Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 07 mar 2006, 13:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Firma "HUBER POLAND" Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1991 roku. Od momentu powstania świadczymy usługi w zakresie transportu drogowego i spedycji międzynarodowej. Zgromadzone w tym czasie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną obsługę naszych klientów. Wykwalifikowany zespół pracowników zapewnia solidność i terminowość świadczonych usług, a własne zaplecze techniczne sprawność i bezpieczeństwo taboru.

Przez lata działalności wypracowaliśmy stabilną pozycję na rynku i zdobyliśmy zaufanie wielu renomowanych firm zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Posiadamy licencję uprawniającą 60 pojazdów do wykonywania przewozu towarów na trasach międzynarodowych. Jesteśmy wieloletnim członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w WarszawieOsoby zarządzające firmą posiadają Certyfikat Kompetencji Zawodowych.

Firma Huber Poland dysponuje następującym taborem samochodowym:
# 75 ciągników siodłowych (SCANIA, RENAULT, VOLVO) spełniających normy EURO 2 i EURO 3
# naczepy z plandekami o wysokości do 2,75 m oraz ładowności do 24 ton
# naczepy typu mega o wysokości 3,00 m i kubaturze 100 cbm
# samochody ciężarowe (IVECO) o ładowności do 3.300 kg (12-16 europalet)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

(C) http://www.huberpoland.com.pl, lkw-infos.net


Tytuł:
Post Wysłano: 07 mar 2006, 16:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Czasem widuje auta tej firmy pod naczepami Ewals Cargo, ale dokładniej co za firma itd. to niewiem, niesłyszałem...:]


Tytuł:
Post Wysłano: 07 mar 2006, 17:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lut 2006, 12:44
Posty: 38
Lokalizacja: okolice Kielc

Pierwszy raz spotykam sie z ta firma nigdy o niej nie slyszalem ale samochodziki maja fajne. Podoba mi sie ta scania eR- ka i volviak


Tytuł:
Post Wysłano: 03 cze 2006, 12:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2006, 13:24
Posty: 76
Lokalizacja: Wrocław

Ciężarówki mają dość dobre ale ich obraz niszczy ta naczepa.Nie pasują takie naczepy do takich dobrych aut :/ .Takie jest moje zdanie :)


Tytuł:
Post Wysłano: 03 cze 2006, 12:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Ale oni swoich naczep maja malutko. Wiekszosc to naczepy spedycji Ewals CargoCare, wiec co trase ciagniesz inna naczepe

Jeszcze fotka:
Obrazek

Źródło: http://www.lkw-infos.net

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 03 cze 2006, 13:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

A skąd wogóle jest ta firma,bo SCANIA jest na olsztyńskich blachach-a MAGNUM i FH jest na warszawskich...?A tak na marginesie to bardzo lubię czarne ciągniki i ta firma już mi się podoba... :D Dobry tabor widac mają... :mrgreen:

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 03 cze 2006, 15:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2005, 20:59
Posty: 344
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Na czwartej fotce te Volvo ma ciekawą naczepe. otóż ten niebieski spód na którym pisze "70 % More Cargo" po wstępnych oględzinach doszedłem do wniosku że ta naczepa nie ma osi (patrz naczepy do przewozu szkła) ciekawi mnie czy w miejscu "wózka" też wchodzą 3 plalety ? a może wiecie może coś więcej na temat takich naczep ?

_________________
http://www.GLOBETRUCKER.org
Is it better to loose 5 minutes or 50 years ?
preferite perdere 5 minuti oppure 50 anni ?
Preferez-vous predre 5 minutes ou 50 ans ?
verlieren Sie lieber 5 Minuten oder 50 jahre ?
Wolisz stracić 5 minut czy 50 lat ?


Tytuł:
Post Wysłano: 03 cze 2006, 15:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
A skąd wogóle jest ta firma,bo SCANIA jest na olsztyńskich blachach-a MAGNUM i FH jest na warszawskich...?
Może z Olsztyna, a tamte auta na blachach ze stolicy są w leasingu, choć niewiem jak to do końca z tymi leasingami... :>


Tytuł:
Post Wysłano: 03 cze 2006, 15:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 sty 2006, 17:42
Posty: 8

Na ich stronie jest napisane ze z Jaworzna.


Tytuł:
Post Wysłano: 03 cze 2006, 22:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 mar 2006, 12:50
Posty: 10

Ewals to firma holenderska, ktora glownie posiada naczepy i jezdza pod nia podwykonawcy, czesto mozna spotkac Ewalsa jak laduje amortyzatory z Krosna do Opla do Elsmere Port, a firma Huber byla na poczatku spolka polsko-niemiecka pozniej niemiec wycofal sie z transportu i reszte wykypil Polak, co do zarobkow to bardzo dobrze płaca i caly czas nowy sprzet inwestuja..


Tytuł:
Post Wysłano: 04 cze 2006, 16:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 sty 2006, 18:36
Posty: 9
Lokalizacja: Kalisz

Czy ja wiem czy aż tak bardzo dobrze płacą?? Raczej normalnie. Mają za to strasznych dyspozytorów którym ani w głowie sciągać kierowców do domu wiec jeżdżą po miesiacu bez zjazdu.


Tytuł:
Post Wysłano: 04 cze 2006, 17:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 paź 2005, 19:45
Posty: 112
GG: 6415222
Lokalizacja: Włocławek

Czarne ciągniki pięknie wyglądają,ale niestety to rzadki widok na drogach.No ale na szczęście są takie firmy jak huber które mają czarne ciągniki,ja przyznam że nigdy sie z tą firmą nie spotkałem.

_________________
Być kierowcą - styl życia,praca,miłość,pasja...
Inni nigdy tego nie zrozumieją...

MERCEDES-BENZ Actros 2540 L <48-355> Vos | Logistics


Tytuł:
Post Wysłano: 04 cze 2006, 22:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 mar 2006, 12:50
Posty: 10

Co do dyspozytorów to sie zgodze, ze widza tylko cyferki w oczach w koncu zyja na procencie i im wiecej kierowca przyniesie zysku tym wiecej dostana, wiec po co maja sciagac samochody do domow, a co do placy to raczej dobrze i zawsze na czas nie w ratach, mala rotacja wsrod kierowcow wiec raczej sie dobrze tam pracuje..


Tytuł:
Post Wysłano: 05 cze 2006, 12:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Osobiście to jeszcze tej firmy na żywo nie widziałem ale ich fotke na twardym znalazłem.

Obrazek

(C) fotka kiedyś sciągnięta z netu.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lis 2006, 20:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Firma jak już ktos wspomniał mieści się w samym Jaworznie. Prowadzą intensywny nabór kierowców, w każdym większym portalu z pracą dla kierowcy można znaleźć ich ogłoszenie, wymagania mają standardowe jak większość tj. udokumentowane doświadczenie, zaświadczenie o niekaralności no i wiadomo wszystkie wymagane papiery, ADR'y nie koniecznie. Co do roboty to trafiają się kółka PL-UE-PL oraz bardzo czesto "przeżuty", wymagordzenie najniższa podstawa + ustalona $ za kółko, a na "przeżutach" ustawowe diety. Firma ma 85 ciągników w tym 30 marki SCANIA bo jak wyczytałem chwalą sobie ich oszczędność.

Jak widać na drogach u Hubera pojawiły się Premium II

Obrazek

(C) lkw-infos.eu

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 08 kwie 2007, 23:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 kwie 2007, 23:36
Posty: 9

Witam!! Jest tu troche niescislosci na temat tej firmy,a ja moge wiele z nich wyjasnic, bo jestem z nia bezposrednio zwiazany. Takim najwiekszym mitem, na jaki tutaj trafilem jest ten o spedytorach. To nie prawda ze pracuja tu sami starzy spedytorzy, ktorzy dla wlasnego procentu nie sciagaja samochodow na baze. Cala sprawa polega na tym ze firma pracuje jako podwykonawca w kilku zagranicznych spedycjach, m. in Ewals, Norfolk. Firmy te nie prowadza, badz prowadza bardzo maly transport w zakresie importu i exportu z naszego kraju. Z tego wynika fakt ze kierowcy nie zjezdzaja po kazdym kursie. Ale panuje zasada ze kierowcy pracujacy po Ewalsem zjezdzaja co 3 tygodnie swoimi ciezarowkami, ludzie spod Norfolka wymieniaja sie zjezdzajac osobowkami a do innych spedycji zeby sciagnac kierowcow fima ma swoje naczepy. Firma ma bardzo dobrze ugruntowana pozycje na rynku. Dzis posiada ok 120 ciagnikow i stale sie rozrasta. Zarobki sa faktycznie dobre. Pensja klasuje sie pomiedzi 1300 a 1800 zl brutto, w zaleznosci od stazu. Do tego dochodza diety dzienne, liczone w euro: 42 euro. Samochody sa w miare nowe, najstarsze maja chyba 4 lata. Osobiscie uwazam ze warunki pracy sa wcale niezle.
P.S. Ta naczepa ktora jest na pierwszym zdjeciu z tym Volvem to Ewalsowski DobleDeck. Oni woza tym poczte przewaznie z Niemiec do Szwecji ale czesto takze do Wloch.


Tytuł:
Post Wysłano: 09 kwie 2007, 15:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

A tak szczerze, powiedz mi jak z tacho? Czy tygodniowy odpoczynek jest oddawany jak należy?


Tytuł:
Post Wysłano: 09 kwie 2007, 16:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 kwie 2007, 23:36
Posty: 9

Tak, to jest scisle przestrzegane. Raz w tygodniu kazdy robi 24h. Oczywiscie to nie zawsze wypada w domu. Firma generalnie kladzie duzy nacisk na przestrzeganie tacha.


Tytuł:
Post Wysłano: 09 kwie 2007, 16:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

A czy kierowcy są tylko ze Śląska, czy z innych częsci kraju również?


Tytuł:
Post Wysłano: 10 kwie 2007, 22:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 kwie 2007, 23:36
Posty: 9

Kierowcy sa z calej Polski. Torun, Mazury, Lodz. Miejsce zamieszkania raczej nie stanowi problemu.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: