Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: ALP, Bestwina
Post Wysłano: 15 lut 2009, 15:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 kwie 2008, 2:21
Posty: 76
GG: 4542692
Samochód: MAN
Lokalizacja: SBI

Automotive Logistics Polska Sp. z o.o. powstała w październiku 2003 roku w wyniku doświadczeń i sukcesów udziałowców na polu usług spedycyjnych, transportowych, zarządzania logistycznego, jak i rachunkowości, marketingu usług i produktów szybko rotujących, czy wreszcie zarządzania administracyjnego i zasobami ludzkimi. Podstawą sukcesu firmy w transporcie i logistyce jest też fakt, iż wszystkie osoby zarządzające firmą posiadają dyplomy ukończenia wyższych studiów kierunkowych, udoskonalone licznymi kursami tematycznymi, w tym Master Business of Administration. Podstawowym dokumentem cechującym Zarząd Spółki jest Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźników w Transporcie Międzynarodowym.

Jako firma zaczynaliśmy od świadczenia usług wyłącznie spedycyjnych, poprzez stopniowy zakup pierwszych własnych środków transportu a skończywszy obecnie na posiadaniu własnej bazy samochodów z zakresu 1,5 - 24 t ładowności. Obecnie podstawowym kierunkiem działań jest stworzenie struktury firmy zawierającej skonsolidowaną grupę przewoźników mogącą sprostać terminowością, jakością usług i zakresem taboru najbardziej wymagającym klientom korporacyjnym oraz logistic provider'om.

Copyright (C) 2007 Automotive Logistics Polska, All Rights Reserved.
www.automotive.com.pl


Automotive Logistics Polska Sp. z o.o.

Bestwina 43-512, ul. Krakowska 177

telefax: +48/32/214 90 30, 29
e-mail: biuro@automotive.com.pl
NIP: 643-165-52-69

Oddział: 43-100 Tychy, ul. Turyńska 101

Firma z mojej okolicy, miejscowość Bestwina graniczy zarówno z Bielskiem jak i Czechowicami-Dziedzicami. Przejeżdżałem tamtędy ostatnio ale nie udało mi się wypatrzeć żadnej bazy czy nawet pojedynczych pojazdów więc możliwe że znajdują się one w Tychach. Jak sama nazwa wskazuje specjalizują się zapewne w obsłudze sektora motoryzacyjnego. Często jeżdżą do Delphi w Jeleśni. Samochody jakie udało mi się spotkać w drodze to 2 MAN-y TGA w tandemie i jeden zestaw w oparciu o TGA i firankę. Jeśli ktoś posiada jakieś fotki prosiłbym o zamieszczenie. pozdrawiam


Post Wysłano: 17 lut 2009, 21:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Jeżeli mnie pamięć nie myli, to często ich naczepy stały na Fiacie w Tychach. Zawsze je widziałem bez koni.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 07 cze 2010, 11:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lut 2010, 23:13
Posty: 65
GG: 0
Samochód: MIETEK MPIII 18.440
Lokalizacja: Bielsko Biała

Wie ktoś coś na temat tej firmy,oczywiście oprócz tego co jest zamieszczone na ich stronie.
Potrzebuje zmienić firme,a nie chce spaść z deszczu pod rynne.


Post Wysłano: 06 sty 2013, 16:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lip 2012, 12:21
Posty: 17

Podbijam wie ktos cos o tej firmie?


Post Wysłano: 06 sty 2013, 17:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lut 2007, 20:39
Posty: 2088
GG: 1
Samochód: R420
Lokalizacja: Bielsko-Biała

To firma, która bardzo rzadko daje ogłoszenia o pracę, co według mnie już samo w sobie o czymś świadczy. Tabor robi wrażenie. W tytule tematu proszę o dopisanie "Bestwina"


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2012, 11:55
Posty: 54
Samochód: SCANIA,DAF,MERCEDES
Lokalizacja: Pawłowice-Pniówek-Europa

Czy rzadko to nie wiem bo od października do teraz co jakiś czas się tam przewijają chyba ze to stare niezaktualizowane ogłoszenia. Znalazłem gdzieś nawet na ich temat kilka opinii.


Post Wysłano: 07 sty 2013, 13:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 kwie 2008, 2:21
Posty: 76
GG: 4542692
Samochód: MAN
Lokalizacja: SBI

Cytuj:
To firma, która bardzo rzadko daje ogłoszenia o pracę, co według mnie już samo w sobie o czymś świadczy. Tabor robi wrażenie. W tytule tematu proszę o dopisanie "Bestwina"
Marix to bardzo rzadko powinieneś dać do cudzysłowia pod koniec 2012 ogłoszenie pojawiało się regularnie na etransporcie kolega z mojej byłej firmy tam pracował, duża rotacja bo nowe auta to nie wszystko.


Post Wysłano: 07 sty 2013, 18:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lip 2012, 12:21
Posty: 17

tez slyszalem ze auta nowe ale kasa srednia nawet slaba nie wiem czy to nie plotki takze jezeli ktos ma jakies info to niech sie podzieli
Ps.przy okazji jezeli macie jakies zaufane formy z bielska to mozecie sie podzielic w tym temacie.
Slyszalem o Tobi ponoc kasa dobra 45 euro ale co do atmosfery to nie wiem


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: