto by: skoczek69

_________________
.................DAF...................
.....KING...OF...THE...ROAD.....
__________
| MATEUSZ |
--------------


Tytuł: Re: Jarczyk
Post Wysłano: 17 wrz 2013, 19:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 wrz 2013, 19:05
Posty: 2
GG: 9268587

Jeśli chodzi o Ciężarówki z firmy Jarczyk to powiem tyle. :D Firma ta mieści się w Trzebini obok Krakowa można wpisać w google (Scania 143m500 Trzebinia) i będzie wszystko jasne. :D 1 raz widziałem Scanię 143m500 1.czerwca.2011roku i od razu mi się spodobała. :D Aktualnie firma Transport Jarczyk posiada 5 zestawów 2 stare Scanie i 3 (młodsze) lepsze. No to tyle jak będzie coś potrzeba to pisać.


Ostatnio zmieniony 17 wrz 2013, 23:24 przez DamLen, łącznie zmieniany 1 raz.
Emotikona to nie znak interpunkcyjny.


Post Wysłano: 18 wrz 2013, 20:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
1 raz widziałem Scanię 143m500 1.czerwca.2011roku i od razu mi się spodobała.
:lol: To faktycznie sukces, aż datę zapamiętałeś (prezent od losu na dzień dziecka?)... Zwłaszcza, że produkcję modelu zakończono wraz z nadejściem 1996 roku... :lol:

Wybacz...

A wspomniana Scania już od ponad roku nie istnieje - zakończyła żywot pod Stanowicami (DK94 między Oławą a Wrocławiem) w wypadku drogowym.
Sama firma generalnie jeździ na stałych trasach (Małopolska - Dolny Śląsk) z lekkimi ładunkami spożywczymi. Regularnie widuję 2 Scanie 113 (320 i 360), 2 V8 (460 i 480) oraz 124HPi 420 i R420 E3.


Post Wysłano: 20 wrz 2013, 23:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 wrz 2013, 19:05
Posty: 2
GG: 9268587

Że co :shock: Ja o tym wypadku nic nie słyszałem :/ może dlatego jej nie widziałem widuję tylko te młodsze ale 143m nie. :/ Szkoda że nie ma zdjęć bo by się wywnioskowało czy opłaca się naprawiać :D Jak dla mnie każdą ciężarówką (zależy od rozwalenia części) da się złożyć do kupy :D Jak by były jakieś zdjęcia proszę wstawiać. Chętnie to zobaczę. Na necie nic o tym nie piszą :/ Współczucie 100 procentowe :( Wielka szkoda WIELKA

[EDIT 1]
http://prntscr.com/1sgp4n Widok mapy i miejsca postoju Firmy Jarczyk
I dodaję jeszcze ulicę i gdzie dokładnie jest firma http://trucks.phototrans.eu/24,17735,0, ... rczyk.html

[EDIT 2]
A to co za bryka stoi??
http://prntscr.com/1sgpmd

[EDIT 3]
jeszcze 4 lata i trzeba kupić Scanię 143m 500 w barwach lodowych lekki tuning i w trasy :D


Ostatnio zmieniony 21 wrz 2013, 8:39 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Proszę korzystać z opcji "Zmień" a nie pisać posta-pod-postem. Tysiąc emotikon nie jest potrzebne, żeby się wyróżnić "z tłumu". Następnym razem będzie warn.


Post Wysłano: 20 wrz 2013, 23:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Cytuj:
zakończyła żywot pod Stanowicami
Daleko od Bahlsena nie odjechała....
Skakaneczka zwolnij bo nie wyrobisz, jest opcja edycji postu a nie ładujesz jeden za drugim czy też uśmieszki jak budowlaniec piasek do betoniarki. A przy okazji dodaj że czwórki i eR-ka to od Nowaka są. :mrgreen:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 22 wrz 2013, 16:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sie 2009, 22:52
Posty: 206
Samochód: VW
Lokalizacja: Polska

Cytuj:
Że co Ja o tym wypadku nic nie słyszałem może dlatego jej nie widziałem widuję tylko te młodsze ale 143m nie. Szkoda że nie ma zdjęć bo by się wywnioskowało czy opłaca się naprawiać Jak dla mnie każdą ciężarówką (zależy od rozwalenia części) da się złożyć do kupy Jak by były jakieś zdjęcia proszę wstawiać. Chętnie to zobaczę. Na necie nic o tym nie piszą Współczucie 100 procentowe Wielka szkoda WIELKA
http://olawa.naszemiasto.pl/artykul/gal ... ,id,t.html ...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: