Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 17 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 mar 2006, 20:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

Firma istnieje na rynku transportowym od 1 września 1988 roku. Dzięki nowym i ekologicznym pojazdom zapewniamy bezpieczeństwo przewozu, a na powierzony towar posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika (OCP).
Oferujemy transport ładunków pełnotonażowych, ponadnormatywnych i specjalistycznych. Przewozimy ładunki od 3,5 do 24 ton. W naszym taborze znajdują się pojazdy oplandekowane, jumbo, dłużycowe i chłodnicze.
Obrazek
http://www.gwizdziel.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 12 kwie 2006, 20:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 20:50
Posty: 12
GG: 3054567
Lokalizacja: Siedlce

Moim zdaniem firma jak firma :D Firma jak każda inna :D :D Po co ci od razu reklama jakaś??

[ Dodano: Sro, 12.04.2006, 20:56 ]
Chociaż reklama dźwignią handlu :D :D

_________________
Gdy gumy się palą, budynki się walą to gaz do dechy i łap oddechy
Powracam xD Harnaś mam nadzieje że mnie jeszcze pamiętasz ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 12 kwie 2006, 21:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

A wtej firmie dużo jest autek?Z tego co widać to firma posiada SCANIE R.Czy może to tylko autko jest wklejone?

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 12 kwie 2006, 22:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Sp&der napisał:
Cytuj:
Po co ci od razu reklama jakaś??
A czy On siebie reklamuje :/ ??
Założył tylko temat o tej firmie, aby inni mogli się coś o niej dowiedzieć i przeczytać. Ten dział ma to do siebie, że opisuje się w nim różne firmy transportowe w celu ich poznania i dowiedzenia się czegoś na ich temat.

marcinp1985 napisał:
Cytuj:
tego co widać to firma posiada SCANIE R.Czy może to tylko autko jest wklejone?
Nie nie jest tylko wklejone :!: Może zanim się napisze taki "banał" warto by wejść na strone internetową firmy i poczytać nieco choćby o taborze i już będziemy wiedzieć, że fotka nie "jest tylko wklejona" :wink:

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 13 kwie 2006, 5:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6304
Lokalizacja: Wrocław

tutaj raczej chodzi, aby firmę przedstawiać w ten sposób, aby można się o niej dowiedzieć więcej niż ona sama pisze o sobie na swoich stronach.
jeżeli by wierzyć temu, to wyszło by na to, że wszystkie firmy mają najnowszy sprzęt samochodów jest w Polsce 2 x więcej niż w rzeczywistości, a pojazdy z silnikami EURO1 zostały wycofane 10 lat temu.

są użytkownicy z różnych stron kraju i wykazując odrobinę wysiłku mogą przedstawić tutaj firmy ze swojego rejonu z trochę szerszą obserwacją niż cytat ze strony internetowej.

[ Dodano: Czw, 13.04.2006, 5:37 ]
Cytuj:
...Założył tylko temat o tej firmie, aby inni mogli się coś o niej dowiedzieć i przeczytać. Ten dział ma to do siebie, że opisuje się w nim różne firmy transportowe w celu ich poznania i dowiedzenia się czegoś na ich temat...
wydaje mi się, że powinno być odwrotnie: Ty zakładasz temat - Ty zbierasz wiadomości o tej firmie. inni mogą je uzupełniać.
założenie tematu powinno być przy minimalnym wkładzie własnej pracy.


Tytuł:
Post Wysłano: 26 gru 2006, 17:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 gru 2006, 22:25
Posty: 3
Lokalizacja: Chojnice

Cytuj:
A wtej firmie dużo jest autek?Z tego co widać to firma posiada SCANIE R.Czy może to tylko autko jest wklejone?
Firma ta ma okolo 20-25 autek ilosc ta mogle ulec zmiane lecz mysle ze nieznacznej. A co do taboru to od kilku dopiero lat.moze 4-5 w taborze pojawily sie Scanie wczesniej firma operowala tylko Volvami. do tego w poblizu Chojnic znajduja sie jeszcze 2 inne firmy Gwizdziela....a raczej jego braci ktorzy rowniez maja transport miedzynarodowy.


Post Wysłano: 07 cze 2008, 14:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 cze 2008, 14:31
Posty: 7

Firma Gwiździel posiada również 2 stacje kontroli pojazdów w tym jedna w Chojnicach.


Ostatnio zmieniony 15 maja 2010, 9:08 przez FREEQ, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 07 cze 2008, 14:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sie 2007, 11:59
Posty: 114
GG: 0
Lokalizacja: Zamość /k Bydgoszczy

No i tu sie troche pogubiliście bo autobusy ma Wincenty z Kamienia Kraj. Tam tez znajduje sie stacja diagnostyczna.


Post Wysłano: 07 cze 2008, 15:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 cze 2008, 14:31
Posty: 7

Cytuj:
No i tu sie troche pogubiliście bo autobusy ma Wincenty z Kamienia Kraj. Tam tez znajduje sie stacja diagnostyczna.
Niestety lecz wiem.
Wincenty ma trochę starsze. I nie ma Irizara.


Ostatnio zmieniony 15 maja 2010, 9:07 przez FREEQ, łącznie zmieniany 2 razy.

Post Wysłano: 07 cze 2008, 23:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2005, 0:18
Posty: 125
GG: 6254321
Lokalizacja: Toruń

Tak dla sprostowania - firm Gwiździel jest bodajże 3, jest to rodzina, jeżeli nie bracia. Jeden ma transport międzynarodowy z flotą ok. 30-tu pojazdów (Scania, Volvo), drugi ma mniejszy transport, a trzeci ma właśnie autobusy.

Jak mniemam, temat jest o pierwszym Gwiździelu. Nieco wiadomo mi o tej firmie, same superlatywy. Kierowcy jeżdżą pożądnym, serwisowanym taborem (Scania i Volvo w wysokich kabinach), każdy weekend w domu, a pieniądze - minimum 4500 tys., potwierdził to już niejeden kierowca od nich. Fakt faktem, ciężko się tam dostać, a rotacja pracowników jest bardzo mała. O dwóch innych Gwiździelach już takich dobrych opinii nie słyszałem.

Fotka zrobiona 2 lata temu na granicy CZ - AT:
Obrazek


Post Wysłano: 22 cze 2009, 13:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lip 2007, 13:03
Posty: 228
GG: 7
Samochód: Służbowy
Lokalizacja: GSL

W weekend poruszając się po drogach w okolicach Człuchowa, Chojnic można spotkać sporo ich zestawów.
Taka jedna fotka ode mnie. :wink:

Obrazek

_________________
A -> 09.12.2009 ;)
B -> 09.12.2009 ;)


Post Wysłano: 22 cze 2009, 20:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lip 2007, 10:45
Posty: 478
GG: 5718619
Samochód: Scania R560 6x4
Lokalizacja: KaRsIn

Dzisiaj również w okolicach Człuchowa widziałem 2 zestawy od Gwiździela dwie Scanie R480 i muszę przyznac że prezentują się bardzo ładnie :)


Post Wysłano: 23 cze 2009, 12:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 sty 2009, 12:10
Posty: 7
GG: 0
Lokalizacja: Wronki

Wie ktoś może który Gwiździel obsługuje właśnie całościowo Victorię w Ostrorogu ( meble ) ? Na zakładzie non-stop są 4-5 samochody od Gwiździela... Tylko oni to obsługują...


Post Wysłano: 31 lip 2009, 22:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2009, 17:57
Posty: 1
GG: 9219616

Siemanko :) Ta firma jest porządna jak mało która w pobliżu :/ pozdr


Post Wysłano: 07 sie 2009, 15:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2009, 11:06
Posty: 55
GG: 13880123
Lokalizacja: Chojnice

To może ja się wypowiem. Firma jest z mojego miasta daleko do ich bazy nie mam :) 10 min drogi pieszo. Firma jest bardzo solidna. Tabor maja jak dla mnie bardzo bardzo ładny.
Volvo Fh12 Scania R Scania 4 Daf XF95 (albo 105)

A że są 3 Gwiździele to są bracia :)

_________________
"Boże widzisz i nie grzmisz..."
:!: Mervin :!:


Post Wysłano: 07 sie 2009, 16:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lip 2007, 10:45
Posty: 478
GG: 5718619
Samochód: Scania R560 6x4
Lokalizacja: KaRsIn

Cytuj:
Daf XF95 (albo 105)
Mają 105tki widziałem ostatnio z maszynami rolniczymi leciał.


Post Wysłano: 19 mar 2011, 16:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lis 2008, 22:59
Posty: 103
GG: 7182535
Lokalizacja: Karsin | GKS

Koledzy, na mebelki się przerzucają z chłodniami :D
z meblami w podwójnej obsadzie, spotkałem gwiździela już dwa razy pod lagrem. Nie rozmawiałem ile zarabiają, ani jak to dokładnie wygląda. Na weekendy w domu jadąc z meblami ;]


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 17 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: