Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 lis 2009, 21:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 wrz 2008, 14:49
Posty: 239
GG: 1
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Tychy

Firma VECTOR to transport Międzynarodowy i Spedycja.
Działamy od 1989 roku, realizując jako jedne z pierwszych prywatnych przedsiębiorstw przewozy ładunków na rynku międzynarodowym.
Vector jest członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Warszawie oraz członkiem Stowarzyszenia Międzynarodowych Przewoźników Transportu Samochodowego w Katowicach.
Wszystkie przewożone ładunki są przez nas ubezpieczone OCP do wartości 500 000 USD (ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika) Posiadamy Karnety TIR, zezwolenia na wykonywanie przewozów do wszystkich krajów Europy i stałe Umowy Spedytorskie ułatwiające Odprawy Celne.
Gwarantujemy szybką dostawę powierzonych nam ładunków, profesjonalną i wysoką jakość świadczonych usług.

Dysponujemy taborem samochodowym z naczepami skrzyniowymi i chłodniczymi produkcji zachodniej o najwyższych parametrach technicznych i eksploatacyjnych.
Wszystkie o zawieszeniu pneumatycznym spełniające normy ekologiczne EURO 1, EURO 2. Pojazdy są wyposażone w łączność telefoniczną GSM i system rejestracji danych Truck Data Memory.
Zestawy o powierzchni ładunkowej:
długość: 13,6m, wysokość 2,6m, ładowność 24 Tony

Więcej Informacji i Galeria na stronie:
http://ptsvector.w.interia.pl/

Auto z ich firmy mijałem ostatnio w Katowicach pod Tunelem przed Silesia City Center, pogrzebałem w necie i znalazłem ich stronkę, a że nie ma tej firmy opisanej na WC ja postanowiłem to zrobić :wink:

Na wszystkie pytania typu "Czy są przyjęcia" itd. nie jestem w stanie odpowiedzieć...

Jakby ktoś miał jakieś info lub fotki nt firmy proszę o podzielenie się nimi na forum :]

_________________
Pozdrawiam, Jarek.


Post Wysłano: 15 lis 2009, 21:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Może to tylko naczepa? Zdjęcia na tym www dośc stare :/ Ogólnie strona też niezbyt. Ciekawe czy oni wogóle istnieją?

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 15 lis 2009, 23:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 wrz 2008, 14:49
Posty: 239
GG: 1
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Tychy

Auto była na bank firmowe-MAN F90+Naczepa
Sam już nie wiem co myśleć...
Zdjęcia też nie są najlepsze... :/
Może to jakaś "biedna firma"? Stronka na interii, auta EURO 1 i 2...

_________________
Pozdrawiam, Jarek.


Post Wysłano: 16 lis 2009, 18:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Cytuj:
Może to jakaś "biedna firma"? Stronka na interii, auta EURO 1 i 2...
Samochody wysłużone, strona internetowa zaniedbana - wątpię, że owa firma nadal istnieje.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: