Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Amplus, Kraków
Post Wysłano: 28 lis 2009, 18:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 sie 2008, 20:52
Posty: 164
GG: 7644644
Samochód: Renault Premium DCi
Lokalizacja: Mikołajów [TKA]

Witam szukam informacji na temat firmy Amplus.Widziałem ich zestawy kilka razy,nie widzę żądnej strony firmy ani nic.Mam jedno foto,trochę słaba jakość.
Obrazek
Wczoraj przejeżdżałem obok czegoś w stylu centrum logistycznego w okolicach Słomnik k.Krakowa,ale nie miałem aparatu.

_________________
"...a niepodzielnie królującą elitę stanowią świętokrzyscy patelniarze..."


Post Wysłano: 28 lis 2009, 19:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Mają chyba same chłodnie i izotermy. Głównym ciągnikiem jest chyba Man. Zresztą ja innych nie widziałem. Chyba mają coś wspólnego z zaopatrzeniem marketów. Częśto ich można spotkać na drodzę w weekendy.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 29 sie 2011, 18:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 mar 2009, 20:38
Posty: 16
Lokalizacja: Kraków

wiecie może jakie opinie krążą o tej firmie? jak tam jest, jak tacho i wypłaty? co mówią kierowcy? warto tam iść?


Post Wysłano: 29 cze 2013, 2:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 gru 2012, 13:55
Posty: 17
Samochód: Man f2000

Cytuj:
wiecie może jakie opinie krążą o tej firmie? jak tam jest, jak tacho i wypłaty? co mówią kierowcy? warto tam iść?
tabor wymieniany na bieżąco,na młodego wszystkie weekendy,gorączki przedświąteczne itp będą Twoje:)kasa w terminie podobno,ale od nikogo sie nie dowiesz jaka:D


Ostatnio zmieniony 29 cze 2013, 4:38 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Ortografia! Poza tym złota saperka za odkop sprzed dwóch lat...


Post Wysłano: 29 cze 2013, 9:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lut 2009, 15:27
Posty: 77
GG: 0
Samochód: osobówka
Lokalizacja: Przedmieścia Krakowa

Amplus znajduje się w Niegardowie (przy drodze Słomniki - Proszowice) zajmują się handlem płodami rolnymi dawniej wiem ze do nich przyjeżdżały całe tiry arbuzów więc teraz pewno też i arbuzy i owoce i cytrusy mają. Generalnie zaczynali od kilku rozwalających się budynków wykupionych po "transformacji" od spółdzielni warzywnej a teraz jak chyba złapali sporo kasy z unii to zrobił się tam faktycznie prawdziwy kombinat. Byłem tam ze 2 lata temu z jakimiś swoimi warzywami to mieli chyba ze 20 ramp pod małe auta a teraz widziałem ze się rozbudowali jeszcze bardziej.
Co do samochodów to chyba na MANach działają no i oczywiście naczepy chłodnie bo inne do warzyw teraz być nie mogą. Z wyglądu to te auta nieźle wyglądają bo tam jeszcze dochodzą przepisy sanitarne
No i u nich chyba wszystkie niedziele i święta nie twoje bo towar łatwo psujący to możesz na zakazie jeździć a co do zarobków to nie mam pojęcia niestety

_________________
Jak przyjdzie ochota to i pies kota, wyłomota


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: