Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 maja 2017, 9:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Temat martwy, no ale trudno.

Miał ktoś w niedalekiej przeszłości styczność z tą firmą? Wysłałem cv do nich , sugerując się tylko tym, że auta na Skarbimierzu stoją. Dzisiaj zadzwonił od nich gość oferując robotę od ręki, aczkolwiek nie podając żadnych szczegółowych warunków.

Podpowie ktoś może? Robić wycieczkę do Buska, tylko po to, by dowiedzieć się, że robota nie będzie pasować.. Średnio się kali.


Post Wysłano: 04 maja 2017, 17:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Stałem kiedyś z chłopaszkiem od nich na Śnieżce w Brzeźnicy. Większość aut jeździ po kraju, garstka na EU. O szczegóły płacy nie dopytałem bo nie mam takiego zwyczaju. Mówił że km i ciężko 3 tysiące na miesiąc zarobić. Bo więcej stoisz na załadunkach niż jazdy. Ja wtedy odstałem 20h na Śnieżce a on nawet jednej palety nie miał a przyjechaliśmy w tym samym czasie. To było grubo ponad rok temu.

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Ostatnio zmieniony 06 maja 2017, 14:10 przez Hypia, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 04 maja 2017, 20:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Firma mi znana ale nie wypowiem sie bo jestem na cenzurowanym i mam z nimi kose :mrgreen:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 06 maja 2017, 12:30
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1724
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Dużo budowlanki i często kilka rozładunków bo woża towar po PSB Mrówka
Teraz dużo nowych aut na kraju mają


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: