Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 13 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 kwie 2010, 18:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2008, 20:58
Posty: 31
Samochód: Alfa

Co sądzicie o tej firmie? Jest to przedsiębiorstwo duńskie, mające swój oddział w Barlinku w woj. Zachodniopomorskim. Opinie o firmie mile widziane :) Poniżej zamieszczam fotki zestawów z oddziału z Danii:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdro


Post Wysłano: 25 kwie 2010, 18:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2007, 0:07
Posty: 42
Samochód: MERCEDES

Nie wiem czy te auta co pokazałeś należą do tej firmy.Ta firma ma takie białe scanie i na górze mają napis: THERMO-TRANSIT na niebiesko :) TTP i z tej fotki co ja mam wynika na to że auta są na ZMY rejestracjach. :]


Post Wysłano: 25 kwie 2010, 19:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2008, 20:58
Posty: 31
Samochód: Alfa

Nie no dokładnie kolego tak jak mówisz, te fotki które pokazałem nie należą do oddziału PL, są to przypadkowo znalezione zdjęcia w necie. A jeżeli możesz to zapodaj fotke z oddziału PL :) A wiesz może mniej więcej jakie warunki panują w tej firmie:?:


Post Wysłano: 25 kwie 2010, 19:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2007, 0:07
Posty: 42
Samochód: MERCEDES

Nie mogę zapodać fotki bo jest na niej kierowca z tej firmy a nie wiem czy by mu się to spodobało jak bym pokazał :) co do warunków w firmie to wiem tylko tyle że z Barlinka dowożą na ring berlina.Auta to chyba Scanie i Mercedesy :) Autami nie zjeżdżają raczej do PL :? Może coś nie tak napisałem,nie jestem wszystkiego pewien na 100%


Post Wysłano: 25 kwie 2010, 20:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2008, 20:58
Posty: 31
Samochód: Alfa

Acha, no spoko. I dzięki kolego za te informacje. Ja właśnie gdzieś kiedyś słyszałem że w tej firmie jest nieźle, trzeba bedzie do nich zadzwonić i spytać się jak z zatrudnieniem. A jakby ktoś jeszcze wiedział coś ciekawego nt tejże firmy, to komentarze mile widziane, pozdrawiam, Młody


Post Wysłano: 25 kwie 2010, 20:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2010, 21:28
Posty: 20
Lokalizacja: Choszczno

a wiec tak system 3/1. podstawa nie wiem dokladnie jaka + diety. tylko podwojne obsady.. niby kierowcow nie potrzeboja... a jezeli was to interesi to maja tez volva


Post Wysłano: 17 lip 2010, 23:38
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Mają również 2 TGX'y jak i również Iveco Stralis. Kolego marcel007 nie wiem skąd masz takie informacje, ale rozmawialiśmy nie dawno z dwoma kierowcami na promie i nie mówili nic, że jakaś podwójna jest. Ciekawi mnie jak to jest u Nich z jazdą na Skandynawię znajomi nie narzekali a jak na prawdę jest. Obsługują daleką Norwegię i ciągają ciągle rybę.

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 12 sie 2010, 22:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sie 2010, 22:40
Posty: 1
GG: 0
Samochód: TTP

Panowie nie ma tutaj żadnego iveco tylko 12 actrosów 3 scanie 3 volva i 3 many tga . Nie dowożą do ringu Berlina tylko do Padborga bo tam jest wymiana . Obsady tylko podwójne . Płacą diety zależne od kraju do którego jedziesz raz bedziesz na Hiszpanii i masz za cały wyjazd 48 eryka + około 1350 na reke podstawy . Pozdrawiam


Post Wysłano: 07 sie 2012, 11:57
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Rozmawialiśmy ze znajomym z tej firmy i nie narzekał na pracę wręcz w samych pozytywach o nich mówił, wypłata też z ładną cyferką z przodu, powiem tylko tyle, że 5 z przodu ma. Jeździ w pojedyńczej obsadzie na Skandynawię, jedyny minus jaki wymienił to jazda zimą u nich, pokazywał nam na mapce miejsca do których jeżdżą to tylko można im współczuć.

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 21 sie 2012, 11:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 wrz 2007, 14:11
Posty: 73
GG: 1220901
Lokalizacja: Szczecin

Jesli dobrze słyszałem to firma przestala płacic diety za pauzy 24 i 45 godzin. Stoi sie za gratis.


Post Wysłano: 11 cze 2013, 15:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lut 2008, 13:08
Posty: 55
GG: 0
Lokalizacja: Wrocław, Korfantów

jakby ktoś był zainteresowany to kanał gościa który lata w tej firmie,
http://www.youtube.com/channel/UCwMgw5k ... Ppg/videos

_________________
twarde poglądy, radykalne rozwiązania...


Post Wysłano: 26 lut 2014, 11:34
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Oni udostępniają swoje naczepy do ciągania czy tylko ich własne zestawy ?

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 14 wrz 2014, 17:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 sie 2012, 22:57
Posty: 4
GG: 19612416
Samochód: Vw
Lokalizacja: Wysoka

Witam. Czy ma ktoś jakieś wiarygodne informacje na tą chwile na temat tej firmy? Jak się tam pracuje, jak płacą i czy warto tam iść? Słyszałem dobre opinie ale na forach piszą nie za ciekawie.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 13 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: