Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 gru 2009, 17:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 maja 2009, 10:40
Posty: 16

Witam,ma lub miał ktoś styczność z tą firmą,jeśli tak to napiszcie jak wygląda u nich praca na stanowisku kierowcy C+E,z góry dzięki i pozdro dla wszystkich driverów.


Post Wysłano: 17 gru 2009, 14:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 gru 2009, 9:07
Posty: 9
GG: 12409274
Samochód: VW Golf II
Lokalizacja: Jasło

Wnioskuje z Twoich postów kolego że z podkarpackiego jesteś, możesz powiedzieć gdzie ta firma ma bazę w Korczynie?

Często tam jestem i przyznam że nie kojarzę tej firmy ile ona posiada zestawów?


Post Wysłano: 19 gru 2009, 17:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 maja 2009, 10:40
Posty: 16

Kolego adres tej firmy 38-420 Korczyna (podkarpackie) ul.Spółdzielcza 4.To jest niedaleko Krosna . Ostatnio widziałem zestaw od nich był to najnowszy MAN ale niestety nie było w nim kierowcy a teraz ich nie widuje, dlatego pytam na forum czy ktoś może coś wie o pracy w tej firmie. Powiem ci szczerze że nie mam pojęcia jaki jest ich tabor i ile sztuk liczy ,bo nie byłem u nich na bazie tylko dzwoniłem do nich nie dawno o prace i mówili że nie ma przyjęć na C+E.Zainteresowałem się tą firmą bo ma tak jak wyżej pisałem ładny zestawik tylko nie wiem czy wszystkie mają takie czy to wyjątek dla jakiegoś zasłużonego kierowcy.Nie mam aż tak daleko do nich więc muszę tam zaglądnąć jak będę miał tylko chwilkę czasu.


Post Wysłano: 19 gru 2009, 17:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 gru 2009, 9:07
Posty: 9
GG: 12409274
Samochód: VW Golf II
Lokalizacja: Jasło

To mnie kolego szokujesz takimi informacjami przyznam, bo mam rodzinę w Korczynie ale o firmie transportowej tam to pierwszy raz słyszę, a jeszcze jak mówisz że TGX-a widziałeś to jakiś dziany gość pewnie założył ten interes nie orientujesz się czyja to firma czasem?
Co do ilości zestawów to dużo raczej mieć nie będą skoro nie ma przyjęć od razu Ci powiedzieli na C+E to mają stałą kadrę a to typowe dla małych przedsiębiorstw.
No nic kolego życzę szybkiego zatrudnienia, a ja się będę tam rozglądał za autami z tej firmy jak będę w okolicy, a często jesteśmy na hucie w Krośnie po szklankę więc pewnie się spotkam z jakimś zestawem z Sped-Kor'u. :wink:

Pozdrawiam.


Post Wysłano: 19 gru 2009, 18:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 maja 2009, 10:40
Posty: 16

No jakbyś kiedyś się coś dowiedział to wrzuc na forum na pewno przyda się każda informacja.Mnie kolego powiem ci szczerze też to zszokowało ze taki zestawik z tych okolic,przeważnie to jakieś szrociki na tym podkarpaciu.Być może jest tak,że siedziba i baza są w dwóch całkiem innych miejscach,no nie wiem samemu jest mi trudno cokolwiek powiedzieć. Szerokości ,powodzenia i co miesiąc wyższych zarobków,narka.


Post Wysłano: 19 gru 2009, 18:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2006, 11:56
Posty: 34

Adres ich strony internetowej: http://sped-kor.dl.pl/


Post Wysłano: 20 gru 2009, 10:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 gru 2009, 9:07
Posty: 9
GG: 12409274
Samochód: VW Golf II
Lokalizacja: Jasło

Cytuj:
No jakbyś kiedyś się coś dowiedział to wrzuc na forum na pewno przyda się każda informacja.Mnie kolego powiem ci szczerze też to zszokowało ze taki zestawik z tych okolic,przeważnie to jakieś szrociki na tym podkarpaciu.Być może jest tak,że siedziba i baza są w dwóch całkiem innych miejscach,no nie wiem samemu jest mi trudno cokolwiek powiedzieć. Szerokości ,powodzenia i co miesiąc wyższych zarobków,narka.
To jedynie samodzielni przewoźnicy i firmy posiadające po 3-5 aut takimi wynalazkami wprost z demobilu się posługują, porządna firma nie pozwoli sobie na to, bo już teraz samochodem z E3 nie opłaci się jeździć na zachód ze względu na opłaty autostradowe na Niemczech, dlatego bardziej się opłaci zainwestować w nowsze tańsze w utrzymaniu i mniej awaryjne auto niż jeździć do końca wysłużonymi ciągnikami przynoszącymi małe zyski, ale to już temat zupełnie inny, z tego co widzę na zdjęciach na stronce to mają sporo TGA. :wink:


Post Wysłano: 21 gru 2009, 13:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2009, 12:24
Posty: 3
GG: 0

Witam, SPED-KOR ma biuro spedycyjne w Korczynie,a bazy są w Rymanowie i w Bajdach.Dwóch właścićeli razem mają okoł 10 zestawów,chlodnie i plandeki cztery MAN-y TGA i Magnumki.


Post Wysłano: 29 gru 2009, 10:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 maja 2009, 10:40
Posty: 16

Kolego "odigos" a nie orientujesz się może jak tam u nich wyglada system pracy , wynagrodzenie i czy czasem nie prowadzą transportu drogowego samochodami do 3.5 T .Z góry dzieki za odpowiedz.


Post Wysłano: 29 gru 2009, 12:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2009, 12:24
Posty: 3
GG: 0

witam,kolego małych samochodów nie mają,a jeżdzą na procentach 13 na pojedynczej i 8 na podwójnej obsadzie


Post Wysłano: 29 gru 2009, 16:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 maja 2009, 10:40
Posty: 16

Sorki ze tak dopytuje ale nie wiesz może gdzie oni głównie latają.Odwiedzałem ich stronę co kolega wyzej napisał i tam widziałem te kraje ale podejrzewam że moze być tak jak w PP PKS Rzeszów ,pisali i mówili że jeżdżą do Angli a ja tam ani razu nie byłem , dlatego pytam może się orientujesz.


Post Wysłano: 30 gru 2009, 9:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2009, 12:24
Posty: 3
GG: 0

Głuwnie robią Rumunie Bułgarie Słowenie sporadycznie zachód Angli nie robią


Ostatnio zmieniony 03 sty 2010, 1:44 przez Leszek, łącznie zmieniany 1 raz.
aaa! GŁÓWNIE!


Post Wysłano: 30 gru 2009, 10:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 maja 2009, 10:40
Posty: 16

Cholerka , troche mi nie podrodze na tą rumunię , no nic dzięki za odpowiedz.


Post Wysłano: 08 sty 2010, 23:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 gru 2009, 9:07
Posty: 9
GG: 12409274
Samochód: VW Golf II
Lokalizacja: Jasło

Cytuj:
Cholerka , troche mi nie podrodze na tą rumunię , no nic dzięki za odpowiedz.
A co na niej takiego strasznego.... :roll:

W mity o skaczących na lusterka w Pitesti nie wierz. :wink:


Post Wysłano: 03 lut 2010, 15:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 maja 2009, 10:40
Posty: 16

Nie no nie oto chodzi,słyszałem że drogi niezbyt tam mają,a tak na marginesie zachód to jest zachód.


Post Wysłano: 03 lut 2010, 15:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lis 2006, 21:05
Posty: 52
Lokalizacja: Pokrzywnica\k-koźle

Cytuj:
a tak na marginesie zachód to jest zachód.
Jasne. Zawsze można jakieś Lenory poprzywozić, pomarańcze, czy originalne WunderBaumy :)

Sorry za OT,ale nie mogłem się powstrzymać.


Post Wysłano: 03 lut 2010, 17:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 maja 2009, 10:40
Posty: 16

Też kolego Też :D


Post Wysłano: 17 mar 2010, 22:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 cze 2008, 17:07
Posty: 82
GG: 0

Nowego MAN'a mają chyba gdzieś od końca 2009r. Słyszałem, że dali stare Magnum w rozliczenie i kupili Mańka.

Kolego @hosek1985 jak czytam twoje posty to mi się nasuwa jeden wniosek, chciałbyś nic nie robić i brać kasę. Nic tylko biadolisz. Sorry za OT.


Post Wysłano: 17 mar 2010, 22:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 paź 2006, 21:10
Posty: 202
GG: 8460279
Samochód: 1848
Lokalizacja: Kątownia obok narzędziowni

Często widać ich u mnie w mieście. Zazwyczaj są to MANy TGA i TGX XLX ciągnące czarne silosy Makrochem.


Post Wysłano: 18 mar 2010, 12:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 cze 2007, 20:28
Posty: 5

Witam Panowie ma może ktoś z was zdjęcie mana TGX z Sped- Koru, byłbym wdzięczny za dodanie, a orientuje się może ktoś jak wygląda współpraca z firmą Makrochem. Z góry dzięki za odpowiedz


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: