Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 mar 2011, 23:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 paź 2009, 9:50
Posty: 103
GG: 0

Cytuj:
W mojej poprzedniej firmie współpracowali z Hoffmanem.Kierowcy wszyscy byli wporządku,nie narzekali za mocno :) Auta zadbane i zawsze wymyte.Podobno szef się wściekał jak gdzieś widział brudny zestaw a brudasem na baze zjechać to grzech :) Część ćwiczy krajówke,część za miedze lata. Czasami pojawiali się w podwójnej obsadzie ale wtedy jeden zawsze był na przyuczeniu. Ogólnie firma wydaje się byc wporządku :)
Czy właścicielem Twojej poprzedniej firmy był Józefowicz albo Szałek?
Cytuj:
ma ktoś info na temat tych Renak od Hoffmanna ? ile ich sztuk ? ma ktoś ich zdjęcia i czy to prawda że zamiast ich miały być brane Dafy ?
Widziałem tylko jedną.


Post Wysłano: 19 kwie 2011, 15:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 cze 2010, 19:47
Posty: 10
GG: 0

Warto do nich dzwonić o pracę??Oglaszają sie na etransporcie! Może ktoś z kolegów napisze jak tam obecnie sie pracuje? najlepiej na maila alf1970@o2.pl
Bedę zobowiązany.


Post Wysłano: 08 lip 2011, 15:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2009, 17:43
Posty: 61
GG: 6213674

Cały czas szukają kierowców bo dzisiaj widziałem w gazecie ogłoszenie.Szukają ponieważ powiększają tabor.Może ktoś coś wie jakie markę inwestują??


Post Wysłano: 09 lip 2011, 23:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2009, 13:17
Posty: 215
Samochód: Audi
Lokalizacja: Inowrocław

Teraz kupują Renault Premium.


Post Wysłano: 29 lip 2011, 15:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 paź 2010, 17:42
Posty: 128
Samochód: Służbowy Golf VI
Lokalizacja: Poznań - Zielona Góra

mają całkowicie przejść na Renault ponieważ Volvo są zbyt ciężkie oraz drogie a Scania droga oraz długo się na nią czeka ;-)


Post Wysłano: 03 sie 2011, 11:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sie 2011, 11:48
Posty: 1
GG: 0

Post Wysłano: 20 sie 2011, 0:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:21
Posty: 225
GG: 0
Samochód: JELCZ 862
Lokalizacja: WŁOCŁAWEK

http://www.kujawy.media.pl/ciezarowka-do-rowu

o TGA nawet nie wiedziałem.


Post Wysłano: 30 wrz 2011, 20:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2009, 19:07
Posty: 177
GG: 7502228
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post Wysłano: 05 paź 2011, 17:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 paź 2010, 17:42
Posty: 128
Samochód: Służbowy Golf VI
Lokalizacja: Poznań - Zielona Góra

FH i eRki juz powoli są zastępowanie Preniumkami na które Hoffmann przechodzi teraz


Post Wysłano: 05 paź 2011, 19:07

Premiumek jest coraz więcej, ale volva są nadal. Widuję ich codziennie w Sanitec Koło jak się wysypują. Premium za dużo nie przyjeżdża do Koła.


Post Wysłano: 08 paź 2011, 18:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Wymieniają auta na Premiumki bo są tańsze,lżejsze i mniej palą.Docelowo tabor mają stanowić tylko ''paryżanki''.Do Koła przywożą gips z Niemiec.Płacą dobrze,ale sporymi minusami jest brak swojego auta i notoryczne zostawianie aut po drodze i okazyjka... :/

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 09 paź 2011, 12:35

Masz rację Łukasz z tą wymianą taboru na Renie. Wiem że do Koła przywożą gips ale i nie tylko, bo jeszcze kaolin, spektrum i chyba coś jeszcze. Znam to z autopsji bo pracowałem w Sanitecu w ochronie i miałem z nimi do czynienia, tak jak z PKS Kamienna Góra. Płaca faktycznie nie najgorsza, ale jak rozmawiałem z kierowcami to jeździli na działalności. Może się zmieniło. Z zostawianiem aut niestety też masz rację.


Post Wysłano: 28 paź 2011, 0:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2011, 0:12
Posty: 2
GG: 0

Działalnośc jest cały czas, pierwszy miesiąc na umowe zlecenie a potem swoja firma. Przyjmuja bez doswiadczenia i wyrzucaja na szkolenie, które trwa kilka godzin u nic na terenie firmy a potem druga część czyli jazda w podwójnej obsadzie. Szczerze nie polecam firmy. Chyba, ze bardzo nie lubicie swojego domu 8)


Post Wysłano: 09 lis 2011, 14:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 mar 2011, 17:54
Posty: 125
GG: 0
Samochód: R440
Lokalizacja: [SG]--[SGL]

Post Wysłano: 13 lis 2011, 21:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 paź 2010, 17:42
Posty: 128
Samochód: Służbowy Golf VI
Lokalizacja: Poznań - Zielona Góra

Cytuj:
Wymieniają auta na Premiumki bo są tańsze,lżejsze i mniej palą.Docelowo tabor mają stanowić tylko ''paryżanki''.Do Koła przywożą gips z Niemiec.Płacą dobrze,ale sporymi minusami jest brak swojego auta i notoryczne zostawianie aut po drodze i okazyjka... :/
to prawda firma przechodzi co do wagi się zgodzę ale do spalanie to nie najniższe spalanie mają Scania , Volvo a Renatka jest na szarym końcu razem z Dafem ;)


Post Wysłano: 13 lis 2011, 23:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Kolego wiem co mówię bo mój brat tam pracował i z palca tego nie wyssałem... :) Renaulty są wszystkie w automacie i część która przyszła wczesniej była z normą E-5 a wszystkie pózniejsze już EEV.Co do mocy i spalania jest odczuwalna różnica-na plus wzgledem Premium 460 a Scanią 420 czy Volvo 440.Gdyby kabina była jeszcze troche większa i lepiej rozplanowana to byłoby naprawde bardzo dobre auto.A co do tego spalania to szefostwo jest tam tak ''nastawione'' na spalanie swoich aut,że gdyby Premium paliło więcej od dotychczasowo eksploatowanych aut,to pewnie by ich dalej nie brali.Z tego co pamiętam to te auta są na podobnych warunkach jak auta w Pawtransie-3lata i oddają auta lub wymiana na nowe.

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 29 gru 2011, 15:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 paź 2010, 17:42
Posty: 128
Samochód: Służbowy Golf VI
Lokalizacja: Poznań - Zielona Góra

kolego dokąd do Austrii i Niemiec z Janikowa jeździcie i z Inowrocławia do Czech


Post Wysłano: 11 kwie 2013, 19:04
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1724
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Nabyli te nowe Many euro6 eficient line.Chyba pierwsze Many u nich w taborze ?


Post Wysłano: 13 kwie 2013, 14:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Krzysiek W123 już jednego złapał:
Obrazek

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 25 kwie 2013, 8:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2008, 10:43
Posty: 54
GG: 3512373
Samochód: Scania R500 V8

Wiadomo coś nowego na temat firmy?? Jak z zatrudnieniami do pracy?? To prawda że przyjmują na działalność?? Będę wdzięczny za odpowiedzi...pozdrawiam

_________________
Człowiek na poziomie powinien trzymać się w pionie

PRECZ Z KOMUNĄ!!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: