Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 lis 2009, 21:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2008, 20:58
Posty: 31
Samochód: Alfa

Witam kolegów. Ostatnio zaciekawiła mnie ta firma, mają bazę w Winterswijku w Holandii, a biura w Szubinie, ale nie to jest najciekawsze - oferują bowiem bardzo ciekawy system pracy: 2/1 i płaca w dietach+podstawa:] I w związku z tym mam takie pytanie - czy ktoś z was orientuje się jak się u nich przedstawiają zarobki, jak z tachem i ogólnie jaka atmosfera pracy? Bo na ET że tak powiem opinie są bardzo mieszane i mało konkretów :?

A tu kilka fotek ode mnie znalezionych w sieci:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam


Post Wysłano: 17 lis 2009, 18:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sie 2007, 11:59
Posty: 114
GG: 0
Lokalizacja: Zamość /k Bydgoszczy

Co nie co wiem o tej firmie, mają dwie bazy a nawet chyba trzy, m.in. winterswijk. Kierunki to europa zachodnia, anglia, irlandia. zero zjazdów na polske. Dojazd do jednej z baz autobusem z szubina, tam przesiadka do ciężarówki i zaczynasz prace. Tacho nie ciekawe, weekendowe pauzy kreci sie na bazie z wyciagnietą kartą z tacha i międzyczasie ładujesz naczepy. Dużo miejsc rozładunku, głównie centra dużych miast, np. Londyn 14 miejsc zrzutki. Obsady pojedyńcze i podwójne. Nowe auta, Scanie, Dafy, i ostatnio zakupione nowiutkie Mercedesy. Tylko chłodnie i częste ich przepinki. Można trafić na taki wyjazd że np. 4 tygodnie to wyjazd tylko na wyspy i przepinki naczep w anglii i irlandii. To tak w skrócie ode mnie. Pozdr.


Post Wysłano: 17 lis 2009, 18:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2008, 20:58
Posty: 31
Samochód: Alfa

No to z tego co piszesz kolego to nie jest za ciekawie :? Przez te dwa tygodnie narobisz sie wiecej niż przez cały miesiąc normalnej pracy...A myślałem że juz znalazłem coś ciekawego, powiedz chociaż czy ten system 2/1 jest realny czy tylko tak "jest bo jest" a i tak trzeba po 4 tygodnie na zachodzie siedzieć :?: Orientujesz sie?


Post Wysłano: 17 lis 2009, 19:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sie 2007, 11:59
Posty: 114
GG: 0
Lokalizacja: Zamość /k Bydgoszczy

System z tego co sie oriętuje jest realny, systemy są trzy :2/1, 3/1, 4/2. Przy systemie 2/1 w cyklu trzy miesięcznym kasa wychodzi taka sama jak w 4/2, tylko czy warto jechac na dwa tygodnie? Zanim sie wypakujesz i przyzwyczaisz do auta to już trzeba zabawki zwijać i wracać. Ale to moje zdanie.


Post Wysłano: 17 lis 2009, 20:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 812
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

widać ich bardzo dużo na Irlandii, zazwyczaj podwójne obsady, widziałem od nich również auta na PL blachach, a naczepy wyposażone są w windy więc przy rozładunku raczej trzeba się troszke napracować...

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 18 lis 2009, 13:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2008, 20:58
Posty: 31
Samochód: Alfa

A powiedz mi jeszcze kolego jak wiesz jaka kasa wychodzi w tym systemie 2/1? 5 z przodu zawsze wychodzi? Kasa zawsze jest na czas? Bo to jednak jakby nie patrzeć też jest ważne. A jeszcze słyszałem takie coś że można sobie wybrać gdzie się chce jeździć - czy po wyspach czy francja + benelux - prawda to :?:


Post Wysłano: 18 lis 2009, 15:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 wrz 2008, 8:18
Posty: 27
GG: 720382
Samochód: MAN TGA
Lokalizacja: Kołodziejewo/Inowrocław

Czy te biura sa w Szubinie w kuj-pom? Czy szukaja kierowców? Z góry dzieki za pomoc ;)


Post Wysłano: 18 lis 2009, 17:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Cytuj:
Czy te biura sa w Szubinie w kuj-pom?
Tak, są:
http://www.infoveriti.pl/firma/287765/h ... n/palucka/


Post Wysłano: 18 lis 2009, 19:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2008, 20:58
Posty: 31
Samochód: Alfa

Dokładnie koledzy, ta firma mieści sie w tym Szubinie w Kujawsko - Pomorskim. Jeśli chodzi o zatrudnienie, to ja słyszałem że trzeba mieć tam plecy, ewentualnie jak potrzebują na gwałt kierowców to przyjmują normalnie, sam bede musiał sie zebrać i zadzwonić do nich, myśle że nie jest to w gruncie zła firma, tylko napracować sie sporo trzeba... Auta mają nowe, transport do Holandii zapewniają oni, poza tym kasa jest niezła zwłaszcza za taki ciekawy system :) Pozdro


Post Wysłano: 18 lis 2009, 19:45
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2138
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Że na etransporcie piszę,że za 2/1 dostaniecie 4,5 k to nie realne niektórzy tylu nie mają po 3 tygodniach jazdy i weekend tylko w domu.

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 18 lis 2009, 20:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2008, 20:58
Posty: 31
Samochód: Alfa

Kolego jeśli ktoś jeździ na przeżutach i zarabia 3K to chyba ma coś nierówno pod sufitem...Za 3/1 należy sie minimum 5 tysi, inaczej nie opłaca sie siadać w ogóle za kółko, lepiej pracować na wysypisku śmieci i być przynajmniej codzień w domu, w ogóle sie dziwie tym co za trójke jeżdżą na przeżutach po UE :lol:


Post Wysłano: 18 lis 2009, 20:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Cytuj:
Kolego jeśli ktoś jeździ na przeżutach i zarabia 3K to chyba ma coś nierówno pod sufitem...Za 3/1 należy sie minimum 5 tysi, inaczej nie opłaca sie siadać w ogóle za kółko, lepiej pracować na wysypisku śmieci i być przynajmniej codzień w domu, w ogóle sie dziwie tym co za trójke jeżdżą na przeżutach po UE :lol:
Fantazja Cię kolego ponosi. Mało, który teraz tyle zarabia. W Omedze za 4/1 mają 3.5 i miejsc nie ma.


Post Wysłano: 18 lis 2009, 21:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Cytuj:
Kolego jeśli ktoś jeździ na przeżutach i zarabia 3K to chyba ma coś nierówno pod sufitem...Za 3/1 należy sie minimum 5 tysi, inaczej nie opłaca sie siadać w ogóle za kółko, lepiej pracować na wysypisku śmieci i być przynajmniej codzień w domu, w ogóle sie dziwie tym co za trójke jeżdżą na przeżutach po UE
Popieram. Mi kiedyś gość proponował ok 3200 w systemie 3tyg jazdy 2-3dni wolnego i tak w koło. :] Wolałem siedzieć na kuroniu niż robic z siebie niewolnika.


Post Wysłano: 18 lis 2009, 22:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sie 2007, 11:59
Posty: 114
GG: 0
Lokalizacja: Zamość /k Bydgoszczy

No to sie mylicie panowie, są firmy co płacą na przeżutach ponad 5 tys za trzy tygodnie. Mi udało sie złapać robote na podobnych warunkach i za podobną kase. Tylko trzeba poszukać. A jak sie ktoś daje tak jak chlopaki z Omegi to już jest jego sprawa. Pamietajcie że każda robota ma swoje plusy i minusy.


Post Wysłano: 18 lis 2009, 22:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Co tu daleko szukać, w samym Szubinie jest biuro Orange Neutral, też oferują bodajże 2/1, 3/1, kasa godna, warunki też - gorzej z zatrudnieniem, a wszystkim, którzy nie mają czwórki z przodu na przerzutach - współczuję, przecież na samo wyżywienie idzie kupa pieniędzy - w końcu to nie tydzień, że starczy to, co zabiera się z domu...

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 18 lis 2009, 23:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sie 2007, 11:59
Posty: 114
GG: 0
Lokalizacja: Zamość /k Bydgoszczy

Właśnie w Orange Neutral PL ja obecnie jeżdże i na kase nie moge narzekać. Dodam też że firma Orange i HSF to kiedyś była jadna firma, ale chyba od dwóch lat są rozdzielone bo wspólnicy zrezygnowali z dalszej współpracy ze sobą i teraz każdy robi na swoje konto.


Post Wysłano: 19 lis 2009, 15:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2008, 20:58
Posty: 31
Samochód: Alfa

Dokładnie koledzy za 3 tysiące na przeżutach to niech nasi szanowni "bossowie" sami siadają za kółko i jeżdżą, zobaczą jakie to miody, ciekawe za co mamy kupić sobie wyżywienie, za co zadzwonić do rodziny, wykąpać się itp. Śmiech na sali :lol:, minimum za przeżuty należy sie te 4500 - inaczej nawet za kółko nie siadajcie panowie, taka moja skromna rada :) A ten temat o HSFie założyłem po to, by dowiedzieć się ile można zarobić za system 2/1 i w jakich ogólnie warunkach sie tam pracuje. Ja sam jeżdze teraz tak średnio 4/1, 5/1 i mi wychodzi około 5 do 6 tysięcy miesięcznie, ale po prostu jest jak dla mnie zbyt długo w trasie i szukam czegoś gdzie bede częściej w domu za zbliżoną kasę :) Pozdrawiam


Post Wysłano: 19 lis 2009, 18:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

4500 minmum na przeżutach? Na przeżutach minimum to 5500-6000. Za mniej nie warto.

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 19 lis 2009, 20:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 812
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
4500 minmum na przeżutach? Na przeżutach minimum to 5500-6000. Za mniej nie warto.
Popieram kolege, Ja naprawde podziwiam ludzi którzy za 3500 zł potrafią przetrwać na UE...

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 19 lis 2009, 20:24
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2138
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Cytuj:
3500 zł potrafią przetrwać na UE...
Są pewnie tacy ludzie,że za mniej jeżdżą a jeżdżą np 3 tygodnie piątek zjazd w niedziele wieczorem wyjazd.

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: