Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł: TRAXI, Warszawa
Post Wysłano: 05 mar 2006, 21:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Firma "TRAXI", założona w 1982 roku, prowadzi działalność gospodarczą w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu drogowego oraz spedycji międzynarodowej. Firma posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, a także tradycję niesienia pomocy potrzebującym. Wielokrotnie braliśmy udział w organizowanych przez Caritas akcjach humanitarnych, niosących pomoc dla Kosowa oraz w akcji pomocy Turcji po trzęsieniu ziemi w 1999 roku.

Swój profesjonalizm zawdzięczamy fachowej organizacji transportów krajowych i międzynarodowych. Obsługujemy wszystkie kraje Europy Zachodniej i Południowej, Skandynawię, Rosję i WNP. Wykonujemy tranzyty do Turcji i na Bliski Wschód.

Naszą specjalnością są przewozy do:

* krajów południowych: Rumunia, Bułgaria, Grecja, Turcja
* krajów Bliskiego Wschodu: Syria, Irak, Iran, Jordania, Liban, Kuwejt

oraz przewozy drobnicowe Polska-Turcja-Polska. (pobierz mapkę)

Nasze przedstawicielstwa znajdują się w Grecji (Ateny) oraz Syrii (Aleppo). W Turcji (Stambuł) posiadamy własne biuro oraz magazyn.

Należymy do następujących organizacji:

* Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych od 1991 roku
* Polski Związek Spedytorów Międzynarodowych od 1997 roku
* Polska Izba Spedycji i Logistyki od 2002 roku

Zachęcamy Państwa serdecznie do współpracy z nami.


raxi systematycznie odnawia swój tabor, który liczy w tej chwili 53 samochody. . Nasze pojazdy spełniają surowe wymogi ekologiczne Euro2 i Euro3. Mamy stałą łączność GSM z naszymi kierowcami, co zapewnia kontrolę czasu trwania transportu oraz poprawia jego bezpieczeństwo.

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

(C) http://www.traxi.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 05 mar 2006, 21:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Teraz Bliski Wschód sobie odpuścili, wiadomo dlaczego ;) Poczekajmy aż się tam uspokoi to pewnie i Pekaes tam wróci... Ale co do Traxi to tabor stwarza miłe wrażenie, nic więcej o firmie, warunkach pracy, itd. nie wiem.


Tytuł:
Post Wysłano: 05 mar 2006, 21:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

Cytuj:
nic więcej o firmie, warunkach pracy, itd. nie wiem.
Właśnie...Również o firmie nic wiecej nie wiem.
Firma obiera bardzo dalekie i nietypowe kierunki a wiec i kierowcy musza miec bardzo duze doświadczenie a co za tym idzie przyzwoite wynagrodzenie... Jak ktoś coś wie wiecej o warunkach pracy niech da znać :P

_________________
International Haulage


Tytuł:
Post Wysłano: 05 mar 2006, 21:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Chyba najdalej dolatują do Turcji, w wakacje sporo widziałem ich w Rumuni na przejściu granicznym "Bors", ogółem z tego co mnie słuchy doszły to firma dosyć porządna i zarobić też podobno idzie, ale jak to do końca jest to kto wie, w każdym bądź razie źle niejest bo złe wiadomości roznoszą się błyskawicznie...;) Tabor niejest zły, Ja spotykałem tylko Magnumki, Volv Chińczyków chyba niebiorą więc myśle że pozostaną pewnie tylko na tej marce mianowicie Renault :arrow: Magnum...;)


Tytuł:
Post Wysłano: 05 mar 2006, 22:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

Firma porządna,kierowcy sobie chwalą,już pisałem że poznałem w Turcji paru kierowców min."Czerwoną Śmierć", Presley-a czy Ewe która zaimponowała mi jak goniła cyganów z bejsbolem na przejezdzie kolejowym.Z kierowcą zwanym "Czerwona Śmierć" związana jest ciekawa historia,w nocy na terenie Rumunii wpadł na nieoświetloną furmanke (tam to normalka) jeden koń zginął drugi uciekł do lasu i nigdy go nie znaleziono a furman został ranny.Oczywiście z furmanki można było rozpalić od razu ognisko,wszystko było porąbane.

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Tytuł:
Post Wysłano: 05 mar 2006, 22:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
to tabor stwarza miłe wrażenie
Hmmm... Magnum tak. Ale nie sadzę, żebyś chciał się wybrać do Turcji tą puszką - Premiumką. :wink: :wink:

A swoją drogą, ciekawe gdzie te żuki latają.


Tytuł:
Post Wysłano: 05 mar 2006, 22:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Hmmm... Magnum tak. Ale nie sadzę, żebyś chciał się wybrać do Turcji tą puszką - Premiumką
Czemu nie? Pod kilkoma warunkami:
1) pojedyncza obsada
2) klima
3) lodówka ;)

PS. Ale mam wymagania, nie?


Ostatnio zmieniony 05 mar 2006, 22:19 przez Mihu, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 05 mar 2006, 22:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

No a ja bym nie chciał. Według mnie to nie jest auto na takie długie wyprawy.


Tytuł:
Post Wysłano: 18 mar 2006, 18:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2006, 21:14
Posty: 99
Samochód: Renault Magnum 460 DXI E5
Lokalizacja: Poznań

Widziałem kilka zestawów od Traxi na terminalu w Świnoujściu.
Odpuścić, to sobie Bliskiego Wschodu nie odpuścili, bo nie ma po co tracić pieniędzy - wiozą ładunek do Turcji, a tam bierze je jakaś współpracujaca z nimi firma przewozowa turecka, która dostarcza towar bezpośrednio do Bagdadu, Teheranu, Damaszku itd. Ale do Iranu, Syrii czy Jordanii jeżdżą też zestawy Traxi, tyle tylko, że do Iraku nie, bo wiadomo, że tam bardzo niebezpiecznie.

_________________
POLSKA--->NORWEGIA--->POLSKA
POLSKA---> SZWECJA --->POLSKA

Renault Trucks


Tytuł:
Post Wysłano: 29 mar 2006, 7:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:46
Posty: 2
Lokalizacja: SIEDLCE

a właśnie w TRAXI jeżdżą dwie kobiety jako kierowcy :) nie wiem czy do tej pory ale sam osobiscie widziałem te dziewczyny!

_________________
brak podpisu :)
------------------------
małe marzenie ... siąść za sterami Jelcza 272 MEX (nr boczny 1983) :/


Tytuł:
Post Wysłano: 30 mar 2006, 21:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

Może myślisz o zonie Presleya,ona jezdzi jako pasażerka,liczy kase i wyzywa męża.

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Tytuł:
Post Wysłano: 29 kwie 2007, 20:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 cze 2006, 11:21
Posty: 85
Lokalizacja: Zamość/Sitaniec

A nie orjentujecie się koledzy czy Traxi ma jeszcze te swoje Mascoty ?

Bo na zdjęciach niby są ale ja już od dłuższego czasu ich nie widziałem a ostatnio jak jechałem od Sandomierza to widziałem od nich trzy zestawy:
-MAN TGA XXL;
-Volvo FH12 (pierwsza wersja);
-Volvo FH12 D12;


Tytuł:
Post Wysłano: 29 kwie 2007, 21:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 lut 2007, 2:13
Posty: 65
Lokalizacja: Warszawa

wie ktos czy te iveca o ladownosci do 3.5T
Obrazek
(C)traxi
to sa o DMC 7.5 czy jakiej?


Tytuł:
Post Wysłano: 29 kwie 2007, 21:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 16:29
Posty: 89
Lokalizacja: :::SZCZECIN:::

Kurde super firma! Bardzo mi się podoba. Konwoje do Turcji(do granicy tureckej) przypomina mi trochę jak wyprawy AMRO na Syberie :) Tylko że klimat nie ten. Super że mają autka do 7.5 t bo wiadomo można siąsc na takiego busa z kurnikiem pojezdzic i jak firma okaże się OK to można się przesiąsc na cos większego :D


Tytuł:
Post Wysłano: 06 cze 2007, 22:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 cze 2007, 22:05
Posty: 17
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Traxi jest jedną z lepszych firm o jakiej słyszałem. Bardzo się podobają mi ich autka a w szczególności nowe Mańki TGA XXL :lol: znam kilku kierowców z mojej okolicy, którzy często stoją nie daleko mnie a czasem też zajeżdzaja do mnie :lol: i bardzo sobie chwalą tą firmę ze względu na atmosferę jaka w niej panuje, płacę i autka :wink: pozdrawiam serdecznie ta firmę no i oczywiscie was forumowiczów :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 06 cze 2007, 22:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

PrezesTbg a nie wiesz może, gdzie jeżdżą te małe Iveca i Mascoty?


Paweł R. napisał, że widział auta od nich w porcie w ZSW, czyli jeżdżą również na Skandynawię :?:


Tytuł:
Post Wysłano: 06 cze 2007, 22:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 cze 2007, 22:05
Posty: 17
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Nie stety nie mam pojęcia kolego nie było u mnie juz dawno żadnego ze znajomych bo bym sie zapytał któregoś :/


Tytuł:
Post Wysłano: 07 cze 2007, 17:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Z tego co wiem i widze to w Tarnobrzegu przy ul.11 listopada(prezezTbg będzie wiedział o co chodzi) stoi Volvo Fh12 właśnie z TRAXI.Mają bardzo zadbane zestawy :wink:

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Tytuł:
Post Wysłano: 07 cze 2007, 20:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 cze 2007, 22:05
Posty: 17
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Cytuj:
Z tego co wiem i widze to w Tarnobrzegu przy ul.11 listopada(prezezTbg będzie wiedział o co chodzi) stoi Volvo Fh12 właśnie z TRAXI.
Tak to jest właśnie zestaw jednego z moich znajomych :lol: wcześniej jeździł białą Magnumką :]


Post Wysłano: 13 lut 2009, 0:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

Miałem okazje rozmawiać z kierowcą z Traxi w Olsztynie miał pauze:) mówi że jeżdzą do Istambułu do fabryki grzejników cukierków i wszytko do Polski Importują:) na zarobki nie narzeka:) mówi że Szefowa troche cisnie ale da sie wyżyć:) czesto ich autka przez Olsztyn przejeżdzają:) ale czy to prawda że do Iranu i Jordani jeżdzą?? jeśli tak to ile taka trasa zajmuje tygodni w dwie strony??


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: