Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 lip 2010, 13:03

Dzisiaj dostałem telefon z zaproszeniem na rozmowę w sprawie pracy na stanowisko kierowca kat. C do firmy TRADIS oddział we Wrocławiu. Wiem co nie co o firmie, jednak czy ktoś z was tam pracuje, pracował, zna kogoś kto pracuje? Najbardziej interesuje mnie właśnie oddział we Wrocławiu i opinie o systemie pracy, o płatnościach itp.


Post Wysłano: 29 lip 2010, 17:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 mar 2006, 2:00
Posty: 198
Samochód: szybki ;)
Lokalizacja: STWua

Cytuj:
Dzisiaj dostałem telefon z zaproszeniem na rozmowę w sprawie pracy na stanowisko kierowca kat. C do firmy TRADIS oddział we Wrocławiu. Wiem co nie co o firmie, jednak czy ktoś z was tam pracuje, pracował, zna kogoś kto pracuje? Najbardziej interesuje mnie właśnie oddział we Wrocławiu i opinie o systemie pracy, o płatnościach itp.
To jest byłe Eldorado z siedzibą w Lublinie, znam osobiście dyrektora oddziału Stalowowolskiego.

_________________
MB :)


Post Wysłano: 29 lip 2010, 18:09

Cytuj:
Cytuj:
Dzisiaj dostałem telefon z zaproszeniem na rozmowę w sprawie pracy na stanowisko kierowca kat. C do firmy TRADIS oddział we Wrocławiu. Wiem co nie co o firmie, jednak czy ktoś z was tam pracuje, pracował, zna kogoś kto pracuje? Najbardziej interesuje mnie właśnie oddział we Wrocławiu i opinie o systemie pracy, o płatnościach itp.
To jest byłe Eldorado z siedzibą w Lublinie, znam osobiście dyrektora oddziału Stalowowolskiego.
To akurat wiem, sam kilka lat temu aplikowałem do pracy w Stalowej Woli :>


Post Wysłano: 31 lip 2010, 20:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sty 2007, 22:14
Posty: 78
Lokalizacja: Radom

Ja pracuje w tej firmie, ale nie jako kierowca ale mam z nimi stycznosc.
Kierowcy nie narzekaja. Pracuja okolo 8h dziennie. Jak jest goracy okres to i po 12h dziennie ale to juz maja nadgodziny wyplacane. Soboty wolne chyba ze trafi sie extra kurs ale to bardzo rzadko. Kasa zawsze na czas, nie ma poslizgow itp. Czasami jest kiepsko jak sklepik maly i nie ma mozliwosci wjechac paleciakiem z paleta to trzeba recznie towar wnosic do sklepu.


Post Wysłano: 31 lip 2010, 22:40

Byłem wczoraj na rozmowie. Chcą mnie zatrudnić.
Cytuj:
Pracuja okolo 8h dziennie. Jak jest goracy okres to i po 12h dziennie ale to juz maja nadgodziny wyplacane.
Jeśli chodzi o nadgodziny, to była mowa, że wypłacane co 3 miesiące pod koniec okresu rozliczeniowego.
Cytuj:
Soboty wolne chyba ze trafi sie extra kurs ale to bardzo rzadko.
Tutaj jeśli chodzi o soboty to jest grafik i czasami się pracuje, za to wolny np. poniedziałek.
Cytuj:
Kasa zawsze na czas, nie ma poslizgow itp.
Jak z terminowością płatności, to nie wiem, natomiast zaproponowana pensja całkiem przyzwoita.
Cytuj:
Czasami jest kiepsko jak sklepik maly i nie ma mozliwosci wjechac paleciakiem z paleta to trzeba recznie towar wnosic do sklepu.
Z tego co mi mówił gość, z którym rozmawiałem, to większość towaru trzeba ręcznie wyrzucić i przeliczyć z odbierającym.

Co do innych warunków to nie ma się stałego auta, tylko jedziesz tym, jakim danego dnia Ci każą. Auto ładują magazynierzy. Pracę zaczyna się tydzień o 5, tydzień o 6, tydzień o 7 i tydzień o 8.


Post Wysłano: 31 lip 2010, 23:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sty 2007, 22:14
Posty: 78
Lokalizacja: Radom

Cytuj:
Auto ładują magazynierzy. Pracę zaczyna się tydzień o 5, tydzień o 6, tydzień o 7 i tydzień o 8.
U nas kierowcy sami laduja palety na samochod. I codziennie zaczynaja o 6.


Cytuj:
Cytuj:
Auto ładują magazynierzy. Pracę zaczyna się tydzień o 5, tydzień o 6, tydzień o 7 i tydzień o 8.
U nas kierowcy sami laduja palety na samochod. I codziennie zaczynaja o 6.
We Wrocławiu właśnie ładują magazynierzy, a godziny rozpoczęcia pracy są tak różne, ponieważ jest 26 aut i nie są w stanie wszystkich załadować. Po części jest to jakieś sensowne rozwiązanie.


Post Wysłano: 01 sie 2010, 14:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 mar 2009, 15:10
Posty: 540
GG: 0

typowa praca w hurtowni. szczerze powiedziawszy to lekko drażniące jest to że cały towar trzeba przerzucić ręcznie i jeszcze liczyć czy sie zgadza. no ale tak to wygląda niestety. zależy ile płacą. swoją drogą kolego, czytając twój post w innym temacie to jednak na twoim miejscu zdecydowałbym sie na prace na betonomieszarce


Post Wysłano: 01 sie 2010, 18:38

Cytuj:
typowa praca w hurtowni. szczerze powiedziawszy to lekko drażniące jest to że cały towar trzeba przerzucić ręcznie i jeszcze liczyć czy sie zgadza. no ale tak to wygląda niestety. zależy ile płacą. swoją drogą kolego, czytając twój post w innym temacie to jednak na twoim miejscu zdecydowałbym sie na prace na betonomieszarce
Tylko że tutaj mnie chcą przyjąć, tam już niekoniecznie :>


Post Wysłano: 01 sie 2010, 21:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 mar 2009, 15:10
Posty: 540
GG: 0

a pracujesz teraz gdzieś, czy na gwałt szukasz? bo jeśli pracujesz to w sumie nie polecałbym pracy na hurtowni. więcej dźwigania i użerania sie z odbiorcami niż jeżdżenia. fakt, ze codziennie sie jest w domu. pisze, ponieważ pracowałem w takiej hurtowni spożywczej a teraz jeżdże własnie gruszką i naprawde praca bez porównania.


Post Wysłano: 01 sie 2010, 21:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2007, 19:17
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Fiat/FH
Lokalizacja: Zabrze

Na gruszce jest dobra robota jak jest sezon,zima przychodzi i stoisz 8)

PS.Najlepsza robota jest na międzynarodówce średnio 4 masz i robota jest cały rok :)

PS2.Spróbuj do Regesty iść,jest odział we Wrocławiu podstawa 1300zł(chyba nie pamiętam dokładnie) i 30gr od km,ojciec poniżej 4 nie schodził :)

_________________
Do what you love and you will never have to work.


Post Wysłano: 01 sie 2010, 22:22

Cytuj:
a pracujesz teraz gdzieś, czy na gwałt szukasz? bo jeśli pracujesz to w sumie nie polecałbym pracy na hurtowni. więcej dźwigania i użerania sie z odbiorcami niż jeżdżenia. fakt, ze codziennie sie jest w domu. pisze, ponieważ pracowałem w takiej hurtowni spożywczej a teraz jeżdże własnie gruszką i naprawde praca bez porównania.
Teraz pracuję, ale nie w branży transportowej. Na rozmowę poszedłem raczej z ciekawości zorientować się co mi zaproponują. Wkrótce mam egzamin z K.W na kat. D i wtedy mój cel to MPK.


Post Wysłano: 01 sie 2010, 23:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 paź 2006, 20:52
Posty: 196
GG: 90800
Samochód: Romet V8 4.3 TDI
Lokalizacja: POS

A tak wygląda Tradis w praktyce:
Obrazek

Dokładnie oddział Wrocław. Średnio raz na miesiąc trafia się mi taka niespodzianka z dostawą towaru.

_________________
Tiry na tory, lokomotywy w pokrzywy
Jeśli nie chcesz wiedzieć jak rozpocząć inwestowanie w trakcie studiów i zapewnić sobie finanse na całe życie to nie klikaj....
Tutaj też nie klikaj :)


Post Wysłano: 02 sie 2010, 13:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 maja 2007, 22:25
Posty: 213

Cytuj:
Na gruszce jest dobra robota jak jest sezon,zima przychodzi i stoisz 8)

PS.Najlepsza robota jest na międzynarodówce średnio 4 masz i robota jest cały rok :)

PS2.Spróbuj do Regesty iść,jest odział we Wrocławiu podstawa 1300zł(chyba nie pamiętam dokładnie) i 30gr od km,ojciec poniżej 4 nie schodził :)
taaa to rzeczywiście super pensja... 1000zł odlicz na życie i ci zostanie 3000 zł a tyle to ja mam na krajówce.


Post Wysłano: 02 sie 2010, 13:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2007, 19:17
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Fiat/FH
Lokalizacja: Zabrze

Na krajówce też wydasz kase,cały tydzień Cię też nie ma w domu i w dodatku drogi takie że głowa boli :roll:

_________________
Do what you love and you will never have to work.


Post Wysłano: 02 sie 2010, 14:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Na krajówce też wydasz kase,cały tydzień Cię też nie ma w domu i w dodatku drogi takie że głowa boli :roll:
Zależy jaka krajówka, poza tym w kraju życie jest dużo tańsze, nawet stołując się w barach można zejść poniżej stawki, którą musisz wydać za granicą, gdy chcesz po prostu jeść w kabinie świeży chleb i jakieś mięsko, tym bardziej jeżdżąc 3 tygodnie, gdzie wydatki rosną kilkukrotnie, bo odpada wiele rzeczy, które możesz zabrać z domu.

Tak więc bzdura, po kraju jeździ się dużo taniej ;)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 30 sie 2010, 14:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sty 2007, 22:14
Posty: 78
Lokalizacja: Radom

I jak? Pracujesz w Tradisie?


Post Wysłano: 15 gru 2010, 14:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lip 2007, 15:52
Posty: 223
GG: 0
Samochód: Rudy 102
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Panowie jak tam z praca u nich??

http://www.kariera.pl/oferta/praca/3304 ... wca-kat-c/

Jest jakies tam ogłoszenie...

_________________
[B+E] [C] [C+E]


Post Wysłano: 15 gru 2010, 15:41

Też właśnie je znalazłem i chyba się tam wybiorę.


Post Wysłano: 15 gru 2010, 16:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

[quote="ScaniaV8"]
PS.Najlepsza robota jest na międzynarodówce średnio 4 masz i robota jest cały rok :)
quote]

Scania V8 tak twierdzi, akurat dlatego, ze jego tata juz ze 3 loty na Niemcy sieknął.
Znajac jego tate, to po wyplacie poszuka innej roboty (bo przeciez nie docenią taty ScaniaV8), i wtedy w zaleznosci co sie trafi, to bedzie najlepsze.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: