Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 mar 2010, 14:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 sty 2009, 18:09
Posty: 60
GG: 0
Samochód: DAF 105 460 SC
Lokalizacja: ZgR

Post Wysłano: 17 mar 2010, 16:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 gru 2007, 15:56
Posty: 842
GG: 7415311
Samochód: Mercedes Benz S124
Lokalizacja: Łobez!/Lębork

Może ja jestem tylko głupi kierowca ale proszę wyjaśnić mi sens owego fragmentu i takiego działania -
Cytuj:
Doskonałym przykładem tego typu zmian w Przedsiębiorstwie jest likwidacja bazy transportowej przy ulicy Sztutowskiej. W związku z modernizacją floty utrzymywanie tak dużej powierzchni uznano za zbyteczne. W najbliższym czasie PKS Gdańsk - Oliwa planuje wzmocnienie swojej floty przez zakup kolejnych pojazdów.
Zalatuje racjonalizacją w poprzedniej epoki - flota rośnie więc likwidujemy bazę.

_________________
Volvo FH13 500 2016; Volvo FH16 6x2 470 1998; LE "Royal"
Mercedes Benz S124 220TE 1993
ex: JELCZ XF 105 SSC 460 2008; MAN TGX 18.440 2008; Volvo FH16 540 4x2 2007; Volvo FH13 480 6x2 2007; Mercedes Benz Actros MPII 2007;


Post Wysłano: 17 mar 2010, 16:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Po co im taka duza baza skoro pewnie będą walić przerzuty po 5tyg potem okazja do domu na weekend i dalej w świat

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 17 mar 2010, 21:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Cytuj:
Może ja jestem tylko głupi kierowca ale proszę wyjaśnić mi sens owego fragmentu i takiego działania -
Cytuj:
Doskonałym przykładem tego typu zmian w Przedsiębiorstwie jest likwidacja bazy transportowej przy ulicy Sztutowskiej. W związku z modernizacją floty utrzymywanie tak dużej powierzchni uznano za zbyteczne. W najbliższym czasie PKS Gdańsk - Oliwa planuje wzmocnienie swojej floty przez zakup kolejnych pojazdów.
Zalatuje racjonalizacją w poprzedniej epoki - flota rośnie więc likwidujemy bazę.
Minimalizacja kosztów. Wszystkie auta nowe, więc serwisu nie trzeba, karty są, wiec stacji też nie. Auta nie stoją na weekendach tylko przeważnie na Unii, więc parking też nie potrzebny(albo będą mieli mniejszy) badz parkingiem obciążany będzie kierowca.


Post Wysłano: 02 kwie 2010, 22:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sty 2010, 0:29
Posty: 14
GG: 0

Witam
Panowie Pracuje ktoś z woj.śląskiego w tej firmie?
Pzdr


Post Wysłano: 02 kwie 2010, 23:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 mar 2009, 16:54
Posty: 98
GG: 4041866
Lokalizacja: Siedlce[WS], mazowieckie.

Obrazek


Post Wysłano: 04 kwie 2010, 13:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sty 2010, 0:29
Posty: 14
GG: 0

Szukam informacji na temat tej firmy a konkretnie chodzi mi o to na jakich warunkach zatrudniają kierowców bez doswiadczenia na miedzynarodowce tzn. jakie dają stawki za kilometr jak długo trzeba jeździć w podwojnej itp.
Skat tez podobno bierze na podwojne obsady ale dają 1500zł (tak mowił kierowca ktory dzwonił do nich w sprawie pracy) miesiecznie przez pierwszy okres szkolenia a z tego trzeba sobie jeszcze oplacic ZUS takze jestem ciekawy jak wyglada sprawa w PKS-sie pomoze ktos ??
Pzdr


Post Wysłano: 04 kwie 2010, 16:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lip 2007, 10:45
Posty: 478
GG: 5718619
Samochód: Scania R560 6x4
Lokalizacja: KaRsIn

Czytałeś chociaż cały temat o tej firmie?? Na poprzedniej stronie kolega wshark napisał co i jak bo jest kierowcą w tej firmie. A w razie pytań możesz się do niego zwrócić...


Post Wysłano: 04 kwie 2010, 20:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sty 2010, 0:29
Posty: 14
GG: 0

Tak sie składa ze czytałem cały ten temat i napisałem tez PW do tamtego kolegi ale niestety narazie nie odpisał...pozatym w swoim poscie nie udzielił informacji ktore najbardziej mnie interesują...wiec licze ze jeszcze moze odezwie sie ktoś z PKS-u


Post Wysłano: 05 kwie 2010, 1:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2006, 23:17
Posty: 42

Witam witam jako ze moge cos na temat tej firmy :) powiedziec wiecej wiec powiem. Pierw tam do kolegi placzacego ze po 5 tygodni siedzi za granica...nie wiem jak wielce jestes poszkodawny i nie wiem przez co ale nie znam poki co takiej osoby z Oliwy co tyle by bez wlasnej prosby czy checi zarobienia wiekszej sumy siedziala tyle czasu generalnie jak cos na zachodzie jest sie max 3 tygodnie ale i to jest rzadko kiedy tak na prawde realne :) Cos tam panowie rozkminialiscie na temat aut itp..i stania na Unii tak na prawde duzo aut na weekendach ktorys tam z rzedu na Unii rzadko jest spotkac predzej auta stojace w Poznaniu czy gdzies w polsce a jesli juz sie jest na polnocy w Gdansku to auta sa zostawiane na serwisie badz na parkingach ktore sa oplacane przez firme wiec spoko loko ;) co do kolegi co pytal o drajwerow bez doswiadczenia , z tego co wiem na chwile obecna bez doswiadczenia nie ma przyjec a jesli juz cos wiece jchcesz na ten temat pisz na PW :)

Pozdrawiam :)


Post Wysłano: 05 kwie 2010, 11:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 lut 2009, 22:52
Posty: 27
GG: 8938203
Samochód: Magnum 460DXI
Lokalizacja: Iława

a jak tam kolego z zarobkami??

_________________
"Klakson, długie, kierunki i....wycieraczki"

"DIESEL kopci, DIESEL czadzi, DIESEL nigdy Cię niezdradzi"

"Nasza jazda to nie spacer po deptaku..."

"Nie jeździmy po to by się zabić, lecz po to by żyć"


Post Wysłano: 09 kwie 2010, 15:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 cze 2009, 12:39
Posty: 409
Samochód: Volvo FH
Lokalizacja: Wejherowo

Cytuj:
Witam witam jako ze moge cos na temat tej firmy :) powiedziec wiecej wiec powiem. Pierw tam do kolegi placzacego ze po 5 tygodni siedzi za granica...nie wiem jak wielce jestes poszkodawny i nie wiem przez co ale nie znam poki co takiej osoby z Oliwy co tyle by bez wlasnej prosby czy checi zarobienia wiekszej sumy siedziala tyle czasu generalnie jak cos na zachodzie jest sie max 3 tygodnie ale i to jest rzadko kiedy tak na prawde realne :) Cos tam panowie rozkminialiscie na temat aut itp..i stania na Unii tak na prawde duzo aut na weekendach ktorys tam z rzedu na Unii rzadko jest spotkac predzej auta stojace w Poznaniu czy gdzies w polsce a jesli juz sie jest na polnocy w Gdansku to auta sa zostawiane na serwisie badz na parkingach ktore sa oplacane przez firme wiec spoko loko ;) co do kolegi co pytal o drajwerow bez doswiadczenia , z tego co wiem na chwile obecna bez doswiadczenia nie ma przyjec a jesli juz cos wiece jchcesz na ten temat pisz na PW :)

Pozdrawiam :)

Kolego proponuje zaopatrzyć się w jakiś słownik, albo tłumacza. Bo z twojej wypowiedzi nie można niestety nic zrozumieć :roll:


Post Wysłano: 15 kwie 2010, 19:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 kwie 2010, 19:28
Posty: 4
GG: 0

To prawda że firma jest wypłacalna kasa w banku jest na czas . Tragiczna sytuacja jest z przepałami , nawet w serwisie się śmieją że kierowcy płacą za nie . Można informowac technicznego o nadmiernym zużyciu paliwa , w serwisie coś zrobią , jakieś części zamówią a ty jedziesz , zrobisz kółko i wracasz na serwis aby dokończyli naprawę . Nikt nie bierze pod uwagę że auto było nie sprawne i tak zabiorą z wypłaty kasę za przepał . Śmieszne jest też to że kierowcy nic nie robią aby to zmienic ,potrafią tylko na parkingach narzekac zamiast zebrac się razem i powstrzymac ten proceder , w innych firmach na Polskę i góry są zwiększone limity .Taka jest prawda że to właściciel który stawia takie kryteria powinien miec auta ,które spełniają jego wymogi , a nie obciażac nas mobili . Niech założą jakie sobie wymyślą zabezpieczenia a nie oskarżają o złodziejstwo .


Post Wysłano: 17 kwie 2010, 9:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2006, 23:17
Posty: 42

Cytuj:
Cytuj:
Witam witam jako ze moge cos na temat tej firmy :) powiedziec wiecej wiec powiem. Pierw tam do kolegi placzacego ze po 5 tygodni siedzi za granica...nie wiem jak wielce jestes poszkodawny i nie wiem przez co ale nie znam poki co takiej osoby z Oliwy co tyle by bez wlasnej prosby czy checi zarobienia wiekszej sumy siedziala tyle czasu generalnie jak cos na zachodzie jest sie max 3 tygodnie ale i to jest rzadko kiedy tak na prawde realne :) Cos tam panowie rozkminialiscie na temat aut itp..i stania na Unii tak na prawde duzo aut na weekendach ktorys tam z rzedu na Unii rzadko jest spotkac predzej auta stojace w Poznaniu czy gdzies w polsce a jesli juz sie jest na polnocy w Gdansku to auta sa zostawiane na serwisie badz na parkingach ktore sa oplacane przez firme wiec spoko loko ;) co do kolegi co pytal o drajwerow bez doswiadczenia , z tego co wiem na chwile obecna bez doswiadczenia nie ma przyjec a jesli juz cos wiece jchcesz na ten temat pisz na PW :)

Pozdrawiam :)

Kolego proponuje zaopatrzyć się w jakiś słownik, albo tłumacza. Bo z twojej wypowiedzi nie można niestety nic zrozumieć :roll:

Kolego, moze i tam nie ma przecinkow i kropek , ale bledow ortograficznych za wiele nie widze :) Czesto bywam w Kwidzynie , wiem jakim jezdzisz autem ba , nawet czasem je widuje , wiec spokojnie wytlumacze Ci co i jak , bez tlumacza bo tego nieuzywam :)


Post Wysłano: 17 kwie 2010, 21:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 kwie 2010, 19:28
Posty: 4
GG: 0

Wiele jest pytań na temat PKS Oliwa , myślę że nawet obecni kierowcy nie zdają sobie sprawy za co i ile mają płacone . Na własnym doświadczeniu wiem że mamy obcinane kilometry , my mamy własną nawigacje ale w firmie mają też , tylko że nie biorą pod uwagę objazdów , wypadków , innych sytuacji na drodze . Według ich nawigacji powinieneś zrobic ? kilometrów i za tyle masz zapłacone a nie za faktycznie przejechane . Przykre ale prawdziwe . Jeśli ktoś jest zainteresowany firmą i to bez znaczenia którą powinien się pytac drajwerów na drodze , czytając niektóre wypowiedzi można byc pewnym że to są wypowiedzi osób z góry a nie kierowców . Obojętnie gdzie się zatrudnisz to po czasie i tak będzie coś nie tak . PKS Oliwa ma szansę zostac jedną z najlepszych firm transportowych na rynku ale pod warunkiem że zaprzestanie procederu związanego z obciążeniami za paliwo , przeginają i to bardzo .


Post Wysłano: 20 kwie 2010, 8:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 cze 2009, 12:39
Posty: 409
Samochód: Volvo FH
Lokalizacja: Wejherowo

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Witam witam jako ze moge cos na temat tej firmy :) powiedziec wiecej wiec powiem. Pierw tam do kolegi placzacego ze po 5 tygodni siedzi za granica...nie wiem jak wielce jestes poszkodawny i nie wiem przez co ale nie znam poki co takiej osoby z Oliwy co tyle by bez wlasnej prosby czy checi zarobienia wiekszej sumy siedziala tyle czasu generalnie jak cos na zachodzie jest sie max 3 tygodnie ale i to jest rzadko kiedy tak na prawde realne :) Cos tam panowie rozkminialiscie na temat aut itp..i stania na Unii tak na prawde duzo aut na weekendach ktorys tam z rzedu na Unii rzadko jest spotkac predzej auta stojace w Poznaniu czy gdzies w polsce a jesli juz sie jest na polnocy w Gdansku to auta sa zostawiane na serwisie badz na parkingach ktore sa oplacane przez firme wiec spoko loko ;) co do kolegi co pytal o drajwerow bez doswiadczenia , z tego co wiem na chwile obecna bez doswiadczenia nie ma przyjec a jesli juz cos wiece jchcesz na ten temat pisz na PW :)

Pozdrawiam :)

Kolego proponuje zaopatrzyć się w jakiś słownik, albo tłumacza. Bo z twojej wypowiedzi nie można niestety nic zrozumieć :roll:

Kolego, moze i tam nie ma przecinkow i kropek , ale bledow ortograficznych za wiele nie widze :) Czesto bywam w Kwidzynie , wiem jakim jezdzisz autem ba , nawet czasem je widuje , wiec spokojnie wytlumacze Ci co i jak , bez tlumacza bo tego nieuzywam :)

Jak uraziłem, to wybacz.

Może będzie okazja do poznania ;)

Pozdrawiam


Post Wysłano: 25 kwie 2010, 22:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 kwie 2010, 19:28
Posty: 4
GG: 0

Koledzy nic nie piszecie , pks oliwa jest corocznym organizatorem konferencji z udziałem przewozników i klientów { ich szanują na swój sposób }, a może jako współpracownicy zorganizujecie i to na wielką skalę konferencję z udziałem kierownictwa firmy . Ciekawe jak by to przebiegało ? ale po co snuc domysły można to zrobic , po rozmowach z prasą i telewizją wiem że znajdą się chętni do zorganizowania takiej konferencji . Może byc bardzo ciekawie , napiszcie czy potraficie za sobą się zjednoczyc w walce o wspólne dobro , czy nadal zamierzacie chowac głowę w piach .


Post Wysłano: 01 maja 2010, 19:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2008, 20:16
Posty: 24
GG: 0
Samochód: DAF 105 XF
Lokalizacja: XXXX

kolego Tadek, niestety wszyscy kierowcy zatrudnieni w PKS Gdańsk Oliwa, są zatrudnienie jako osoby prowadzące własną działalność gospodarczą. Takie unormowanie wzajemnych stosunków zależności stwarza bardzo prostą relację. "Jak się nie podoba to wypierd....."
Jakie wspólne akcje? Jakie wspólne działania? Nic takiego się nie ma prawa zdarzyć. Wszelkie tego typu działania będą po pierwsze bezprawne, po drugie nieskuteczne. Tylko jak tak dalej będzie się działo w tej firmie, to działania zarządu i stanowisko: "jak się nie podoba..." będzie zwykłym szantażem. Bo gdzie teraz tak od ręki znajdę pracę?
Zresztą z moich ustaleń wynika, że cztery największe firmy w rejonie trójmiasta na jakimś spotkaniu (zapewne coś w rodzaju Magdalenki :) ) ustaliły praktycznie takie same warunki "gry". A więc jak się nie podoba.........
ehhhh ..........


Post Wysłano: 02 maja 2010, 14:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2009, 15:49
Posty: 288
Samochód: 21' 590 S
Lokalizacja: G D A Ń S K

Cytuj:
kolego Tadek, niestety wszyscy kierowcy zatrudnieni w PKS Gdańsk Oliwa, są zatrudnienie jako osoby prowadzące własną działalność gospodarczą. Takie unormowanie wzajemnych stosunków zależności stwarza bardzo prostą relację. "Jak się nie podoba to wypierd....."
Jakie wspólne akcje? Jakie wspólne działania? Nic takiego się nie ma prawa zdarzyć. Wszelkie tego typu działania będą po pierwsze bezprawne, po drugie nieskuteczne. Tylko jak tak dalej będzie się działo w tej firmie, to działania zarządu i stanowisko: "jak się nie podoba..." będzie zwykłym szantażem. Bo gdzie teraz tak od ręki znajdę pracę?
Zresztą z moich ustaleń wynika, że cztery największe firmy w rejonie trójmiasta na jakimś spotkaniu (zapewne coś w rodzaju Magdalenki :) ) ustaliły praktycznie takie same warunki "gry". A więc jak się nie podoba.........
ehhhh ..........

A o jakich Gdańskich firmach mówisz?

_________________
KINGS NEVER DIE


Post Wysłano: 04 maja 2010, 20:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 kwie 2010, 19:28
Posty: 4
GG: 0

Kolego WSHARK nie ma mowy o niczym nielegalnym , chyba nie jesteś kierowcą co wnioskuję z treści twego postu . Kierowcy mają dosyc takiego traktowania . Wszyscy wiedzą że mają swoją działalnośc , tym bardziej nie są to pracownicy tylko osoby współpracujące , zasługujące na szacunek którego Ty im nie okazujesz . Używasz bardzo niecenzuralnego języka , a to świadczy tylko o Tobie , przykre jest to że inni muszą z Tobą współpracowac i przebywac w Twoim otoczeniu . A co do kierowców z PKS - OLIWA wszystko zależy od Was na ile pozwolicie sobie tak będą Was traktowac !!!!! MINIE TO JUŻ NIE DOTYCZ , ALE JESTEM RAZEM Z WAMI . TRZYMAM KCIUKI ZA WAS .

I jeszcze jedno wshark , piszesz że tego typu działania będą nieskuteczne , wręcz przeciwnie , kiedy stanie setka dafików to zobaczymy . Czyżby ktoś starał się zastraszyc w ten sposób kierowców ? Wymusic na nich posłuszeństwo ? To nie są pieski które da się wytresowac , są to ludzie ciężko pracujący na swoje i swoich rodzin utrzymanie , a nie sponsorowanie wielu imprez ! CZEKAM NA ODPOWIEDZ PANIE WSHARK .

BRAK SŁÓW

Przyjaciele odwiedzający tą stronę , widzę że jest Was wielu , zalogowanych i gości . Proszę napiszcie co o tym myślicie , jakie macie poglądy ?


Ostatnio zmieniony 04 maja 2010, 21:13 przez Mca, łącznie zmieniany 1 raz.
Istnieje opcja zmień.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: