Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 30 lis 2007, 22:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:13
Posty: 58
GG: 0
Samochód: fr

Witam i wiedzę po postach że niektórych kolegów bardzo podnieca praca w Rico a wiec każdy wybiera własną drogę ..

A wiec w ricoe lub rico jak kto woli najbardziej denerwuje mnie to że nie ma sie samochodu na stałe nie mozna sobie zainstalować niektórych rzeczy i no najbardziej moich kolegów co pracowali w tej firmie wku.... to że wsiadał do brudnego śmierdzącego samochodu szkoda nic nie zadbane a jak powszechnie wiadomo gdy każdy jeździ samochodem to tak jakby nie należał on do nikogo


Także koledzy szerokości i zastanówcie sie czy wy tez chcecie pracować w tym syfie choć słyszałem że zarobki sie ostatnio podniosły no ale z gów.... bata nie ukręcisz


Pozdro


Tytuł:
Post Wysłano: 30 lis 2007, 23:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2007, 0:09
Posty: 344
GG: 0
Samochód: Nyska V8 Tandem
Lokalizacja: Gdzieś przy DK12 :)

to jest w wiekszości tak:

odbieramy auto...zasyfione w ciul, mamy nim jeździć dłuższy okres więc sprzątamy po swojemu, myjemy,czyścimy...za miesiąc lub dwa zdajemy te same auto, a że przez ten okres co jeździliśmy nie sprzątaliśmy ani razu w aucie odkąd posprzataliśmy pierwszy raz to po wypakowanu rzeczy z auta pozostawiamy syf taki jaki był wmawiając sobie : "Syf zastałem, syf zostawie" bo po co mamy komuś sprzątać auto jeżeli my już nim nie jeździmy...
Niestety ale tak jest prawie zawsze, oczywiście są ludzie co dbają o czystość aż za bardzo, ja do takich nie należę ale też nie należę do takich co nasyfią i auto odstawią na bazę....jak tato robił w Rico to jak zdawał DAFA, pamietam,zjechał przeddzień do domu i poprosił żebym "z grubsza" uprzątnął w aucie, co uczyniłem,nie zebym sie wysilał i czyścił zapalczywie ale posprzątałem tak że nie było tego widać,i to by wystarczyło żeby każdy tak robił to by było o wiele inaczej a nie ja wchodzę pierwszy raz do DAFA a tu się piach wysypuje po schodach, na łóźku jakaś sierść a w schowkach puste reklamówki i pudełka po jajkach. :|


Tytuł:
Post Wysłano: 09 gru 2007, 12:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sty 2007, 15:03
Posty: 39
GG: 5325982
Lokalizacja: Legnica

Ja dodam fotki ktore wczoraj zrobilem

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 19 gru 2007, 17:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2006, 21:36
Posty: 76
GG: 2997346
Lokalizacja: Giżycko

http://pl.youtube.com/watch?v=2JuHVRU5B ... re=related

No widać że kierowca dba o swój zestaw :roll:


Tytuł:
Post Wysłano: 30 gru 2007, 23:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2007, 0:09
Posty: 344
GG: 0
Samochód: Nyska V8 Tandem
Lokalizacja: Gdzieś przy DK12 :)

a na świecku czy olszynie zawsze tylko w okienku było słychać..."Dzień dobry, co pan wiezie...?" "Części do VW", ujedziesz kawałek dalej i do kontroli, i to prawie zawsze tak było, a jak do Schwabish jeździliśmy chyba 2 czy 3 razy w tygodniu to jak nas widzieli na granicy to tylko paszport przez okno pokazałeś nawet do ręki nie brał i jechać jechać...hehe.
.oj to były czasy, żeby dobrze płacili to by tam został...nie było źle...w sumie do tego całego bajzlu na kółkach szło się przyzwyczaić...hehe :wink:

Oto parę fotek zrobionych za czasów roboty w Rico...

Tu z Marcinem i Mirkiem, stoimy na placu przed zakładem co wcześniej pisałem,nasza Scania po środku...
Obrazek

Tu Marcin przed nami a za nami jedzie Miras...ze swoim synem gigantem..hehe
Obrazek

Tu, Marcin się rozbujał, my za nim, Miras daleko w tyle...został.
Obrazek

Niby polska ale...Szwecja...hehe
Obrazek

No nasza królowa szos, na polskiej tanksztelli... :wink:
Obrazek


Post Wysłano: 30 sty 2008, 22:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 lip 2007, 8:58
Posty: 19
Lokalizacja: GŁOGÓW

Teraz przyszło kilka Renaultów (Premium i Magnum) zarejestrowanych na Nadarzyn (WND).Jeden z nich jest wyjątkowy:)Renault Premium tzw.Tajwan,uśmiech Paryża ma czerwoną kabinę i niebieski grill.Nawet to ciekawie wygląda.
Ostatnio stałem na stacji benzynawej na szybie SW1 na trasie Głogów-Polkowice.Z szybu jeżdziło kilka Iveco z wanienkami z solą.Jakąś robotę na wywrotki dorwali też przy budowie S3 w okolicach Nowej Soli.Jezdzi tak chyba ok 8 zestawów (Nowe i stare Iveca).Przy budowie galerii cuprum w Lubinie pracowało 10 solowych Manów TGA z kiprem,a w e Wrocławiu na Legnickiej jeżdzą tez solowe Many i Merole oraz csy z wannami na budowę:)
Ricoe zakupiło też ostatnio izotermę na Manie TGL:)Wygląda ciekawie:)
Nie pisz jednego posta pod drugim. Rejestracje WND to Nowy Dwór Maz. a nie NADARZYN. || K92


Post Wysłano: 05 lut 2008, 14:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Pierwszy w Polsce MAN TGX dla Ricö.

1 lutego w poznańskim oddziale firmy MAN – STAR TRUCKS miało miejsce uroczyste przekazanie pierwszego w Polsce pojazdu MAN TGX.


Współpraca MAN z firmą Ricö rozpoczęła się w 2001 roku, kiedy Ricö kupiła pierwszy ciągnik siodłowy MAN TGA. W ubiegłym roku Ricö odebrał 285 ciągników siodłowych MAN TGA. Był to dla firmy MAN – STAR TRUCKS jeden z największych zrealizowanych kontraktów.

Firma Ricö zamówiła już kolejne 300 ciągników siodłowych MAN TGX, które będą przeznaczone do transportu dalekobieżnego.
W maju 2008 flota firmy Ricö powiększy się również o ciągnik siodłowy MAN TGX V8, nowy pojazd flagowy drugiej generacji Trucknology. Ten doskonały model klasy ciężkiej samochodów ciężarowych jest wyposażony w nowy ośmiocylindrowy silnik V o mocy 680 KM i momencie obrotowym 3000 Nm. W ten sposób MAN oferuje największej mocy seryjny samochód ciężarowy w Europie. Nowy silnik Common Rail w wersji Euro 5 jest przygotowany do wykorzystania w transporcie dalekobieżnym przy najwyższych masach całkowitych zestawu i w najtrudniejszych warunkach topograficznych, jak również w transporcie ciężkim.


Źródło: http://www.etransport.pl

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 05 lut 2008, 18:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Zapraszam do Filmu o tematyce firmy Ricö. :wink:

Autor: Łukasz Jędrzejek

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 15 lut 2008, 14:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 mar 2007, 18:13
Posty: 554
GG: 1960440
Samochód: Citroen C5 tourer
Lokalizacja: Krotoszyn

Przed chwilą wróciłem z bazy RiCo w Polkowicach, byłem na "rozmowie" o pracę z kompletem dokumentów przy sobie, z doświadczeniem 4 lata na solówkach po kraju. Jeszcze zanim wszedłem do pomieszczenia usłyszałem .. "Jakie doświadczenie?" odpowiedziałem jakie posiadam, po czym usłyszałem, że do żadne doświadczenie i ewentualnie mam zadzwonić na początku marca, choć i tak nie wiadomo czy dostanę sie na szkółkę. Lekki zawód przeżyłem ale liczyłem sie z tym, szukam dalej pracy. pozdr dla przyszłych kierowców

_________________
Heavy metal and heavy transport


Post Wysłano: 23 lut 2008, 22:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 mar 2007, 23:45
Posty: 70
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski-okolice

We wtorek do Polkowic zostały sprowadzone nowiutkie Volva z Długołęki.W sumie około 20 sztuk.Jedno autko ja prowadziłem.
Tego samego dnia dostałem nowe Volvo(na liczniku 131km) i w poniedziałek jadę w swoją pierwszą samodzielną trasę.Miejsce docelowe:Saarbrucken w Niemczech.
Paru kierowców zakłada związek zawodowy i rekrutują chętnych.


Post Wysłano: 26 lut 2008, 15:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 cze 2007, 12:28
Posty: 261
Lokalizacja: Głogów

http://nasza-klasa.pl/search?query=Rico+PRP&city=
Jest klan pracowników Rico Progres.. na nasza-klasa


Post Wysłano: 26 lut 2008, 23:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 mar 2007, 18:13
Posty: 554
GG: 1960440
Samochód: Citroen C5 tourer
Lokalizacja: Krotoszyn

Musze panów niestety zmartwić. Dobre czasy się skończyły. Od zeszłego tygodnia RiCo wymaga doświadczenia w transporcie międzynarodowym min. 6 miesięcy. Szkółka jest pełna, podań leży stos. Sam sie odbiłem od drzwi w wielkim szoku, a powiem ze jakieś doświadczenie miałem (4 lata po kraju na busach i solówkach). Niestety, C+E już nie wystarcza. Nadmienię jeszcze, że próbowałem już w kilku firmach .. niestety to samo.
Pozdrawiam

_________________
Heavy metal and heavy transport


Post Wysłano: 27 lut 2008, 0:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Bez dramatu. To zapewne nie jest długotrwały stan. Jest to duża firma, więc i rotacja w zatrudnieniu jest duża. Normalna sytuacja. Prędzej, czy później miejsca się zwolnią.


Post Wysłano: 28 lut 2008, 0:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 mar 2007, 18:13
Posty: 554
GG: 1960440
Samochód: Citroen C5 tourer
Lokalizacja: Krotoszyn

Przed chwilą rozmawiałem przez telefon z moim kuzynem, który pracuje w RiCo, chyba jakieś małe trzęsienie ziemi się szykuje :P

_________________
Heavy metal and heavy transport


Post Wysłano: 28 lut 2008, 0:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sty 2008, 17:24
Posty: 57
GG: 0

Cytuj:
Przed chwilą rozmawiałem przez telefon z moim kuzynem, który pracuje w RiCo, chyba jakieś małe trzęsienie ziemi się szykuje :P
tzn??


Post Wysłano: 28 lut 2008, 0:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 gru 2007, 1:57
Posty: 6
GG: 997
Lokalizacja: Nowa Sól

Nie wiem czy to kolega miał na myśli, ale będąc ostatnio na Polkowicach gadano o zmianie dyrektora. Ale co jak i dlaczego to nie wiem. może się dowiem coś wiecej, lub ktoś mnie uprzedzi. :p

_________________
.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸MAN TGX .¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.


Kto jeździ MANem ten jest PANem.

...:::Don Xabi:::...


Post Wysłano: 28 lut 2008, 14:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

ObrazekObrazek
kopyrajtorajt by Ich !

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 01 mar 2008, 20:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

Dyskusja na temat upadłości firmy kontynuowana będzie w TYM temacie.

Zamykam


Post Wysłano: 25 lip 2010, 0:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2010, 13:12
Posty: 284
GG: 527470
Samochód: Opel corsa B
Lokalizacja: Krzycko Wielkie

Widzę ze jeszcze ich majątek jest do sprzedania
http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/deta ... &picture=0
Czemu jest ta tablica rejestracyjna umieszczona na tej metalowej ścianie nad siodłem ?? -na każdym ogłoszeniu tak jest ??

_________________
Wielkopolska, Mam B,C,C/E,KW,KK,ADR.


Post Wysłano: 25 lip 2010, 0:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Wydaje mi się, że po to kiedy naczepy stały odpięte to nie musiałeś latać do tyłu i patrzeć jakie nr. ma dana naczepa bo miła je również na przodzie.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: