Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 lis 2009, 18:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2009, 18:01
Posty: 2
GG: 12608495

Witam widział może ktoś zestaw tej firmy.Mój tata tam pracował i potrzebuję jakieś zdjęcie ich zestawu.
Jak by ktoś kiedyś uchwycił ich zestaw i dał by w tym temacie tą fotkę był bym wdzięczny.Nie musi być bardzo dobra aby była,znakiem dzięki któremu można ich rozpoznać to to że auta mają na zgierskich numerach(EZG ....).Z góry dzięki

A o firmie mogę powiedzieć tyle że jescze 2004 roku mieli 14 aut teraz to nie wiem,a największym minusem tej firmy jest dyspozytor( pseudo sroka).Firma istnieje dość długo.główne kierunki to Niemcy,Francja,Holandia.Teraz dokładnie nie weim jak tam jest bo mój tata tam już nie jeździ a z kolegą z tej firmy rzadko gada.Ale w tej firmie chyba za dużo się nie zmieniło.


Ostatnio zmieniony 11 lis 2009, 21:26 przez adam1996, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 11 lis 2009, 19:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 kwie 2008, 21:24
Posty: 37
GG: 997
Samochód: narazie rower
Lokalizacja: Leśmierz

Kolego jesli tewój ojciec tam pracował to mógłbys powiedzięć coś o tej firmie, jeśli coś wiesz. Mieszkam nie daleko Ozorkowa jakieś 10 km, to postaram sie zrobić jakąs fotke, oczywiście jak będe miał czas.

_________________
Droga jest bogiem, jazda nałogiem, ładunek podstawa, a prędkość to zabawa.


Post Wysłano: 11 lis 2009, 21:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2009, 18:01
Posty: 2
GG: 12608495

Za dużo o niej nie wiem ale wyżej napisałem to co wiedziałem o niej.Jak byś jakieś zdjęcie kiedyś cyknął to bym był wdzięczy.Z rok temu bym sobie sam kiedyś zrobił to zdjęcie bo mieszkałem w Zgierzu i często byłem na mieście a teraz się za Konin przeprowadziłem z tatą tak często nie jeżdżę auto odprowadzić na bazę.I nie często widzę auta tej firmy.Tylko raz mi sie jakiegoś udało zauważyć bo przy trasie mieszkam,ale to za późno na cyknięcie foty.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: