Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 8 [ Posty: 149 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 58 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 mar 2006, 22:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Obrazek

Transport dla wymagających

PKS Gdańsk-Oliwa SA jest dynamicznie rozwijającą się firmą, z nowatorskim podejściem do zagadnień transportu międzynarodowego oraz krajowego. Specjalizuje się w dziedzinie realizacji transportu ciężarowego, ładunków całopojazdowych oraz drobnicowych w całej Europie. Główne kierunki to Anglia, Niemcy, kraje Beneluksu, Francja, Szwecja Włochy i Polska.
Początki działalności firmy sięgają 1965 roku, kiedy w Gdańsku zawiązał się oddział Krajowej Państwowej Komunikacji Samochodowej. W 1995 roku, po przejściu procesu restrukturyzacyjnego, powstało Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS Gdańsk-Oliwa SA.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu na rynku, firma gwarantuje najwyższy poziom usług, których standard stale się podnosi.

Najszybsi, Niezawodni, Nowocześni.

PKS Gdańsk-Oliwa SA jest jednym z największych przewoźników drogowych w Polsce Północnej, który do swojej działalności wykorzystuje ponad 200 pojazdów o zróżnicowanym przeznaczeniu
i zdolnościach przewozowych.
Usługi transportowe realizowane są w oparciu o nowoczesny tabor samochodowy i ciągniki spełniające wymogi czystości spalin klasy Euro 5.
PKS Gdańsk-Oliwa SA, jako jedyna firma w Polsce, wdrożyła i realizuje Customer Care Program, dzięki któremu wszyscy Klienci rozpoczynający z nią współpracę , mają gwarancję szczególnej pomocy
i doradztwa.

Więcej niż transport

PKS Gdańsk-Oliwa SA stawia na innowacyjność i funkcjonalność. Dlatego oferuje Klientom bogatą propozycję przepraw promowych na terenie całej Europy oraz wyjątkową ofertę przewozu ładunków niebezpiecznych. Co więcej, nad bezpieczeństwem realizowanych transportów, czuwa Cargo Tracking System, oparty na najnowszych rozwiązaniach nawigacji satelitarnej. Oprócz tego, wszystkie pojazdy należące do PKS Gdańsk-Oliwa SA są wyposażone w systemy łączności GSM oraz pokładowe systemy GPS, co umożliwia stały kontakt z kierowcami oraz monitoring ruchu pojazdów w przewozie.


Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów
PKS GDAŃSK-OLIWA SA
ul. Kołobrzeska 28
80-394 Gdańsk

Pion Operacji +48 58 76 99 990
Centrala +48 58 76 99 900
Fax +48 58 76 99 926
+48 58 76 99 927

http://www.pks-sa.com

sekretariat@pks-sa.com


Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 10 mar 2006, 23:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 lip 2005, 12:48
Posty: 54
Lokalizacja: Wrocław CITY

To dobrze że pomagają młodym kierowcom w zdobyciu doświadczenia o ile sie orientuję to prowadza tez przeprawy promowe ale nie wiem na jakiej zasadzie to działa :?: :?:

_________________
Wiele Dróg Wiele Myśli Daj Bóg żebym był w tym miejscu Gdzie mam być


Post Wysłano: 10 mar 2006, 23:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
Czy to jest jakiś odłam od tego PEKAESU w ktorym jeździ ojciec Micha?
NIE :!: Karygodne jest mylenie Pekaesu z PKSem :twisted:

PKS to po prostu Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej, a dawniej PPKS - Państwowe Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej. :wink: :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 11 mar 2006, 0:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Cytuj:
Karygodne jest mylenie Pekaesu z PKSem :twisted:
hehe dlatego sie pytam, bo wydawało mi sie to podejrzane, ale rozwiałes moje wątpliwości. Dzięki za wyjaśnienie.

Wracając do tematu firma warta jest zainteresowania chociażby z tego powodu ze nie "olewają" mlodych kierowcow, a wrecz przciwnie. Ciekawe jakie są u nich warunki pracy. Szkoda ze ten PKS leży na przeciwnym krańcu Polski. Przydałąby sie na południu tego typu firma (biorących bez doswiadczenia)

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 11 mar 2006, 10:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2005, 19:45
Posty: 256
Lokalizacja: Chełm

PKS jest w wielu miastach w polsce... Chociarzby w Białej Podlaskiej :) Mój Vater chce się tam zatrudnić, bo podobno nie mają zbyt dużych wymagań, no ale partaczy też chyba nie zatrudniają :twisted: No a co do taboru, to w Białej mają same nowe FH :) tak żę warunki sprzyjające :) Niewiem jak akurat tam mają z zatrudnianiem "żółtków" (nie mylić z żółtkami :P ) ale chyba podobnie :)

_________________

...:::Podpisy nie oddają całej prawdy... zawsze jest jakaś granica niepowodzenia :::...


Tytuł:
Post Wysłano: 29 sie 2006, 11:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2006, 19:22
Posty: 5
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Podnoszę temat... Interesują mnie wszelkie informacje na temat tej firmy, jeśli macie jakieś sprawdzone info. to proszę o pomoc. Ich stronka jest jaka jest dużo z niej się nie dowiedziałem, mają kilka konkretnych certyfikatów z tego co wiem są szanowanymi przewoźnikami na pomorzu.
Obsługują całą Europę z tego co przeczytałem, tabor to głównie Dafy Xf :D

Dostałem propozycję pracy w tej firmie po zakończeniu kursu E do C!!/? Bardzo mnie to zdziwiło gdyż mieszkam 650 kilometrów od Gdańska... :/ .. I głowie się jak będzie z dojazdami do pracy, czy może samochód dają do domku>???? Wiem ,że trzeba u nich mieć działalność :( ..... Potrzebuję Info... Z góry dzieki!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 29 sie 2006, 11:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lis 2005, 15:47
Posty: 57
Lokalizacja: lublin

Info od kolegi który miał zamiar się tam zatrudnić:
Parca na działalności, rozmowa próbna połączona jazdą testową, obciążenia w razie przepału. Opinie kierowców, jak zwykle takie same jednemu pasuje innemu nie.

_________________
życie w drodze...


Tytuł:
Post Wysłano: 29 sie 2006, 11:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2006, 19:22
Posty: 5
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Rozmowy się nie boję, jazdy próbnej raczej też nie...hmm co do przypałów to chyba jak wszędzie....:( tylko zależy co masz na myśli przypały (uszkodzenie auta,ładunku...??)) wiesz ja za siebie ręcze gorzej z innymi uczestnikami ruchu drogowego!!! Co do działalności to nie mam doświadczenia i nie wiem czy to plus czy minus!!! Dzięki za info...! Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 29 sie 2006, 11:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Przepały...Czyli większe spalanie...np. Norma 32 litry a ty spalasz 42, to za te 10 litrów będziesz miał potrącone. Samochodami chyba raczej można do domku. U mnie w miescie jest chyba z 5 zestawów zawsze na weekend.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Tytuł:
Post Wysłano: 29 sie 2006, 11:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
Norma 32 litry a ty spalasz 42, to za te 10 litrów będziesz miał potrącone.
A przy trasie 2000 km to jest już 200 litrów, a to już spora kasa... :)


Tytuł:
Post Wysłano: 29 sie 2006, 11:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Pewnie z połowa wynagrodzenia. 2 trasy i jedziesz za darmo :oops:

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Tytuł:
Post Wysłano: 29 sie 2006, 12:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2006, 19:22
Posty: 5
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

No wiecie moim skromnym zdaniem te 32 litry to nie jest taki problem,tylko zależy gdzie latasz jaki teren, w polskim krajobrazie bez autostrad to trzeba się troszkę spocić, żeby osiągnąć taki wynik :D.

Dla mnie jako młodego kierowcy sam fakt, żę będe mógł sie tam jakoś wykazać i spróbować jest już dużym sukcesem. Nawet jeśli miałbym na początku pracować za połowę kasy tego co zarabiają starsi driverzy to na początek jest to dla mnie super..... :? Oczywiście na początek!!

Wiem, że w PKS Oliwa wybierają chyba raz na miesiąc kierowcę miesiąca który wykazał się najbardziej (zużycie paliwa,ogólna współpraca) aha i jeździ tam jedna kobitka 8)


Tytuł:
Post Wysłano: 29 sie 2006, 12:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lis 2005, 15:47
Posty: 57
Lokalizacja: lublin

Działalność polega na tym że jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz usługę na świadczenie prowadzenia pojazdu, sam rozilczasz się z urzedami i w tym m0omencie z tego co wiem jest problem z odpisywaniem diet więc trzeba szukać kosztów a to nie jest takie proste

_________________
życie w drodze...


Tytuł:
Post Wysłano: 09 paź 2006, 21:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Widzę że niema żdnej foty tej firmy.Jak zawsze widziałem auta z "PKS Gdańsk-Oliwa" to były one białe a tu taka niespodzianka:

Obrazek

(C)www.lkw-infos.eu

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 29 gru 2006, 23:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 gru 2006, 20:54
Posty: 47
Lokalizacja: Czarna Dąbrówka

tak maja białe ale jak potrzebują nagle auto to kupują nowe to co na serwisie stoi lub biorą z serwisu auta które były zamówione i nieodebrane

_________________
== DAF Truck ist the Best ==
POZDRO wszystkim!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 29 gru 2006, 23:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

W PKS Gdansk-oliwa jeździ duzo złomów.Sypiace sie R Majory, taki Dafy to rzadkosć.Może kiedys uda mi sie zrobić foty ich aut, ale nie na co patrzec.


Tytuł:
Post Wysłano: 30 gru 2006, 0:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 gru 2006, 20:54
Posty: 47
Lokalizacja: Czarna Dąbrówka

pks gdansk ma duzo sprzedanych tych złomów teraz jest ich kilka a co do daf-ow to jest ich bardzo dużo wiem bo czesto jestem na ich bazie praktycznie same daf-y

_________________
== DAF Truck ist the Best ==
POZDRO wszystkim!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 30 gru 2006, 2:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Cytuj:
W PKS Gdansk-oliwa jeździ duzo złomów.Sypiace sie R Majory, taki Dafy to rzadkosć.Może kiedys uda mi sie zrobić foty ich aut, ale nie na co patrzec.
To teraz słysze/widze ciekawostke dużo jezdze po europie , a i także bardz często odwiedzam LT , LV , EST i jak do tej pory to widziałm tylko DAFy 95XF oraz XF.Ale moze i tak chociaż nie ukrywam chciałbym zobaczyc taki starszy zestaw z PKS Gdańsk-Oliwa SA.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 30 gru 2006, 11:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2005, 17:45
Posty: 65
GG: 0
Samochód: Scania

Cytuj:
W PKS Gdansk-oliwa jeździ duzo złomów.Sypiace sie R Majory, taki Dafy to rzadkosć.Może kiedys uda mi sie zrobić foty ich aut, ale nie na co patrzec.
Prosze Cie kolego ,nie opowiadaj bzdur jesli niewiesz o co chodzi .


Najczesciej sa to nasi podwykonawcy badz tez ludzie ktorzy kupili od nas "szmaty" i tak jezdza dalej z nasza reklama .najstarszym autem u nas w firmie jest Man F2000 ,mamy tez pare magnumek chyba 3 raptem ,premiumke zolta 3 Scanie 4ki ale za to te najnizsze dwie eRki highline,pare FH a reszta sklada sie z Dafow XF ,glownym ładunkiem wyjezdzajacym z PL to jest papier ładowany w Kwidzynie .Powroty bywaja rozne glownym kierunkiem jest Angolowo zdarza sie ze siedzi sie tam 3 tygodnie a zdarza sie ze wracasz co tydzien zalezy jak kto woli,teraz konczymy własna dzialalnosc i przechodzimy na umowy .Zobaczymy jak to teraz bedzie ,jesli lipa to znaczy -czas uciekac ,szukac lepszego pracodwacy :)

Aha,mamy bardzo ladne kolezanki w biurze :lol:

_________________
Scandynawian Express


Tytuł:
Post Wysłano: 30 gru 2006, 13:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

a gdzie najczesciej jezdzicie poza granice Polski? Jakie kierunki obslugujecie?

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 8 [ Posty: 149 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 58 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: