Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 lis 2009, 20:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2008, 20:58
Posty: 31
Samochód: Alfa

Heh rozne przypadki chodzą po ludziach, ale chyba powinniśmy porozmawiac o HSFie, bo moderatorzy nas wkoncu upomną :] Tak więc jak wiecie jeszcze coś ciekawego nt tej firmy to byłbym wdzięczny, Pozdro


Post Wysłano: 20 lis 2009, 12:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
Kolego jeśli ktoś jeździ na przeżutach i zarabia 3K to chyba ma coś nierówno pod sufitem...Za 3/1 należy sie minimum 5 tysi, inaczej nie opłaca sie siadać w ogóle za kółko, lepiej pracować na wysypisku śmieci i być przynajmniej codzień w domu, w ogóle sie dziwie tym co za trójke jeżdżą na przeżutach po UE :lol:
a ile powinien dostawać kierowca umiejący pisać w ojczystym języku?

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 20 lis 2009, 17:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2008, 20:58
Posty: 31
Samochód: Alfa

Koelgo, jeśli nie masz niczego ciekawego do powiedzenia o HSFie to nie udzielaj się na tym forum, wyobraź sobie że nie każdy kierowca ukończył studia na wydziale polonistycznym :roll: Ale ty szanowny DRIVERZE chyba tak, poza tym nie wmówsz mi że ty nigdy błędu ortograficznego nie popełniłeś, nie muszę przecież wiedzieć jak się pisze "przerzut"


Post Wysłano: 20 lis 2009, 17:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

nie wymagam, aby każdy kierowca był polonistą, ale dobrze byłoby, aby sprawdzał co i jak pisze. jaki swój wizerunek zostawiamy w sieci dla innych. wymagamy szacunku - zacznijmy szanować samych siebie.
oczywiście nie musisz wiedzieć jak się pisze "przerzut", nie musisz wiedzieć co to higiena i że zapina się rozporek, ale dajesz złe świadectwo innym kierowcom.

co do HSF.

Winterswijk to niewielka miejscowość. trzeba dodać, że jest to siedziba firmy Raben znajdujący się bardzo blisko siedziby HSF. bywałem w Winterswijk, gdy Raben jeszcze nie miał polskiego oddziału i była to mała-średnia firma prowincjonalna.
w Rabenie odprawiałem się i niedziele oglądałem jak syn właściciela ujeżdżał swoje soprtowe auta.

nie sądzę, aby w tak małej miejscowości była druga firma w tej samej branży w żaden sposób nie powiązana finansowo z Rabenem.

ps. pisanie tego postu zajęło mi z 15 minut, zrobiłem kilka błędów i chyba z 7-8 razy poprawiałem. nie jestem orłem z polskiego.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 20 lis 2009, 22:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2008, 20:58
Posty: 31
Samochód: Alfa

I do jakich wnosków właściwie doszedłeś kolego? Wszczęłeś jakąś śmieszną polonistyczną kłótnię, zupełnie z resztą nieuzasadnioną, a w dodatku nie wniosłeś niczego ciekawego do tematu - zastanawiam się w ogóle nad tym, po co udzieliłeś się na tym forum? Po to, by mieć "nabitych" więcej postów? By pokazać się szerzej na WC? Bo chyba nie o to tutaj chodzi, poza tym jeśli sądzisz że kierowca, który źle napisał wyraz przerzut daje zły wizerunek innym, to - bez obrazy - chyba coś z Tobą jest nie tak, Pozdrawiam i liczę na, konkretne już informacje o HSFie :)


Post Wysłano: 20 lis 2009, 22:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 cze 2009, 11:13
Posty: 32
GG: 0
Samochód: DAF

Koledzy a wiecie może gdzie dokładnie znajdują się te biura w Szubinie??


Post Wysłano: 21 lis 2009, 1:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lut 2007, 23:41
Posty: 75
Lokalizacja: Zielona Góra

Małe OT

Do kolegi Młody_Kierowca:

Radzę w szukajce wyszukać posty napisane przez użytkownika Cyryl i wtedy zastanawiać się nad tym po co udziela się na tym forum.

A Jego zdanie na temat ortografii popieram w 100%. Pomijając fakt, że każdorazowo pisząc post wyrazy źle napisane zostają na bieżąco podkreślane ;]

Koniec OT


Post Wysłano: 21 lis 2009, 1:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lis 2006, 16:05
Posty: 212
Lokalizacja: Łódzkie

Kolejny OT
Do założyciela tematu.

Zamiast się obrażać na Cyryla powinieneś przyznać mu rację i podziękować za to że zwrócił Ci uwagę. Jeśli coś robimy źle i ktoś nam to pokaże to nie powód do złości tylko okazja aby udoskonalić samego siebie.

_________________
nie pyskuj bo ściana
najlepsza przyjaciółka-fajerka


Post Wysłano: 21 lis 2009, 14:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Cytuj:
Koledzy a wiecie może gdzie dokładnie znajdują się te biura w Szubinie??
Szubin, ul. Pałucka 36 :wink:


Post Wysłano: 21 lis 2009, 19:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2008, 20:58
Posty: 31
Samochód: Alfa

Dobra mobile daje sobie spokój, bo widzę że i tak do niczego to nie doprowadzi. A może w końcu napisze ktoś coś konkretnego? Jaka podstawa, ile diety dziennej, czy tylko przyjmują na pojedyńczą, czy tylko i wyłącznie na podwójną obsadę :?:


Post Wysłano: 24 lis 2009, 10:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2008, 20:58
Posty: 31
Samochód: Alfa

I widzicie koledzy jak to jest? Gadać od rzeczy to każdy potrafi, ale jak już chodzi o konkretne sprawy dotyczące jakiejś firmy, to nagle wszyscy zamilkli, zwłaszcza że pytanie o ww rzeczy zadałem już na początku tematu, a wy marudziliście przez 2 strony na forum i do niczego to nie doprowadziło :| Pozdrawiam


Post Wysłano: 24 lis 2009, 12:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

pensja pracownika jest tajemnicą handlową - nie wszyscy o tym wiedzą.

poza tym w wielu firmach pracownicy dostają różne wynagrodzenie, a zleży to od umiejętności, zaangażowania i wyników w pracy.
więc jeżeli nawet kierowca X napisze ja dostałem ..... zł, a Ty możesz w tej samej firmie dostać i mniej i tyle samo i więcej.

więc takie tematy z góry skazane są na niepowodzenie.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 12 lut 2010, 17:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 lut 2010, 15:19
Posty: 4
GG: 8622453
Samochód: vw
Lokalizacja: Opole

Zgodzę się z kolegą RZEPEK w latach 2006-2007 pracowałem w Londynie przy produkcji hinduskich gotowych posiłków.Przyjeżdżali tam chłopaki z HSFu podwójne obsady i faktycznie mieli po 12-13 miejsc załadunku tylko w samym Londynie.Brali od nas kilka palet i gnali dalej.Zarobki z tego co mówili to jakieś 4-5tys. za 4/1 przypomnę że to było w tamtych latach.


Post Wysłano: 17 cze 2013, 19:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 cze 2013, 19:15
Posty: 1

Dzień dobry...
Mam takie małe pytanko...
Nie z nacie może czasem jakie są pytania w teście z angielskiego??
Albo jakie można się spodziewać na nich??
Bardzo bym chciał się dostać do takiej pracy ponieważ ciężko mi jest już w życiu nad długami i nad rodziną ...
Proszę pomóżcie mi...
Z góry dziękuję !!!


Post Wysłano: 18 cze 2013, 11:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sty 2011, 17:48
Posty: 94
GG: 0
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Dzień dobry...
Mam takie małe pytanko...
Pytań było chyba około 20, a każde było w trzech językach: GB, D i w NL. To łatwe pytania, typu: O której zaczynacie ładować, ile będę czekał za załadunkiem.... Przynajmniej ja takie miałem, a niektórzy nie mieli ich wcale...

_________________
Ciężarówki: Iveco Eurocargo, Mercedes 1824, 1218, Scania 93, Volvo FL6, Magnum + cała flota Albatros Poland
Autobusy: PKS Bydgoszcz, MZK Bydgoszcz


Post Wysłano: 20 gru 2013, 12:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 paź 2012, 10:24
Posty: 108
Samochód: Scania 144l 460/ Galaxy 2.8
Lokalizacja: DT/KR

Dzisiaj dzwoniła do mnie pani z tej firmy bo wysłałem cv i zaoferowała mi szkolenie 3 miesiace i pozniej jak sie sprawdze to umowa o prace. Przechodzil ktos u nich takie szkolenie albo jezdzi u nich, slyszal cos od kierowcy co tam jezdzi?? Chicialbym sie cos dowiedziec na temat tej firmy bo warunki placowe na poczatek mi sie wydaja dobre.

_________________
Pomalu marzenia sie spelniaja.
C 05.03.13
C+E 04.07.13
KW 13.12.2013


Post Wysłano: 11 sty 2014, 23:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2014, 13:20
Posty: 3

Witam moze troche powtorze mojego poprzednika ale jak by ktoś ostatnio u nich był i by podał wiecej przykładowych pytań jakie są na tym teście byłbym bardzo wdzięczny.


Post Wysłano: 15 sty 2014, 0:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Tutaj taki jeden rodzynek, który udało mi się spotkać jak byłem sie zrzucić u nich w Nijmegen:
Obrazek


Post Wysłano: 07 kwie 2014, 6:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2012, 11:58
Posty: 103
GG: 2164700
Samochód: W202
Lokalizacja: Włodawa

Ma ktoś niusy dotyczące podwójnej obsady najlepiej z własnego doświadczenia.


Post Wysłano: 12 cze 2014, 16:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lut 2014, 0:12
Posty: 35
Samochód: Actros MP4 460
Lokalizacja: okolice Warszawy

Czy ktoś z autopsji może podzielić się informacją na temat: jak wygląda praca w HSF (oczywiście stanowisko kierowca)?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: