Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 cze 2010, 11:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 cze 2010, 10:35
Posty: 9
GG: 0

Obrazek


Tworząc firmę FOCUS TRUCK zdawaliśmy sobie sprawę z oczekiwań Klientów.
Od początku naszą domeną jest sprawna i konkretna obsługa, dzięki której grono zadowolonych z naszych usług Klientów stale rośnie.

Współpracując z FOCUS TRUCK możecie mieć Państwo pewność, że Wasze ładunki zawsze bezpiecznie i na czas dotrą do miejsca przeznaczenia.

Zespół pracowników FOCUS TRUCK tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie transportu specjalistycznego. Logistyka w naszej firmie wspierana jest przez satelitarny system GPS pozycjonujący składy w każdej fazie transportu.

Nasz tabor tworzą wyłącznie nowoczesne pojazdy najbardziej renomowanych marek co jest gwarancją bezpieczeństwa
i terminowości wykonania Państwa zleceń.

Dlatego FOCUS TRUCK oferuje najkorzystniejsze rozwiązania w dziedzinie transportu specjalnego.

Zapraszamy do współpracy!

http://www.focustruck.pl


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Pozdrawiamy konkurencję!
Micro-Trans , Trans Annaberg , Panas Transport , Universal Transport , BP Transport , V. D. Vlist , Metrans , Avator , GPW Transport , Trans-Potocki , ZTE , C. Spaarmann , Spectransport , Bedmet , Eurokran , Herkules , Lew-Trans ,

Oraz zaprzyjaźnione firmy:
Pawtrans , Rico , Trans-południe , Omega Pilzno , PEKAES , PKS , Raben , schenker , Cemex , Kociuk & Magier , Armagedon , Anwil , Adampol , FM Logistics ,


Post Wysłano: 08 cze 2010, 16:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2009, 13:47
Posty: 415
GG: 32844623
Lokalizacja: Radomsko

Iveca bajka, ile firma ma zestawów ? :)


Post Wysłano: 08 cze 2010, 17:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 726
Lokalizacja: Lublin

O kurczę, mieszkam około kilometra od bazy, a nawet nie wiedziałem, że taka firma istnieje. :mrgreen: Można wiedzieć coś więcej o firmie? Napisane jest, że transport na terenie całej Europy. Są jakieś główne kierunki? Kierowcy poszukiwani?

Pozdrawiam. :)


Post Wysłano: 08 cze 2010, 18:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 gru 2007, 21:07
Posty: 258
GG: 2578718
Lokalizacja: Lublin

Widzę, że zdjęcia zrobione na serwisie Scanii o/Lublin. :)

Firmę kojarzę, jeżeli się nie mylę to została założona przez braci, z czego p. Dominik Woch jest redaktorem naczelnym czasopisma Trucks&Machines orz prowadził program Transporter.

Jakiś czas temu na Allegro była wystawiona Magnumka, która brała udział w teście Continentala. oczywiście Iveca bardzo okazałe i kieruje to samo pytanie co Czyzu, ile firma ma zestawów ?

jeżeli coś namieszałem, proszę mnie poprawić. Pozdrawiam :]

_________________
Scania V8 Power


Post Wysłano: 08 cze 2010, 19:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2008, 13:01
Posty: 462
Samochód: Mercedes Actros 4141 8x6
Lokalizacja: Lublin

O kurczę pierwszy raz w ogóle słyszę o tej firmy,aut również ich nigdy nie widziałem.Ciekawią mnie warunki panujące w tej że firmie,wie ktoś coś może coś :?: .

_________________
:]


Post Wysłano: 08 cze 2010, 20:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2007, 19:17
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Fiat/FH
Lokalizacja: Zabrze

Piękne te Iveca :) Ciekawe ile kierowcy zarabiają :wink:

_________________
Do what you love and you will never have to work.


Post Wysłano: 08 cze 2010, 22:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:58
Posty: 527
Lokalizacja: mlp

stralis na żywo naprawde piękny :mrgreen:

Obrazek


Post Wysłano: 16 lip 2010, 13:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 cze 2010, 10:35
Posty: 9
GG: 0

W dniach 9-11 lipca 2010 firma Focus Truck uczestniczyła w międzynarodowym zlocie tuningowanych pojazdów ciężarowych Master Truck

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 17 lip 2010, 22:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2010, 10:48
Posty: 189
GG: 1
Lokalizacja: LUB :)

orientuje sie ktoś czy nie potrzebują kierowców???

_________________
To nie prędkość zabija. tylko gwałtowna jej utrata !!!


Post Wysłano: 14 sie 2010, 16:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 cze 2010, 10:35
Posty: 9
GG: 0

Zapraszamy do współpracy!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 29 wrz 2010, 17:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

Firma posiada Magnumkę pod niskopodwoziówką? dziś mijałem takową na zakopiance w podobnym malowaniu jak powyższe Iveca...

Jakąś ładowarkę CAT przewoziła...

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 30 wrz 2010, 20:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 726
Lokalizacja: Lublin

Tak, Focus ma Magnumki. ;) DXi bodajże.


Post Wysłano: 30 wrz 2010, 20:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 gru 2007, 21:07
Posty: 258
GG: 2578718
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
Firma posiada Magnumkę pod niskopodwoziówką? dziś mijałem takową na zakopiance w podobnym malowaniu jak powyższe Iveca...

Jakąś ładowarkę CAT przewoziła...
Cytuj:
Tak, Focus ma Magnumki. ;) DXi bodajże.

Wystarczy spojrzeć na stronę firmy www.focustruck.pl i tam w zakładce Galeria są zdjęcia Renault Magnum w barwach firmy. :wink:

_________________
Scania V8 Power


Post Wysłano: 30 wrz 2010, 22:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

ano tak - nie byłem dawno na stronie ;)

dzięki ;)

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 18 paź 2010, 10:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 cze 2010, 10:35
Posty: 9
GG: 0

Tak, w firmie są też Magnumki. DXi 500 6x2


Obrazek


Obrazek


Post Wysłano: 19 gru 2010, 12:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 gru 2010, 12:44
Posty: 1
GG: 0
Samochód: volvofh12

Panowie niepodniecajcie sie ta firma bo to nic ciekawego maja tylko 2 sklady iveco i magnum 500 koni,praca rozna przewaznie europa i wekendy w aucie 3 lub 4,mandaty ci potraca,dostajesz karte do tankowania i za kazdym razem musisz prosic zeby ci przelali siano na konto,placa od 4500-4800,wiecej moga tylko obiecac wiec wiem pracowalem tam i niepolecam,wyplata to nastepny problem,firmy inne im niepoplacily i niemaja dla ciebie,ale w trase jedziesz bez szans na to ze wrocisz w tym mcu... Kierowcow to oni beda szukali cale zycie ja niepolecam ale jak ktos mocno chce to num tel. do szefa..602221009. lublin ul.spoldzielczosci pracy 36....POWODZENIA


Post Wysłano: 09 lut 2011, 21:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 cze 2010, 10:35
Posty: 9
GG: 0

Cytuj:
Panowie niepodniecajcie sie ta firma bo to nic ciekawego maja tylko 2 sklady iveco i magnum 500 koni,praca rozna przewaznie europa i wekendy w aucie 3 lub 4,mandaty ci potraca,dostajesz karte do tankowania i za kazdym razem musisz prosic zeby ci przelali siano na konto,placa od 4500-4800,wiecej moga tylko obiecac wiec wiem pracowalem tam i niepolecam,wyplata to nastepny problem,firmy inne im niepoplacily i niemaja dla ciebie,ale w trase jedziesz bez szans na to ze wrocisz w tym mcu... Kierowcow to oni beda szukali cale zycie ja niepolecam ale jak ktos mocno chce to num tel. do szefa..602221009. lublin ul.spoldzielczosci pracy 36....POWODZENIA
hehe! Pozdrawiamy Pana Tomka, szofera, który przejeździł u nas całe 10 dni, a teraz tak ochoczo wypowiada się na temat panujących w firmie obyczajów. Pan Tomek powinien raczej zatroszczyć się o siebie, bo po zjechaniu do domu, był na tyle rozgarnięty, że dał się okraść i stracił wszystkie dokumenty... A teraz siedzi w domu i tworzy :)
Chciałbym zdementować zarzuty jako by opóźnienia w płatnościach zdarzały się kiedykolwiek! Pan Tomek zapomniał, że wypłata jest na początku kolejnego miesiąca, a nie wtedy kiedy mu się umani. Najczęściej szoferzy dostają pieniądze co dwa tygodnie.
Co do mandatów, to kierowcy płacą tylko za te, które sami za swoje błędy dostaną, czego zresztą Pan Tomek nie doświadczył w ciągu swojej 10-dniowej "kariery" w naszej firmie.

Jeżeli są jeszcze jakieś wątpliwości to zapraszam do rozmowy przez telefon. A Goście, którzy wiedzą tylko gdzie koła i kierownica niech zajmą się jazdą na autobusach miejskich lub podmiejskich... Nigdy dalej!


Post Wysłano: 09 lut 2011, 22:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2007, 19:17
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Fiat/FH
Lokalizacja: Zabrze

Cytuj:
wekendy w aucie 3 lub 4
Pracowałeś tam zaledwie 10 dni to nawet nie ma 2 tygodni więc nie rozumiem skąd takie info że 3-4 ?
Cytuj:
placa od 4500-4800
Dobra kasa , nie ma co narzekać , z porównaniem do innych kilku firm ze śląska :)

_________________
Do what you love and you will never have to work.


Post Wysłano: 09 lut 2011, 22:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 lip 2009, 13:14
Posty: 242
Samochód: Pilot'olot
Lokalizacja: Kartuzy k/Gdańska

Cytuj:
Panowie niepodniecajcie sie ta firma bo to nic ciekawego maja tylko 2 sklady iveco i magnum 500 koni
Denerwują mnie bardzo takie teksty. Najpierw zarób i kup chociaż 3 składy a potem dawaj takie komentarze. :?

Co do firmy to muszę przyznać ,że ciągniki mają bardzo ładne. naczepy szału nie robią bo z tego co widziałem to mają 3 i 4 osiowe jumbo nierozciągane. Teraz chyba dopiero zakupili faymonvill'a 4osiowego rozciąganego.

_________________
Transport ponadnormatywny "KONKEL"

www.utkonkel.com.pl


Post Wysłano: 10 lut 2011, 1:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 kwie 2006, 22:34
Posty: 246
GG: 9590680
Samochód: Żółty
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Cytuj:
Co do firmy to muszę przyznać ,że ciągniki mają bardzo ładne. naczepy szału nie robią bo z tego co widziałem to mają 3 i 4 osiowe jumbo nierozciągane. Teraz chyba dopiero zakupili faymonvill'a 4osiowego rozciąganego.
Te "mniejsze gabaryty" typu koparki, ładowarki etc. też ktoś musi wozić, a kasa z tego jest niezła o ile wiem. Całkiem niegłupi sposób rozkręcenia działalności związanej z transportem ponadnormatywnym. :wink:

_________________
Już odlatuję, wszystko mi jedno gdzie...
Niech ktoś spróbuje na chmurze złapać mnie!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: