Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 mar 2006, 20:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
Międzynarodowe Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe KOLTRANS początki swojej działalności datuje na rok 1978. W roku 1989 mała prywatna firma została przekształcona w duże, profesjonalnie zarządzane przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym.
Gwałtowny rozwój KOLTRANSU przypada na rok 1998 kiedy został zakupiony nowy grunt o powierzchni 29 000 m2 gdzie przeniesiono siedzibę firmy.
Wybudowano nowoczesny biurowiec oraz halę serwisową, zakupiono nowoczesny tabor samochodowy, oddano do użytku lokalną stację paliw oraz uruchomiono myjnię samochodową. Kolejne lata to dalszy dynamiczny rozwój firmy.


Głównymi rynkami na których działa nasza firma są kraje Europy Zachodniej tzn.: Niemcy, kraje Beneluxu, Francja, Wielka Brytania, Szwajcaria.

Mając świadomość, że wysoka jakość oferowanych usług, a co za tym idzie zadowolenie Klienta jest rzeczą najważniejszą firma wdrożyła i poddała certyfikacji System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001: 2000.

Każda firma spedycyjna i transportowa działająca w warunkach konkurencji musi koncentrować swoją uwagę na budowie, modyfikowaniu i wdrażaniu strategii rozwoju. Z tego względu w przyszłości planowane jest poszerzenie działalności o składowanie i magazynowanie towarów oraz o serwis i sprzedaż samochodów.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

(C) http://www.koltrans.com.pl ; (C) by Fox ; (C) LKW Infos


Tytuł:
Post Wysłano: 12 mar 2006, 20:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2005, 19:45
Posty: 256
Lokalizacja: Chełm

A już mi się zdawało że ten temat był... :P ale jednak nie :P wozy mają całkiem ciekawe, warunki pracy podobno też nie najgorsze... nie mogę ocenić czy to dobra firma bo troche mało o niej wiem, ale "dobrze jej z oczu patrzy" :U (co może być często mylące ) :evil:

_________________

...:::Podpisy nie oddają całej prawdy... zawsze jest jakaś granica niepowodzenia :::...


Tytuł:
Post Wysłano: 12 mar 2006, 21:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

bardzo ładny tabor. Ale jeszcze nigdy nie spotkałem się z autami z tej firmy na drodze. :wink: :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 12 mar 2006, 21:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

ja sie z nimi spotykam codziennie, bo ich zestawy wożą części do fabryki opla, która sie niedaleko mnie znajduje ;)

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Tytuł:
Post Wysłano: 12 mar 2006, 22:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

Kiedyś staliśmy weekend to stał obok nas kierowca z tej firmy Dafem Xfem(wtedy był nówka) od wyjścia z serwisu na jednych dzwiach miał tabliczke 380 koni a na drugich 430 ;)

Ogolnie kierowca nie narzekał na firme :)

_________________
International Haulage


Tytuł:
Post Wysłano: 12 mar 2006, 22:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2005, 20:22
Posty: 80
Lokalizacja: z pierwszej linii frontu

Kumpel pracuje tam jako spedytor i mówi, że znalazł to co najważniejsze w pracy: normalnego szefa!

_________________
_Życie, mierzone w kilometrach _
Nie czujesz, że żyjesz, dopóki nie osiągniesz granicy możliwości.


Tytuł:
Post Wysłano: 12 mar 2006, 22:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

No, Dafów oni mają najwięcej ;). Kilka moich fot:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Tytuł:
Post Wysłano: 12 mar 2006, 22:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

Bardzo ładne foty Fox najbardziej z ich floty po tym malowaniu podobaja mi sie Xfy :D :mrgreen: jedynie szkoda tylko ze zbiorniki w Low deck-ach przeważnie sa czarne ,nie aluminiowe (mowa o Dafach)

_________________
International Haulage


Tytuł:
Post Wysłano: 13 mar 2006, 10:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Mi najbardziej do gustu przypadają ich FH, chociaż DAFy też prezentują się bardzo ładnie.
Cytuj:
ja sie z nimi spotykam codziennie, bo ich zestawy wożą części do fabryki opla, która sie niedaleko mnie znajduje
Ja też ich czesto spotykałem, ale w Antwerpii do której często jeżdżą właśnie z Opla w Gliwicach.

P.S Bardzo ładne foty FOX.

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 13 mar 2006, 11:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Zestawy mają bardzo ładne, jedyne co mi w sprzęcie niepasuje to te Mercedesy oczywiście starsze bo MPII jest dosyc, dosyc...;)

Ps. Pisze c bo niemam c z kreseczką po zainstalowaniu Catalysta (Stery do Radka) wsiąkło gdzieś to c z kreseczką...:mrgreen:


Ostatnio zmieniony 04 cze 2006, 9:21 przez lukaszml, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 13 mar 2006, 15:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lut 2006, 22:44
Posty: 26
Lokalizacja: Dobczyce

Ten actrosik ładnie wygląda na żywo :) Zresztą można go było spotkać na 12 Trakerskim spotkaniu w Krakowie :D

_________________
Magnum rulezzz


Tytuł:
Post Wysłano: 03 cze 2006, 12:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 cze 2006, 19:05
Posty: 29
Lokalizacja: Starachowice

Sprzety maja dobre.Tylko tyle jak sie u nich jezdzi.


Tytuł:
Post Wysłano: 03 cze 2006, 12:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Kilka fotek:
Obrazek

Obrazek

Źródło: http://www.lkw-infos.net

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł: KOLTRANS
Post Wysłano: 03 cze 2006, 23:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 mar 2006, 22:18
Posty: 8
Lokalizacja: śląsk

Witam,
po Rybniku swego czasu krążyły różne "legendy" nt przyczyn gwałtownego rozwoju tej firmy. Firma jest zreszta niedaleko przez płot. od kilku lat powiekszył sie teren jakim dysponuje. Aut tez systematycznie przybywa. Co do hali to pewien wykonawca dość długo dochodzil naleznosci za zbudowaną konstrukcje ale chyba juz sie wszystko dotarło.
pozdrawiam
ślązak


Tytuł:
Post Wysłano: 30 cze 2006, 15:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2006, 20:43
Posty: 2
Lokalizacja: Rybnik

Ostatnio przejeżdżałem koło ich bazy i widziałem nowiutki Scanie w kolorze różowym


Tytuł:
Post Wysłano: 26 sty 2007, 22:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2006, 17:01
Posty: 233
GG: 0
Lokalizacja: Małopolska Nowy Targ KNT

Znalazłem jeszcze dwie fotki Koltransu całkiem fajny merol i dafik widac firma ma ładny tabor:

http://www.speditions-lkw.de/polen/koltransszm.htm

http://www.speditions-lkw.de/polen/koltrans.htm

_________________
TIR - Transport International Road


Tytuł:
Post Wysłano: 26 sty 2007, 23:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2005, 21:26
Posty: 227
Samochód: DAF
Lokalizacja: Bolesławiec

Ładniutkie zestawiki szkoda że nie kupują nowych actrosów często zestawy z tej firmy zatrzymują się w Lipianach na A4 miałem kiedyś szczęście zrobić sesyjke pięknemu mp1 od nich :lol:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ObrazekObrazek

_________________
Rogo Logistic


Tytuł:
Post Wysłano: 27 mar 2007, 19:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:51
Posty: 358
GG: 4107185
Lokalizacja: Zamość/Warszawa

Post Wysłano: 25 mar 2008, 15:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 mar 2007, 15:04
Posty: 52
Lokalizacja: RYBNIK

Powazna firma, w Rybniku wystawili sliczne magazyny wysokiego składowania, które dzierżawi DHL na magazynowanie HENKLA.
Pamiętam,że swego czasu świadczyli usługi dla OPLA GLIWICE..


Post Wysłano: 25 mar 2008, 15:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 832

I jedno zdjęcie ode mnie '' na drugim planie '' :)

Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: