Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 06 lip 2010, 22:12

O firmie

Nasza firma, z siedzibą w Tarnowie w województwie Małopolskim, istnieje na polskim rynku od 1990 roku. Główna baza postoju pojazdów znajduje się nieopodal Dębicy. Od początku swej działalności świadczyliśmy usługi transportowe. Nienaganne zarządzanie oraz inwestowanie zysków w zakup nowoczesnych maszyn sprawiło, ze obecnie nasze samochody przemierzają całą Europę.

Posiadamy do Państwa dyspozycji nowoczesne ciągniki siodłowe marki DAF, spełniające normy/wymogi Euro 3 i Euro 5. Dysponujemy oprócz tego nowoczesnymi naczepami typu silos o pojemności od 50m3 do 60 m3, a także naczepami typu wywrotka o pojemności od 40m3 do 50m3.

Zdajemy sobie sprawę, że w transporcie, jaki my wykonujemy, bardzo ważna jest czystość zbiorników. Przykładamy do tego wielka wagę. Dlatego też niedawno oddaliśmy do użytku nowoczesną, specjalistyczną myjnię, przeznaczoną do wewnętrznego mycia naczep typu silos.

Dynamiczny zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży transportowej, profesjonalizm i zaangażowanie sytuuje naszą firmę jako solidnego i wiarygodnego partnera.

Ciągniki siodłowe

Wyznacznikiem zakupu ciągników siodłowych jest dla nas nowoczesność, ekonomiczność i ekologia. Chcemy zapewnić naszym kierowcom komfort i wygodę podczas pracy. Obecnie posiadamy kilkadziesiąt ciągników siodłowych marki DAF, spełniających wymogi/normy Euro 3 i Euro 5.

Naczepy

Posiadamy kilkadziesiąt specjalistycznych naczep typu silos o pojemnościach od 50m3 do 60m3, a także wywrotki o pojemności 40m3 do 50m3. Kładziemy szczególny nacisk na czystość oraz niezawodność naszego sprzętu przez terminowość badań technicznych oraz regularne serwisowanie.

Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 365 dni w roku

Tel: 0048 17 581 33 16, Fax: 0048 17 581 01 16
Tel.kom.: 603 885 851
Adres: 39-321 Tuszyma 368
e-mail: pawel.szarkowicz@xl.wp.pl


Źródło - http://trans-szarkowicz.pl


Post Wysłano: 07 lip 2010, 17:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 gru 2007, 14:11
Posty: 39
GG: 3793380
Lokalizacja: Wyszków, Opole

Dalej jeździcie z cukrem? Czy Kolba wam robotę zabrał? :twisted:

_________________
Najwięcej zielonych świateł jest na drodze do piekła...


Post Wysłano: 07 lip 2010, 20:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

To prędzej Szarkowicz zabrał robotę Kolbie. Kolba z tego co wiem pod koniec roku 2009 wpadł z poważnymi brakami w ładunkach (mówiło się o 2 tonach w jednym transporcie) i Szarkowicz przejął część frachtów.

Co do firmy to jeżdżą różnie, zazwyczaj co drugi weekend w domu, czasem się uda że co weekend zjeżdżają. Auta pod domem, pieniążki przyzwoite pod warunkiem sporych przebiegów miesięcznych, gonitwa jednym słowem (wiadomo o co chodzi..).

Obrazek Obrazek

Głównie obsługują Sudzucker i Azoty Tarnów.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 07 lip 2010, 23:23

Ja nie jeżdżę w tej firmie. Widziałem na Orlenie niedaleko mnie ich zestaw (DAF XF105 SC+ silo) i poszperałem w necie. A że na Forum tematu nie było...


Post Wysłano: 08 lip 2010, 17:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 gru 2007, 14:11
Posty: 39
GG: 3793380
Lokalizacja: Wyszków, Opole

Cytuj:
To prędzej Szarkowicz zabrał robotę Kolbie. Kolba z tego co wiem pod koniec roku 2009 wpadł z poważnymi brakami w ładunkach (mówiło się o 2 tonach w jednym transporcie) i Szarkowicz przejął część frachtów.

Co do firmy to jeżdżą różnie, zazwyczaj co drugi weekend w domu, czasem się uda że co weekend zjeżdżają. Auta pod domem, pieniążki przyzwoite pod warunkiem sporych przebiegów miesięcznych, gonitwa jednym słowem (wiadomo o co chodzi..).

Obrazek Obrazek

Głównie obsługują Sudzucker i Azoty Tarnów.
ciekawe to co mówisz... kiedyś musiało go to spotkać a to dzięki.. hmmm no jest takich dwóch zdolnych :roll:

Edit: a na zdjęciach Cukrownia Strzelin i niebieski KD :wink:

_________________
Najwięcej zielonych świateł jest na drodze do piekła...


Post Wysłano: 08 lip 2010, 17:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Niebieska beczka to Szarkowicz i jeden z jego nowych niebieskich XF105. Jeździliśmy w KD właśnie, i była tylko jedna beczka Feldbindera, ale opisana.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 12 sty 2011, 13:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sty 2011, 13:25
Posty: 2
GG: 0

Moze macie wiecej info o tej firmie? Jakie maja systemy jazdy? Jaka kasa? Przyjmuja bez doswiadczenia?


Post Wysłano: 12 sty 2011, 15:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2010, 19:18
Posty: 277
GG: 11426561
Samochód: IVECO STRALIS (tandem)

To samo co kolega... ile płacą i czy przyjmują bez doświadczenia?


Post Wysłano: 12 sty 2011, 15:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Wątpię by przyjmowali kierowców bez doświadczenia, ba - wymagają chyba nawet doświadczenia na silosach bo każdy kierowca który tam jeździ wcześniej miał jakieś epizody z beczkami.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 12 sty 2011, 16:03

Kiedyś dzwoniłem do nich, jak się ogłaszali, ale rozmawiałem z szefem i powytywnego wrażenia na mnie nie zrobił. Przynajmniej przez telefon wydawał się dość arogancki. Może się mylę, a może tak faktycznie jest.
Później rozmawiałem z jedną ze spedytorek i prawdę mówiąc dopytywała o doświadczenie, gdzie jeździłem i takie tam. Rozmowa zakończyła się prośba o przesłanie na adres firmy życiorysu.


Post Wysłano: 12 sty 2011, 16:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

No o właścicielu właśnie takie słuchy chodziły, że mówiąc krótko jest specyficznym typem człowieka. Jest natomiast słowny, w tym znaczeniu że jeśli zadeklaruje się co do zarobków to takie one są.

Ostatnio powiększyli znacznie flotę (w zeszłym roku), więc może obecnie nie mają wymogów co do doświadczenia na beczkach.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 12 sty 2011, 16:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

Odkupili 10 (o tylu wiem) silosów od Intry. Podczepili je właśnie pod 105tki SC.


Post Wysłano: 12 sty 2011, 16:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Trzech znajomych jeździ właśnie tymi XF105 z beczkami Intry.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 12 sty 2011, 17:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sty 2011, 13:25
Posty: 2
GG: 0

No i jak tam zarabiaja? I w jakim systemie jezdza?


Post Wysłano: 12 sty 2011, 18:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Wszystko jest napisane powyżej. Wystarczy przeczytać.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 18 sty 2011, 15:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

http://otomoto.pl/daf-cf-T2139416.html

CF od Szarkowicza, widać wymiana taboru (choć mało co je widywałem ostatnio więc możliwe że stały te CFy już).

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 25 lip 2012, 15:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 mar 2011, 15:14
Posty: 34
Samochód: ADR

Do transportu silosami doszedł transport paliw, nie wiem jednak czy są to usługi świadczone dla innych dystrybutorów, czy tylko potrzeby własne? (firmowa stacja paliw w Koszycach Małych)

Pozwolę sobie tutaj zapytać, czy któryś z kolegów ma wiadomości na ten temat?


Post Wysłano: 26 lip 2012, 9:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1066
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Post Wysłano: 28 lut 2013, 11:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 wrz 2010, 8:50
Posty: 46
GG: 0

I jak teraz z pracą u nich? szukają kogoś?

_________________
Nic na siłę, lewy pas, gaz i płynę.


Post Wysłano: 29 sie 2013, 13:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sie 2013, 18:37
Posty: 1

Widzę że mój poprzedni post na temat pracy i zarobków wtej firmie zostal usunięty. Przecież wszyscy oczekują żeby prawdę pisać. Administratorzy tej strony widocznie są innego zdania. Doradzam dwa razy się zastanowić zanim się pójdzie tam pracować.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: