Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 sty 2010, 23:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 cze 2007, 14:23
Posty: 82
GG: 525619
Samochód: Żukardini Malardo
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna[WPI]

Co wiecie na temat tej firmy?
Gdzie latają?
Wiem tylko tyle, że mają we flocie FH12 w globie XL i FM12 w Globie i raz Mana F90 od nich widziałem.

_________________
Or trucking, or die...
Like a drifter I was born to walk alone...
B - 4.11.2010r
C - 24.02.2012r


Post Wysłano: 17 sty 2010, 6:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 mar 2008, 19:09
Posty: 198
GG: 0

Podbijam. Pilnie potrzebuję jakiś informacji na temat tej firmy.


Post Wysłano: 17 sty 2010, 12:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2010, 11:35
Posty: 6
GG: 0
Samochód: volvo

siema. na temat peeste moge się wypowiedzieć bo tam pracuje od miesiąca i teraz jestem na wypowiedzeniu umowy 22.01.2010 kończę bo szkoda marnować tam swojego czasu i zdrowia. wygląda to tak: umowa o prace 32 grosze od kilometra brutto. można latać na tarczki ale powiedzmy sobie szczerze ile na legalu zrobisz km mało i mało będzie kasy z tego. ja oczywiście latam bez tarczek. w grudniu zrobiłem mało km bo troszkę więcej niż 7000 wiadomo święta sylwester troche dni odpadło. dwa dni temu dostałem wypłatę możecie sobie policzyć ile wyszło. zaczynasz w poniedziałek rano w piątek wieczorem lub w sobote rano zjazd. zależy jak robota się ułoży. czasami w tygodniu jechałem przez baze więc nocowałem u siebie w mieszkaniu ale to dosłownie ze 3 razy. podobno każdy dostaje premie od prezesa ale ja tego nie dostałem więc nie mogę potwierdzić. co do aut: zwalnia sie moje volvo 420 z 99 nawet wporzo troche dużo pali poniżej 35 na sto jeszcze nie zeszłem najśmieszniejsze jest to że są poustalane normy na auta moje ma 30,5 l/100 po 7000 malem 500 litrów przepału. głównie to ciągają coco cole z radzymina, niepołomic, troche wóde z białegostoku, wino z łańcuta, piwo, i takie tam pierdoły co sie trafi. dotego trzeba mieć swoje cb radio i to drugie od muzyki bo niema.(strasznie się zdziwiłem jak o tym usłyszałem pierwszego dnia). duża rotacja kierowców są tacy co i 9 lat robiąod początku istnienia ale oni to inaczej ze spedytorem mają niż ja (normalne). ten prezes ptaszyński przyjmuje każdego jak leci. podsumowując strasznie żałuje że sie przyjąłem i szybciej uciekam niż przyjechałem. szkoda zachodu


Post Wysłano: 17 sty 2010, 12:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2010, 11:35
Posty: 6
GG: 0
Samochód: volvo

czarny-krzychu a ty jesteś z petro trans na technicznej w piasecznie??? jak tam u was jest?? latacie po polsce czy też za granice??? są może jakieś przyjęcia?


Post Wysłano: 17 sty 2010, 19:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 mar 2008, 19:09
Posty: 198
GG: 0

Lech piszesz o Technicznej 4 w Piasecznie ??

Jutro mam iść z papierami ale jak czytam to ...


Post Wysłano: 17 sty 2010, 20:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 cze 2007, 14:23
Posty: 82
GG: 525619
Samochód: Żukardini Malardo
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna[WPI]

ja nie ale mój ojczulek tam lata 6 rok założyłem ten temat bo do PEESTE chciał przejść bo tak go zapraszali na rozmowy itd. a co do roboty w TPC to tylko EU ale to w temacie o TPC powiem co i jak bo tu sie zaraz doczepią że zły temat

_________________
Or trucking, or die...
Like a drifter I was born to walk alone...
B - 4.11.2010r
C - 24.02.2012r


Post Wysłano: 17 sty 2010, 23:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2010, 11:35
Posty: 6
GG: 0
Samochód: volvo

tak peeste piaseczno ul. trechniczna 4. a co pokazało sie ogłoszenie w prasie o prace?? jak chcesz to przyjdź jutro będę na 7 bo o tej zaczynamy mam transport do błonia na 9, jestem załadowany już odkurzaczami z rzeszowa. wiesz ja jestem młody ledwo mam rok praktyki na ciężarówce ale z siebie konia pociągowego nie dam robić... mam swoją godność...


Post Wysłano: 18 sty 2010, 6:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 mar 2008, 19:09
Posty: 198
GG: 0

Cytuj:
tak peeste piaseczno ul. trechniczna 4. a co pokazało sie ogłoszenie w prasie o prace?? jak chcesz to przyjdź jutro będę na 7 bo o tej zaczynamy mam transport do błonia na 9, jestem załadowany już odkurzaczami z rzeszowa. wiesz ja jestem młody ledwo mam rok praktyki na ciężarówce ale z siebie konia pociągowego nie dam robić... mam swoją godność...

Dzięki za informację. Dokładnie, ogłoszenie z piątku... A powiedz jeszcze jakie solówki posiadają ?


Post Wysłano: 18 sty 2010, 10:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2010, 11:35
Posty: 6
GG: 0
Samochód: volvo

niewiem dokładnie ile ich tam jest tych małych ale są stary, lublinki i jakieś dwa nowsze dafy ale tymi miejszymi obsłogują sklepy w wawie i okolicach. nieznam żadnego z tych chłopaków krórzy jeżdżą na sklepy i na jakich warunkach są zatrudnieni to niemem zielonego pojjęcia.


Post Wysłano: 27 sty 2010, 19:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Jak 10 lat temu zrobiłem C+E to była moja pierwsza firma do której chciałem iść pracować. Po rozmowie z jakimś tam pierdzistołkiem zostałem wysłany na jazdę próbną. Jazda była na zdezelowanym Liazie który miał wtedy z 15 lat. Egzaminował mnie jakiś smarowóz z kanału wielki pan kierownik warsztatu w usmarowanym kombinezonie. Było to zimą , mrozu był z -10 stopni a Liaza nie mógł odpalić. Gdy już Liazina odpalił z kopcia to ruszyliśmy na jazdę próbną. Pan smarowóz zdecydował że się nie nadaje bo zaczepiłem gałęzie na drzewie i taki miałem na szczęście krótki epizod z tą firmą.

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Post Wysłano: 28 sty 2010, 4:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 mar 2008, 19:09
Posty: 198
GG: 0

Oj nie za dobrze to wygląda :( Chyba przerzucę się na razie na poszukiwanie innej pracy bo za każdym razem trafiam coraz gorzej :/ Bynajmniej nie mam na myśli peeste ...


Post Wysłano: 02 lut 2010, 0:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2010, 11:35
Posty: 6
GG: 0
Samochód: volvo

Crunk nie łam sie nie tylko ty masz takie problemy też tak mam że z jednego gówna zawsze wdepne w następne :( 22. zdałem auto. ledwo zjechałem a już czekał następny kierowca na moje miejsce taki gość około 45 lat zobaczył mój skład to sie za głowe złapał i strasznie żałował że już podpisał umowe. Ale czy pojechał w końcu tego niewiem. końcem tygodnia będę jeszcze u księgowej żeby oddała mi moję zapytanie o niekaralność bo jak sie od 10 do 14 wyczekałem żeby to auto zdać nawet nie miałem głowy żeby dokumenty posprawdzać. przeglądałem dzisiaj oferty na gazeta praca i jest tam takie ogłoszenie że gość poszukuje kierowcę na trase liniową i numer 504 190 301 odradzam pracowałem u tego gościa przed peeste płaci jak mu sie chce i kiedy pasuje przez 3 miesiące nie dostałem tam pełnej wypłaty do dziś nie jestem rozliczony.


Post Wysłano: 07 lut 2010, 15:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 cze 2007, 14:23
Posty: 82
GG: 525619
Samochód: Żukardini Malardo
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna[WPI]

w zeszłe lato ustrzeliłem PEESTE'a w Konstancinie nie jest tak tragicznie nowy chińczyk w globie XL
Obrazek

_________________
Or trucking, or die...
Like a drifter I was born to walk alone...
B - 4.11.2010r
C - 24.02.2012r


Post Wysłano: 09 lut 2010, 18:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Wygląd samochodu raczej nie świadczy o o faktycznych warunkach socjalnych kolego. Co z tego że nowe Volvo jak reszta do... :D

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Post Wysłano: 11 lut 2010, 23:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 cze 2007, 14:23
Posty: 82
GG: 525619
Samochód: Żukardini Malardo
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna[WPI]

Jutro pewnie pojadę do nich na baze. Zobaczymy czy mnie wpuszczą to może się czegoś dowiem i pozwolą mi parę zdjęć wozów porobić. Życzcie mi szczęścia bo tam za burkiem straszna menda siedzi :D

_________________
Or trucking, or die...
Like a drifter I was born to walk alone...
B - 4.11.2010r
C - 24.02.2012r


Post Wysłano: 12 lut 2010, 18:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2010, 11:35
Posty: 6
GG: 0
Samochód: volvo

zdałem autko 22.01.2010 to czekał już następny kierowca dowiedziałem się później ze po jednym kursie oddał klucze... rotacja zajebista. nawet mechanicy uciekają jeden 25.01.2010 skończył a drugi do końca lutego i też koniec.... czarny powinieneś wjechać ciecie są wporzo tylko jeden jest troche głupi.... jak po dwóch tygodniach nie mogłem odpalić swojej osobówki to nawet niechciał mi otworzyć garażu zebym sobie przystawkę wyciągnął..... pozdrawiam chopaki


Post Wysłano: 14 lut 2010, 23:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 cze 2007, 14:23
Posty: 82
GG: 525619
Samochód: Żukardini Malardo
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna[WPI]

byłem i przywitał mnie cieciu z brodą troche upierdliwy bo powiedział że do prezesa muszę iść na górę się o zgodę pytać, akurat wychodził z budynku (ten gruby wąsaty zgred) ja do niego kulturalnie czy nie wyraził by pan zgody na sfotografowanie wybranego przez pana samochodu czy wszystkich jakie na bazie stoją nic się nie odezwał to ja dalej nadaje że jestem miłośnikiem ciężarówek i to i tamto cieciu oczywiście przyleciał i powiedział "ja panie prezesie oczywiście zgody nie wyraziłem" popatrzył się na mnie z 10sek zapytał się po co mi te zdjęcia to ja znowu jestem miłośnikiem i lubie robić zdjęcia ciężąrówkom itd. itd. po 15min rozmowy z czego ja nadawałem na okrągło ze 13min żeby im wyjaśnić o co mi chodzi to na koniec mi burknął że zdjęcia to moge sobie na ulicy porobić i powiedział że policje ściągnie jeżeli stąd nie pójdę a myśle sobie pies cie dziadu trącał odwróciłem się na pięcie i poszedłem

_________________
Or trucking, or die...
Like a drifter I was born to walk alone...
B - 4.11.2010r
C - 24.02.2012r


Post Wysłano: 08 mar 2010, 10:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 mar 2008, 19:09
Posty: 198
GG: 0

Peeste dzisiaj poszukuje kierowców w gazecie wyborczej, z tym że już nie podają nazwy firmy :)


Post Wysłano: 01 mar 2011, 23:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 mar 2011, 21:10
Posty: 1
GG: 0
Samochód: volvo

FIRMA DZIAD!!!! OSTRZEGAM WSZYSTKICH CO SIĘ CHCĄ W NIEJ ZATRUDNIC.
PREZES PTASZYNSKI TO ZŁODZIEJ ROBI KIEROWCÓW W CHUJA!
ZABIERA NASZE PIENADZE ZA WSZYSTKO!! PALIWO itp.. NIE PRUBUJCIE DO
TEGO SYFU TAM ISC PRACOWAC!! PEESTE PIASECZNO.TECHNICZNA-4


Post Wysłano: 26 lis 2012, 13:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lis 2012, 13:34
Posty: 1

Poszukuje kontaktu do byłych kierowców tej firmy , którzy nie do końca byli zadowoleni z pracy i rozstali się z tą firmą. dzwońcie 601830125 - tez były kierowca.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: