Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 7 [ Posty: 131 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 57 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 lis 2007, 21:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lip 2007, 22:48
Posty: 22
Lokalizacja: Bytom

Koledzy napiszcie co wiecie o tej firmie. Interesują mnie informacje których nie można wyczytać z ich strony internetowej. Mianowice zarobki, stan taboru, atmosfera w pracy, czy przestrzegają czasu pracy, itp...

Pytam bo pojawiło się ogłoszenie o pracę u nich i chciałbym wiedzieć czy warto tam iść.
Cytuj:
Viva-Trans

ul.Traugutta 84
44-120 PYSKOWICE.

Strona www: http://www.vivatrans.pl/
Z góry dzięki i pozdrawiam !


Ostatnio zmieniony 26 lis 2007, 21:36 przez Scooter, łącznie zmieniany 2 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2007, 21:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 19:00
Posty: 25
Lokalizacja: Zabrze

To ja powiem tylko to co widzę.
Czasami przez Zabrze leci Viva, ale wozy są tragiczne. Na każdym elemencie inny kolor barwy, hałasują i kopcą ja Euro -2.
Ale widziałem także wesele kogoś z tej firmy, Mercedesy, czarne, ozdobione, chrom, kangury :D
Także tabor jest mocno zróżnicowany.


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2007, 21:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Firma, jako tako, jest, z tego co słyszałem "śmieszna". Według opinii kierowców to szef jest dobry ale tylko dla uczciwych kierowców. Masz być taki jakby szef był twoim ojcem, zawsze go słuchasz. Nie ma słowa "nie". Co do zarobków to podobno szef dawał podwyżki ale to śmieszne aby kierowcy na krajówce więcej zarabiali niż na trasach międzynarodowych. I jedna z opinii byłych kierowców była : "Tą firmy powinny zainteresować się ITD oraz inspekcja pracy". osobiście myślę, że firma jest nie za ciekawa. Opinie byłych i teraźniejszych kierowców mówią same za siebie.

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Tytuł:
Post Wysłano: 30 lis 2007, 15:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

FILM z samochodem z Viva Trans.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 28 lip 2008, 21:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 lip 2008, 18:24
Posty: 3
GG: 1039351

Poznałem szefa a właściwie jeszcze wtedy dwóch tz: Przemka i "suchego" bardzo dawno temu jak jeszcze sami jeździli.
Potem długo pracował u nich mój brat najpierw w biedronce potem w DHL-u.

Tabor bardzo różny od fajnych MB mega po stare rupcie co to ledwo kupy się trzyma, choć dzisiaj widziałem kilka zacnych koników stojących na Maciejowie.

W Biedronce jak to mówili sami kierowcy był "kołchoz".
W DHL trochę lepiej.
Na międzynarodówce chyba najlepiej bo lepsze auta tam śmigały.
Co do zarobków miałem tyle samo co mój brat , z tym że ja 8-16 i do domu a mój brat od niedzieli w nocy do piątku w nocy trasa , a jak raz coś podpadł czytaj : po trzech dniach jazdy powiedział że nie jedzie bo spać też musi , to mu jego auto zabrali i dali nieboszczkę SCANIE co jaj kontener odpadał - dosłownie.

Co do ogłoszeń o pracę to stale aktualne od jakiś 2 lat.

Co do dyspozytora - nawet Dino nie dał rady.
A ha .... uwaga na Łukasza F....... . (żółte Audi A4 kombi)
Niezły model.

POZDRO I SZEROKOŚCI 8)

PS: Jak ITD zawitało do VIVY to 30 tyś grzywny było - 30 bo więcej się nie da.


Post Wysłano: 31 lip 2008, 6:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 cze 2007, 14:11
Posty: 639
GG: 2158946
Samochód: Fiat CC 700 31PS
Lokalizacja: DK1 SPS

Ja mam okazję widzieć auta Vivy praktycznie codziennie jadą od strony Bielska dalej w stronę Gliwic i powiem tak-auta są zniszczone, kopcą, a zabudowy są brudne jak nie powiem co :/ No i chyba ktos przegina tacho bo jadą niezłymi prędkościami :|

_________________
B-8.12.2010
C-6.02.2013
C+E-23.07.2013
KW-11.03.2013


Post Wysłano: 31 lip 2008, 10:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

Owa firma obsługuje odział DHL w Nowym Sączu. Kilka zestawów przewinie się przez cały dzień. Pierwsze wrażenie jest podobne jak u kolegów.. Zaniedbane samochody, kłęby dymu poza nimi, oraz prędkość.. Sam byłem świadkiem pokazu "bezpiecznej" jazdy w wykonaniu kierowców z tej firmy.. W 2007 nawet jeden z nich uczestniczył w zdarzeniu drogowym..

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 21 wrz 2008, 11:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 wrz 2008, 10:39
Posty: 3
GG: 0
Samochód: Mercedes

ludzie co wy za głupoty piszecie wiadomo ze w firmie jest pare trupów ale reszta to sama godne uwagi maszyny które maja nawet po 480 koni a nie mniej niż 400 wypłata na czas jak sie auto zepsuje to do kilku godzin przyjezdza holownik z autem na sobie ci daja te a on bierze zepsute tak ze przy aucie nie musisz nic robic tylko dbac bo pracuja tam brudasy przez których jest taka a nie inna opinia wekend zawsze w domu i nie przeginamy tacha tak jak pisał to ten cwaniaczek z bielska a i jeszcze jedno dla typa z nowego sacza te volvo nie jest z vivy co stanął przyczepa w poprzeg tylko od szkółki bo my nie mamy vov a wiec nie pisz bajek bo sie smiac chce


Post Wysłano: 21 wrz 2008, 12:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sie 2008, 12:39
Posty: 154
GG: 9459693
Samochód: Nubira

a jezdzicie na solówkach w Vivie czy tylko macie zestawy?

_________________
viewtopic.php?f=36&t=21733


Post Wysłano: 21 wrz 2008, 14:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lis 2006, 12:30
Posty: 323
GG: 8924601
Lokalizacja: Ryki

MercedesActros - to prawda, ze nie wszystkie, no ale troche jest tych trupow. Kiedy bym nie byl na hubie w Warszawie, to z napisem VivaTrans na blendzie przyjezdzaja rozgruchotane Actrosy, ktore juz dawno nie powinny poruszac sie po naszych drogach. W Zabrzu to samo, bo gdzies tam chyba macie swoja baze?

Powiedz mi, jezdzisz na miedzynarodowce czy krajowka?
Jesli kraj, to mozesz zdradzic na jakiej linii?
Moze kiedys sie gdzies spotkamy na ktoryms punkcie, wiec nie zaszkodziloby zamienic pare slow na zywo ;)

Pozdrawiam DHL-owcow.

_________________
- MAN F2000 Evo 410
- MAN TGA 430
- DAF XF95 430


Post Wysłano: 21 wrz 2008, 17:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 cze 2008, 9:34
Posty: 171

ja mam to szczęście widzieć prawie co dzień auta z vivy i jak dotąd są to chyba faktycznie same mercedesy, aczkolwiek złego słowa o ich stanie powiedzieć nie można(przynajmniej na pierwszy rzut oka).. jak tylko dostanę się do swojego kompa, gdzieś w połowie tygodnia to wrzucę kilka zdjęć..

_________________
www.trucksfoto.pl


Post Wysłano: 21 wrz 2008, 18:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lis 2006, 12:30
Posty: 323
GG: 8924601
Lokalizacja: Ryki

Dwa zdjecia aut z Vivy. Te jeszcze nie sa tragiczne.

Obrazek Obrazek

_________________
- MAN F2000 Evo 410
- MAN TGA 430
- DAF XF95 430


Post Wysłano: 28 wrz 2008, 8:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 wrz 2008, 10:39
Posty: 3
GG: 0
Samochód: Mercedes

ja nie mam stałej lini jezdze tam gdzie mnie wysla jak bede miał czas to wysle zdjecia mojego wozu a tu daje strone z vivy tam zobaczycie ich autka i sprzet http://www.pomoc-holowanie.yoyo.pl/sprzet.html


Post Wysłano: 28 wrz 2008, 11:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 cze 2008, 9:34
Posty: 171

na stronie jest też galeria do której każdy może przysyłać foty z autami vivy..

_________________
www.trucksfoto.pl


Post Wysłano: 04 paź 2008, 22:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lis 2006, 12:30
Posty: 323
GG: 8924601
Lokalizacja: Ryki

Cytuj:
ja nie mam stałej lini jezdze tam gdzie mnie wysla jak bede miał czas to wysle zdjecia mojego wozu a tu daje strone z vivy tam zobaczycie ich autka i sprzet http://www.pomoc-holowanie.yoyo.pl/sprzet.html
No to pokazuj nam tego swojego rumaka, bo moze jednak gdzies stalismy razem ;)
Pozdrawiam

_________________
- MAN F2000 Evo 410
- MAN TGA 430
- DAF XF95 430


Post Wysłano: 27 mar 2009, 20:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 mar 2009, 20:10
Posty: 1
GG: 0
Samochód: mercedes benz

ogólnie to kolega np z bielska zazdrosci, poniewaz on pewnie jezdzi jakims starym gruchotem scanią :lol: :lol: . A viva niema takich strasznych trucków. A firma jak widzimy sie rozrast poprzez budowe serwisu w pyskowicach


Post Wysłano: 11 kwie 2009, 18:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2007, 11:01
Posty: 282
GG: 5123594
Samochód: Renault Master 150 dCi
Lokalizacja: Bytom [SY]

Viva spotkana na A4.

Obrazek


Post Wysłano: 11 kwie 2009, 21:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2005, 21:26
Posty: 227
Samochód: DAF
Lokalizacja: Bolesławiec

Widze ze Viva odkupila Actrosy po Cj czesto dane auto stoi u mnie w miescie na statoilu

_________________
Rogo Logistic


Post Wysłano: 21 cze 2009, 12:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 cze 2009, 11:29
Posty: 5
GG: 0

http://www.autoflesz.pl/artykuly/3668,V ... sBenz.html

Powiem chlopaki krotko, pracuje u nich i niema zadnych parchow ani trupow , same Mercedesy , jedna scania !! na dzien dzisiejszy firma liczy 258 samochodow !! a wy sie podniecacie ze widzicie jakies starsze auto na drodze co kopci , ale zarabia swoje !! i niewiem czy w obrebie slaska jest tak rozwojowa firma ja Viva trans i szefowie na poziomi, ale jak kantujesz szefa to niedziwcie sie ze jestes na muszce , wiec nie niegadajcie jak niewiecie jak ajest atmoswera w firmia!!
pozdrawiam wszystkich trackerow !!


Post Wysłano: 21 cze 2009, 12:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Orientujesz się może, czy planowane są jakieś nowe zakupy powiększające firmowy tabor? :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 7 [ Posty: 131 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 57 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: