Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 14 [ Posty: 263 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 514 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 sty 2006, 23:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

W skrócie: firma powstała w 1979 w W. Bryt. Sprzęt to pojazdy mercedesa i renault. Firma ma też swoja siedzibe w Łodzi na ulicy Górniczej 18/36 - trzeba będzie odwiedzić :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wiecej info na: http://www.norbert-dentressangle.com
Zdjęcia: http://www.lkw-infos.de


Tytuł:
Post Wysłano: 23 sty 2006, 8:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

No bardzo duża firma, myśle że ten kto jeżdził po Europie to zna, z tego co wiem to oni są francuscy, chyba największa firma francuska, chociaż niewiem, na Etransporcie chłopaki gadali że nasi nawet tam latają, Ja jak z tatą jeździłem na Hiszpanie czy na Francje czasem to bardzo dużo w tamtych rejonach ich spotykaliśmy, o Mercedesach słysze pierwszy raz, widać że niedawno zakupione, a tak to Francuski tabor zdaje się same Renault, podejżewam że biorą tylko tą marke bo spore upusty mają jako tak duży przewoźnik i z tyloma autami Renault...:]
Cytuj:
Firma ma też swoja siedzibe w Łodzi na ulicy Górniczej 18/36 - trzeba będzie odwiedzić Very Happy
Przyznałeś się to Cię teraz męczyć będe żebyś tam pojechał...:P A tak wogóle to byłeś już w okolicach tej firmy i Ją widziałeś, bo chciałem spytać jak tam z wielkością tej bazy i czy dużo zestawów tam stoi...:]


Tytuł:
Post Wysłano: 23 sty 2006, 10:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2005, 17:45
Posty: 65
GG: 0
Samochód: Scania

Szczerze mowiac to jestem w szoku po tym ze przeczytałem ze jest to firma załozona w Wielkiej Brytani :shock: .Maja aut od groma ,sporo baz we FRrancji i z tego o ile sie orientuje swoj kapitał w ta firme ma rowniez włozone panstwo Francuzkie .Szkoda tylko ze w wiekszosci bujaja sie Premiumkami ,bo Actrosy jak i Magnumki bardziej mi sie pdoboaja w ich flocie ;)

_________________
Scandynawian Express


Tytuł:
Post Wysłano: 23 sty 2006, 17:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Duża firma. We Francjii widac ich od gorma. Kiedyś staliśmy z ojecem na takim dużym parkingu niedaleko Dijon to podjechały dwie Premiumki z ND ze szmatami i ku naszemu zaskoczeniu to byli Polacy, pracujący w F w Lyonie. To było jakoś w 1999 r. Ładny tabor - podoba mi się... :wink: :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 23 sty 2006, 17:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

Mapka z rozlokowanymi bazami.

Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 10 mar 2006, 23:13

oni mają najwięcej auto w europie!!!!!!!!! ostatnio willi betza prześcigli


Tytuł:
Post Wysłano: 10 mar 2006, 23:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 lip 2005, 12:48
Posty: 54
Lokalizacja: Wrocław CITY

Miałem okazję widziec parę ich zestawów i w zasadzie nic szczególnego ale widze że dosyc sporo baz w Europie! Ciekawi mnie dlaczego we Włoszech mają tylko bazy logistyczne :?: :?:

_________________
Wiele Dróg Wiele Myśli Daj Bóg żebym był w tym miejscu Gdzie mam być


Tytuł:
Post Wysłano: 11 mar 2006, 10:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
oni mają najwięcej auto w europie!!!!!!!!! ostatnio willi betza prześcigli
Ciekawa rzecz, ale w Europie są jeszcze duże firmy z którymi mogli by się mierzyć, choćby Portugalski Patinter jeździ tego od groma, czy Waberers albo choćby Heisterkamp...:) Żeby widzieć to faktycznie to trzeba by mieć dokładne liczby aut w poszczególnych firmach, Willi ma ponad 5000 tak mi się wydaje patrząc na boczne numery na kabinie w Actrosach ze zdjęć DeLa, a ile ma Norbert to niewiem, ale myśle że będzie mieć mniej...;)


Tytuł:
Post Wysłano: 11 mar 2006, 10:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2005, 19:45
Posty: 256
Lokalizacja: Chełm

Taborek mają całkiem fajny, jak mówicie dużo zestawów, czyli prawdopodobnie stabilna i zaufana firma, dużo baz w całej europie, w tym w Polsce, coś mi sięzdaje że to porządna firma :) :) :)

_________________

...:::Podpisy nie oddają całej prawdy... zawsze jest jakaś granica niepowodzenia :::...


Tytuł:
Post Wysłano: 11 mar 2006, 10:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
coś mi sięzdaje że to porządna firma Smile Smile Smile
Niewiem jak tam jest, ale jest to bardzo duża firma więc jako kierowca jesteś numerkiem, a nieczłowiekem, no chyba że dyspozytorzy tam są porządni, jeżeli Francuski dyspozytor i ma Polaka tłumacza to wątpie żeby było super, ale jak dyspozytor Polski to może tam być ciekawie...;) DeL byłeś już tam w Łodzi u nich...:twisted:


Tytuł:
Post Wysłano: 11 mar 2006, 10:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

Cytuj:
DeL byłeś już tam w Łodzi u nich...
W weekend siedze od rana do wieczora na zajęciach więc nie ma jak tam pojechać. Cierpliwosci, będzie ładniejsza pogoda to sie pojeździ tu i tam. W planach mam odwiedzenie bazy FoodTankers, Norbert-Dentressangle i Brenntag.


Tytuł:
Post Wysłano: 08 kwie 2006, 13:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2005, 19:45
Posty: 256
Lokalizacja: Chełm

Wie ktos może coś o sytuacjii u nich?? Jak z trasami, jak traktują kieorwców, co ile w domu itp... Standartowe informacje :)

_________________

...:::Podpisy nie oddają całej prawdy... zawsze jest jakaś granica niepowodzenia :::...


Tytuł:
Post Wysłano: 09 kwie 2006, 21:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Podobno ciekawe zarobki tam mają....Z tego co słyszałem 1000zł podstawy i 40euro na kazdy dzień(czy stoisz czy jedziesz)....ale wydaje mi się że w to wliczone są diety....Ale podobno 6000zł to się u nich raczej wychodzi(każdy)....Trzebaby było sprawdzić te informacje...... :lol:

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 09 kwie 2006, 22:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

O takich samych warunkach o jakich mówisz pisali na Etransporcie, dziś to wyczytałem... :mrgreen: Jeźeli jest jak piszą to myśle robota ciekawa i za porządne pieniądze...;)


Tytuł:
Post Wysłano: 10 kwie 2006, 9:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Ja słyszałem to od pewnego kierowcy z LINK-u....Bo on sie chciał właśnie do nich przenieść....Mówię a czemu chce sie przenieść?A on kasa większa(w LINK-u zarabia 4000zł-ok.40gr za kilometr) i w LINK-u akurat wracał z trasy i 7 tygodniu domu nie widział.... :shock:

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 31 maja 2006, 20:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2006, 13:24
Posty: 76
Lokalizacja: Wrocław

Nie chciał bym sie tu wywyższać ale mój tato pracuje w tej Firmie juz ponad dwa lata więc jeśli macie jakies pytania to piszcie z chęciom odpiszę :):).Autka są jakie są ale cały czas dokupują nowe zestawy.Pisać mogę dużo więc jak coś zadawajcie pytania a ja odpowiem.Pozdro


Tytuł:
Post Wysłano: 31 maja 2006, 20:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

No to skoro tak, to powiedz nam jak to wszystko wyglada. Jaka jest forma zatrudnienia, jaki system pracy oraz jeżeli to nie tajemnica system płacy :wink:

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 31 maja 2006, 20:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2006, 13:24
Posty: 76
Lokalizacja: Wrocław

Z zatrudnieniem chyba nie ma żadnego problemu jeżeli masz doświadczenie i znasz języki takie jak:
-Angielski
-Francuski i Niemiecki,takie mniej więcej stawiają warunki.
System pracy,nie wiem czy dobrze zrozumiałem treść pytania :D,ale jest tak ze wyjeżdzasz na około 5,6 tygodni i zjeżdzasz do domu na tydzień dwa ale to tez zależy od tego czy dużo jest zleceń.Czasami bywa ze mój tato przyjeżdza po 6 tygodniach i jest dwa dni w domu bo zaraz dzwonią zeby wracać.Często jeżdzą w obsadzie (konwojem).W Łodzi jak juz wczesniej ktoś napisał jest Firma ND i jest tam równiez plac dla ciężarówek bo większość to polacy.Z wypłatami nie ma zadnych problemów po za tym ze wypłata sie spóźnia dwa do trzech dni :/ ale zarobki są spore.Szczęść tygodni po za domem to jakies 5 do 6 tys.złotych :D

[ Dodano: Sro, 31.05.2006, 21:02 ]
Tak za tematem napiszcie mi jak dodać fotki bo mam ich troche a jestem nowy i nie za bardzo wiem jak to sie robi:/ .Z góry dzięki


Tytuł:
Post Wysłano: 31 maja 2006, 21:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Cytuj:
Tak za tematem napiszcie mi jak dodać fotki bo mam ich troche a jestem nowy i nie za bardzo wiem jak to sie robi:/ .Z góry dzięki
Wchodzisz na stronke http://www.shrani.si ładujesz zdjęcie i kopiujesz link nad którym pisze "kode se forum pregedlom" - miniaturka.

A co do zatrudnienia to chodzi mi również, jaka jest forma tego zatrudnienia, tzn. np. umowa zlecenia , umowa o pracę , czy np własna działalność itp.

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 31 maja 2006, 21:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2006, 13:24
Posty: 76
Lokalizacja: Wrocław

Narazie tyle fotek :D



[ Dodano: Sro, 31.05.2006, 21:41 ]
Na dzień dzisiejszy to nie bardzo się orientuje.Moj tato dawał im tylko CV.Juz dokładnie nie pamiętam.Ale jak tak bardzo cie to interesuje to jeśli możesz poczekaj do Soboty :D bo w sobote własnie wraca mój ojciec :) i sie dowiem dokładnie co i jak ok ?


Zdjęcia zostały usunięte z powodu braku źródła!!! Pazdz


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 14 [ Posty: 263 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 514 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: