Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 14 [ Posty: 265 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 514 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 lut 2006, 18:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lut 2006, 18:01
Posty: 7
Lokalizacja: osiek nad notecią

Co sądzicie o tej firmie ?
Stronka nawet fajna chociaż w taborze mogli przedstawić realne fotki swoich aut !



http://www.dartom.com.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lut 2006, 18:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2006, 14:03
Posty: 104
GG: 1522591
Samochód: VW
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

No firma wpożądku. Autka tez niczego sobie tylko szkoda ze nie ma samych Magnumek tylko Premiumki. A co do tych zdjęć to jest to fajnine zrobione, a takiemu właścicielowi firmy nie zależy na tym żeby na stronie były realne zdjęcia floty, tylko zeby klient wiedział np. wymiary naczep i przyczep. pozdrawiam :) :)

_________________
NIEBIESKI... :P


Tytuł:
Post Wysłano: 16 sty 2007, 19:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2006, 21:36
Posty: 76
GG: 2997346
Lokalizacja: Giżycko

Pisali o tej firmie w majowym Trailerze. Pisali że to pożądna firma, więc chyba tak jest 8)

Ortografia! / Mod. Trc


Tytuł:
Post Wysłano: 16 sty 2007, 20:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sty 2007, 18:45
Posty: 49
Lokalizacja: Nałęczów

Z tego co mi wiadomo w Dartomie przede wszystkim jest spokój, jakieś 90% kursów to opony, a zarobki to podobno ok. 3000 zł.


Tytuł:
Post Wysłano: 18 sty 2007, 16:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 gru 2006, 23:15
Posty: 187
GG: 0
Samochód: magnum 480
Lokalizacja: warszawa

Kolego HYPE, poniekąd masz rację bo oni jeżdżą pod Michelinem, czyli Premium Logistics(Giraud). A na logikę to 50% to opony, a reszta to powrotki. Mają plandeki, ale driver od nich mówił mi, że on ma załadunek górą lub bokiem raz na około trzy m-ce, bo mają dobrą spedycję, ale nie pamiętam jaką i szukają im tylko tylnych załadunków, czyli praca w miarę przyjemna.

_________________
"spokojnego nie znam dnia, na dżdżo spalam pety dwa i herbaty tak jak trza nie posłodze
po asfalcie, czy przez piach, gładko, czy po kocich łbach, taki mi się trafił fach-życie w drodze"
W.Młynarski "Absolutnie"


Tytuł:
Post Wysłano: 18 sty 2007, 20:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lip 2006, 17:26
Posty: 175

Cytuj:
Pisali o tej firmie w majowym Trailerze. Pisali że to pożądna firma, więc chyba tak jest 8)

Ortografia! / Mod. Trc
Za takie materiały to się płaci . Kiedyś już tak do nas przychodzili, " ale proszę Pana to tak mało tylko XXXX zł!" to tata "NIE!!" to za chwile "jak dla Pana to jeszcze 10% mniej" i tak dyspozytorzy nie mogą łączyć gazet ;]. Jedynie po zakupie MANów będzie artykuł. :roll:


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2007, 1:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

O tym, że mają w taborze Renówki zarówno Premium jak i Magnum, to wiedziałem. Ale DAFa widze pierwszy raz :? :
Obrazek

Reszta fotek:
Obrazek Obrazek
Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 07 lut 2007, 23:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Co do Dartomu, to na dzień dzisiejszy ich tabor liczy 160 samochodów. Obsługuje on Michelin'a, dlatego też w Olsztynie koło fabryki opon jest aż żółto od nich.

Co do ich taboru to wiadomo, że w większości Renault i Daf. Ale mają również Many, czy Iveco.

Skoczek ma 50% diety, która i tak nie jest za wysoka... :| Kierowcy pracują na umowach o pracę..


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lut 2007, 16:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2006, 14:13
Posty: 111
Lokalizacja: Bartoszyce

Z tego co wiem, to nie problem u nich o pracę, doszły mnie słuchy że jeżeli zadzowni telefon z firmy i będą chcieli umówić sie na rozmowe to niech odrazu zabiera ze sobą torbe z prowiantem.


Tytuł:
Post Wysłano: 21 mar 2007, 17:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2007, 15:49
Posty: 26
Lokalizacja: Łódź

W Dartomie są nonstop przyjęcią. Niestety wraz ze wrostem ilości aut atmosfera zmienia się na gorsze. Jest to poniekąt wina samych kierowców którzy co raz odwalą jakiś numer. Ale to już chyba tak jest w kołchozach. A co do samochodów to Dafików maja z 5, kilka Iveco i ze 2 Scanie. Reszta to premiumki i Magnum. Przy czym M jeżdzą w większości pod chłodniami. W razie jakiś wątpliwości pytajcie. Postaram się odpowiedzieć .


Tytuł:
Post Wysłano: 21 mar 2007, 17:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lis 2006, 12:31
Posty: 96
Lokalizacja: Ostróda

Cytuj:
Co do ich taboru to wiadomo, że w większości Renault i Daf. Ale mają również Many, czy Iveco.
Akurat jezdzilem ,sory jechalem w tej firmie z wujkiem i co do taboru to sie mylisz maja okolo 200 samochodow 100 Daf'ow nowych i reszta to Renault Magnum i Premium ,ale nie maja w swoim taborze Man'ow i Iveco ,mieli to 2006 czy 2005 roku same Renault
Cytuj:
A co do samochodów to Dafików maja z 5, kilka Iveco i ze 2 Scanie. Reszta to premiumki i Magnum. Przy czym M jeżdzą w większości pod chłodniami. W razie jakiś
Tu tez sie z toba nie zgodze tak jak mowilem nie maja zadnych Iveco i zadnch Scani. Teraz moj wujo ma sie przesiasc na Premium II albo na Dafa ,niechce na Premium bo ma elektryczny tacho i niemozna przekrecac tarczki a w Dafie tym XF niewiem jak jest z tacho o tamorze wiem tyle ,a o platnosci tak jak napisal Hype to sie z nim zgadzam takie sa zarobki i jeszcze doliczaja premie jak jest na czas w michelinie

_________________
kepe


Tytuł:
Post Wysłano: 21 mar 2007, 17:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2007, 15:49
Posty: 26
Lokalizacja: Łódź

Jeżeli mówisz o Dartomie z Grodziska Mazowieckiego to jeżeli tam jest 100 Dafów to odrazu poprosze jednego:). Jest tam tylko 5 Dafików. I raczej więcej nie bedzie. Nowe samochody faktycznie są ale to premiumki i sporadycznie magnumki. Więc albo wujek naopowiadał Ci głupot albo mówimy nie o tym samym.


Tytuł:
Post Wysłano: 21 mar 2007, 18:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

skyline, co to DAFów masz jakieś trefne informacje. Swego czasu w Trailerze była przedstawiona firma Dartom, z której właśnie cytuje fragment:
Cytuj:
Od początku firma postawiła na tabor jednej marki i w przypadku Dartomu jest to Renault Trucks. W chwili obecnej tabor liczy 130 zestawów, w zdecydowanej większości z rombem na masce
Możliwe jest to, że tabor liczy 200 zestawów, ale 100 DAFów?


Tytuł:
Post Wysłano: 21 mar 2007, 20:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lis 2006, 12:31
Posty: 96
Lokalizacja: Ostróda

Wlasnie ja mowie o tym Dartomie co 20 zestawow czy wiecej ma zarezerwowanych pod Stomil olsztyn na michelina i ja slyszalem ze duzo Dafum beda mieli na przyszly rok czyli ten
Cytuj:
Możliwe jest to, że tabor liczy 200 zestawów, ale 100 DAFów?
moze z tym sie mylilem ale okolo 200 ma zestawow ,a ich trasy to sa Niemcy ,Francja i troche Anglia wujek byl niedawno w angli gdzies tam w jakims miescie pod :Londynem i jezdza w malych konwojach po 3-4 zestawy czasami z PEKAESem jezdza i sie gdzies tam rozdzielaja.

_________________
kepe


Tytuł:
Post Wysłano: 21 mar 2007, 20:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Cytuj:
pożądna
Ortografia! / Mod. Trc

Koledze Trc tez proponowałbym porządnie popracować nad ortografią...

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 21 mar 2007, 21:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
i co do taboru to sie mylisz maja okolo 200 samochodow

Ja tylko napisałem to, co powidział mi kierowca z Dartomu przy rozładunku składników do produkcji opon w Olsztynie. Nie kwestionuję tego.


Tytuł:
Post Wysłano: 21 mar 2007, 21:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lis 2006, 12:31
Posty: 96
Lokalizacja: Ostróda

Dobra spoko nie czepiam sie ,ale to co ja wiem od wujka to ze maja okolo 200 zestawow ,a zreszta kazdy kierowca powie co innego jeden powie ze 250 ,a drugi powie ze 100 tylko ,a trzeci jeszcze co innego ,ja wiem tyle z relacju mojego wujka

_________________
kepe


Tytuł:
Post Wysłano: 22 mar 2007, 10:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2007, 15:49
Posty: 26
Lokalizacja: Łódź

Nie wiem ile dokładnie jest teraz aut w Dartomie, ale napewno dokupują nowe. I są to Premiumki z silnikami Volvo. Można często zobaczyć nowe jak stoją w Kutnie i czekają na odbiór. A co do kierunków które obsługują to ostatnio są jeszcze Włochy no i od zawsze południe. Jeżdzą jeszcze z owocami z Hiszpani ale to dosłownie z 4-5 lodówek.


Tytuł:
Post Wysłano: 22 mar 2007, 13:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Cytuj:
I są to Premiumki z silnikami Volvo
i pewnie sa to te Euro 5 z silnikami 450.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 22 mar 2007, 18:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lis 2006, 12:31
Posty: 96
Lokalizacja: Ostróda

Tez slyszalem ze te Premiumki z silnikami od Volvo maja miec mojego wujka chca na nia przeniesc albo na Dafa XF

_________________
kepe


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 14 [ Posty: 265 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 514 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: