Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 lis 2009, 21:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 cze 2009, 11:13
Posty: 32
GG: 0
Samochód: DAF

Poszukuję informacji na temat tej firmy. Jakie jest wynagrodzenie za pracę oraz czy jest płacone w terminie? Jakie auta posiadaja? Z góry dziekuję :D


Post Wysłano: 19 lis 2009, 21:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Ot, strona internetowa firmy:
http://www.romak.com.pl/


Post Wysłano: 19 lis 2009, 22:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sie 2007, 11:59
Posty: 114
GG: 0
Lokalizacja: Zamość /k Bydgoszczy

Andryś, widzę że masz Renex-a w awatarze, czyli zapewne jesteś z okolic bydgoszczy i miałeś okazje widzieć zestawy z Romak-u. Można u nich zauważyć Many, Mercedesy i jakieś Scanie, wszystkie auta mają zapewne po naście lat. Często widze od nich Actrosa z przyczepą i wydaje mi sie że aut w tej konfiguracji mają więcej. Jakiś rok temu słyszałem o nich kiepską opinię, że wypłaty nie na czas i w ratach oraz że zestawy w nie najlepszym stanie technicznym. Jak jest teraz, to nie wiem dokładnie, mimo "kryzysu" auta Romak-u widać że sie kręcą w naszych okolicach.


Post Wysłano: 19 lis 2009, 22:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 cze 2009, 11:13
Posty: 32
GG: 0
Samochód: DAF

Mój kolega jest zainsteresowany pracą unich , ale na samochody nie przekraczające 12 Ton. Powiem ci kolego że ich autka spotykam bardzo rzadko. Oni wogóle dużą mają siedzibę?? Coś podobnego do STW , Renex, Maktronik ??


Post Wysłano: 19 lis 2009, 23:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sie 2007, 11:59
Posty: 114
GG: 0
Lokalizacja: Zamość /k Bydgoszczy

Cytuj:
Coś podobnego do STW , Renex, Maktronik ??
Raczej takich gabarytów jak firmy które wymieniłeś to Romak nie ma oraz zestawy stanem technicznym i wizualnym nie dorównują tym wyżej wymienionym firmom. Zauważyłem na ich stronie www, że mają transport międzynarodowy, choć nawet w Niemczech ani Czechach nie miałem okazji ich spotkać. Kiedyś chyba był poruszony temat firmy Romak na etransport.pl, może tam spróbuj dowiedzieć sie więcej, bo mimo wszystko na wagaciezka.com nie ma zbyt wielu użytkowników z naszych rejonów.


Post Wysłano: 19 lis 2009, 23:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 cze 2009, 11:13
Posty: 32
GG: 0
Samochód: DAF

Masz racje kolego tyle razy co ja byłem za granicą to ani razu nie widziałem ich zestawu. Dzięki kolego za informacje. :) Pozdrawiam. :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: