Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 gru 2009, 21:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2009, 12:39
Posty: 49
GG: 1
Lokalizacja: Śląsk

Witam macie moze jakies fotki zestawow z firmy Indyk-Śląsk ? Lub wiecie cos wiecej o tej firmie ?


Post Wysłano: 24 gru 2009, 16:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Swojego czasu woziliśmy z tej firmy indyki na Włochy.Firma posiada Iveca z naczepami do przewozu żywego ptactwa oraz małe Renaulty chłodnie do rozwożenia po okolicy swoich produktów.Na export auta wynajmuja.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Post Wysłano: 24 gru 2009, 21:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2009, 12:39
Posty: 49
GG: 1
Lokalizacja: Śląsk

z tymi Renówkami chłodniami to sie zgodze, ale zestawy to maja nowe sztuki Renault, a takze Mercedesy, MANy itd. wiem bo tam ostatnio bylem i nie wynajmuja tylko maja Swoje bo od stycznia zaczynam tam pracowac. Dowiedzialem sie ze kuzyn tam pracuje i Mi zalatwil bo bez doswiadczenia to bardzo ciezko sie gdziekolwiek dostac :shock:


Post Wysłano: 20 sie 2014, 21:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lip 2014, 19:16
Posty: 2

Czy ktoś wie jak wygląda tam praca "w nocnych godzinach", od kiedy do kiedy?


Post Wysłano: 22 sie 2014, 11:15

Cytuj:
Czy ktoś wie jak wygląda tam praca "w nocnych godzinach", od kiedy do kiedy?
Jak tam pracowałem ,to na chłodni zaczynało się wieczorem lub w nocy ,a powrót był jak się porozwoziło wszystkie punkty.Czasami były wyjazdy do Austrii w podwójnej, ale jak jest teraz to Ci nie powiem , bo wiadomo ,że firma szuka cały czas nowych klientów.


Post Wysłano: 22 sie 2014, 21:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lip 2014, 19:16
Posty: 2

Cytuj:
Cytuj:
Czy ktoś wie jak wygląda tam praca "w nocnych godzinach", od kiedy do kiedy?
Jak tam pracowałem ,to na chłodni zaczynało się wieczorem lub w nocy ,a powrót był jak się porozwoziło wszystkie punkty.Czasami były wyjazdy do Austrii w podwójnej, ale jak jest teraz to Ci nie powiem , bo wiadomo ,że firma szuka cały czas nowych klientów.
Hej Dzięki. A czy mógłbyś określić, mniej więcej o której na przykład "zjeżdżałeś"? Czy wyglądało to tak, że np. wyjazd o 20.00 i powrót rano 10.00 lub później?


Post Wysłano: 23 sie 2014, 23:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2009, 12:39
Posty: 49
GG: 1
Lokalizacja: Śląsk

jesli interesuje Cie praca na godziny, bez podstawy itp to zapraszam do firmy


Post Wysłano: 24 sie 2014, 9:52

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Czy ktoś wie jak wygląda tam praca "w nocnych godzinach", od kiedy do kiedy?
Jak tam pracowałem ,to na chłodni zaczynało się wieczorem lub w nocy ,a powrót był jak się porozwoziło wszystkie punkty.Czasami były wyjazdy do Austrii w podwójnej, ale jak jest teraz to Ci nie powiem , bo wiadomo ,że firma szuka cały czas nowych klientów.
Hej Dzięki. A czy mógłbyś określić, mniej więcej o której na przykład "zjeżdżałeś"? Czy wyglądało to tak, że np. wyjazd o 20.00 i powrót rano 10.00 lub później?
Za mojej kariery bywało różnie.Czasami się jechało na 5 godnin ,a czasami na 18.Jak jest teraz to nie wiem, ale przypuszczam ,że wiele się nie zmieniło.


Post Wysłano: 23 lut 2018, 11:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 wrz 2017, 10:48
Posty: 12

Witam, ma ktoś jakieś świeże info na temat firmy ? Widzę, że znowu szukają na C, C+E. Często jak autobusem jeździłem to codziennie o tej samej godzinie, co do minuty mijałem się zawsze w tym samym miejscu z ich solówką, jadącą od strony Częstochowy/Lublińca. Znajomy jeździ w innym zakładzie mięsnym solówką, to bardzo zadowolony jest. Ciekawe jak w tym Indyku.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: