Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 paź 2009, 21:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2009, 17:34
Posty: 60
GG: 0
Lokalizacja: LB

ARKA Sp. z o.o.
Woskrzenice Duże 130
21-500 Biała Podlaska
POLSKA

O naszej firmie
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą Transportowo-Spedycyjną. Współpracujemy z wieloma firmami krajowymi i zagranicznymi. Naszym atutem jest doświadczenie, terminowość dostaw a także monitoring każdego pojedynczego zlecenia począwszy od złożenia zamówienia do dostawy towaru. Dla ułatwienia monitorowania zleceń, wszystkie posiadane przez nas samochody wyposażone są w system monitorowania pojazdów dynafleet, który, poza monitorowaniem położenia pojazdu, posiada również szereg innych możliwości takich jak: możliwość sprawdzenia czasu jazdy i odpoczynku kierowcy z poziomu firmy, kontrola spalania paliwa, możliwość komunikacji z kierowcą za pomocą bezpłatnie wysyłanych wiadomości, możliwość sprawdzenia i doskonalenia techniki jazdy oraz możliwość udostępnienia klientowi hasła w celu monitorowania swojego ładunku. System działa online.
W dążeniach do ciągłego doskonalenia oferowanych przez nas usług, oraz zwiększenia zadowolenia naszych klientów, wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania jakością zgodny z międzynarodowymi normami serii ISO 9001:2000 , który został certyfikowany przez firmę Det Norske Veritas.
Skuteczny i efektywny system zarządzania jakością gwarantuje, że oferowane przez nas usługi spełniają wymagania Klienta, a proces obsługi Klientów jest ciągle doskonalony.
W centrum uwagi wszystkich pracowników przedsiębiorstwa jest rozpoznanie i zaspokojenie potrzeb oraz oczekiwań Klientów. Zmierza to do uzyskania satysfakcji i zadowolenia Odbiorców a także do stałego ich związania z firmą. Prowadząc działalność gospodarczą przestrzegamy zasad etyki, terminowo regulujemy zobowiązania wobec kontrahentów i skarbu państwa. O dynamicznym rozwoju firmy świadczy także fakt, iż stale powiększamy posiadany przez nas tabor, zatrudniamy nowych pracowników oraz ciągle podnosimy nasze kwalifikacje. Nieodzownym elementem zarządzania są inwestycje mające na celu poprawę warunków pracy i dalszy rozwój firmy. W celu zapewnienia pracownikom optymalnych warunków pracy, sprzyjających wzrostowi jej efektywności, firma wybudowała nową siedzibę oraz serwis TIR spełniający najwyższe światowe wymagania pod względem bezpieczeństwa i ekologii. Dbamy o rozwój zawodowy pracowników organizując profesjonalne szkolenia, wyjazdy integracyjne, sponsorując studia podyplomowe, itp. Zatrudnieni u nas pracownicy kierują się w swoim działaniu następującymi normami etycznymi:
1. Uczciwość – zarówno w stosunku do kontrahentów jak i w stosunkach międzyludzkich panujących w firmie;
2. Jakość – generalną zasadą jest „dawaj jakość, jakiej sam oczekujesz od innych”;
3. Kreatywność – wszystkie nowe pomysły są bardzo mile widziane natomiast te, które zostaną wdrożone, nagradzane są również finansowo.
Nadrzędnymi celami firmy są: jakość, bezpieczeństwo i ekologia, realizowane poprzez wdrażanie odpowiednich systemów zarządzania oraz stosowanie najnowszych rozwiązań technicznych. Posiadane przez nas ciągniki spełniają najwyższe wymagania emisji spalin, potwierdzone normą emisji EURO-3 i EURO-5. Obniżamy emisję CO2 zmniejszając zużycia paliwa poprzez objęcie szkoleniami z zakresu oszczędnej jazdy wszystkich zatrudnionych u nas kierowców, wprowadzenie ścisłego monitoringu zużycia paliwa i systemu motywacyjnego dla kierowców a także zmniejszenie pustych przebiegów.
Stosujemy bieżnikowanie opon, co przedłuża ich okres użytkowania a co za tym idzie zmniejszamy ilość odpadów. Nasza baza transportowa wyposażona jest w najnowocześniejsze separatory do neutralizacji zanieczyszczeń takich jak: oleje silnikowe, smary, itp. Ponadto w ramach ekologii oddajemy do utylizacji tonery oraz inne urządzenia i materiały. Staramy się używać produktów, które po zużyciu można jeszcze wykorzystać jako surowiec wtórny.
Prowadzimy dodatkowe szkolenia w celu uświadomienia pracownikom potrzeby dbałości
o środowisko naturalne.
Problemy związane z zapewnieniem bezpiecznych i higienicznych warunków pracy oraz ochroną środowiska naturalnego są nam szczególnie bliskie, dlatego w najbliższej przyszłości zamierzamy wdrożyć i certyfikować system zarządzania BHP wg normy PN-N-18001:2004 oraz system zarządzania środowiskiem wg normy ISO 14001:2004.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy nowych partnerów - zleceniodawców do współpracy.
Specjalizujemy się w przewozach całopojazdowych do i z :

Zachód Niemiec
Belgii
Holandii
Szwajcarii
Francji
Austrii
Włoch
Oraz tranzytach z Europy Zachodniej do :
Wschód Rosji
Białorusi
Litwy
Łotwy
Estonii
Ukrainy

Adres WWW:
http://www.arka.com.pl/index.php/,page, ... _pg,4.html
Posiadają ciągniki VOLVO. Przy siedzibie jest autoryzowany serwis Volvo Trucks.


Post Wysłano: 09 lut 2010, 17:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2009, 17:34
Posty: 60
GG: 0
Lokalizacja: LB

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Post Wysłano: 10 lut 2010, 13:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 sty 2008, 20:45
Posty: 242
GG: 7448944
Lokalizacja: Lublin

Często i gęsto ich widać na Azotach w Puławy.
A ja zauważyłem też autka z napisem ARKA2 penie rodzinka...


Post Wysłano: 10 lut 2010, 19:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2009, 17:34
Posty: 60
GG: 0
Lokalizacja: LB

Nowe ciągniki VOLVO, są chyba niebieskie...


Post Wysłano: 10 lut 2010, 19:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 mar 2009, 17:10
Posty: 150
Lokalizacja: Biała Podlaska (LB)

Te volva tak mi się wydaje , że nie są nowe tylko odkupione po innej firmie.Jak nie mam racji niech mnie ktoś poprawi. :)Co do serwisu , bardzo estetyczny , miła obsługa , niczego sobie plazma w poczekalni i dobrzy fachowcy.Pozdrawiam. :wink:

_________________
"Nie zazdrość nigdy synu mi,
Nie zazdrość tego chleba.
Nikt nie otworzy Tobie drzwi,
To nie są drzwi do nieba..."


Post Wysłano: 10 lut 2010, 20:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 wrz 2008, 14:49
Posty: 28
GG: 2384738
Samochód: Volvo Man Scania
Lokalizacja: LBI

Potwierdzam Truckera ze te niebieskie Volva są odkupione po jakiejś firmie.

_________________
viewtopic.php?f=44&t=23322


Post Wysłano: 04 lip 2010, 18:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2008, 12:53
Posty: 318
GG: 11187010
Samochód: BMW E36 M52b20
Lokalizacja: k. Łańcuta

Jeden z nowych nabytków szkoda tylko że już dostał małego strzała z lewej strony. Złapany gdzieś przed Zgorzelcem. :wink:

Obrazek


Post Wysłano: 05 lip 2010, 13:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2010, 22:33
Posty: 11
GG: 0

Arkowców często widuję na Orlenie w Polkowicach(Na 2-pasmówce w stronę Zielonej Góry) Wczoraj Bodajże 3 Volva w tym jednej nowy hindus.Zdjęć nie mam gdyż wracałem z wakacji nie mając aparatu.Pozdrawiam.


Post Wysłano: 11 lip 2010, 16:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2009, 17:34
Posty: 60
GG: 0
Lokalizacja: LB

W Polkowicach na VW, na Poźrzadle, Zgorzelcu, Legnicy. W Polkowicach pod Wolkswagenem jest niby "baza", bo auta do Woskrzenic nie zjeżdżają prawie wcale...


Post Wysłano: 15 lip 2010, 10:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 mar 2009, 16:54
Posty: 98
GG: 4041866
Lokalizacja: Siedlce[WS], mazowieckie.

Zdjęcie znalezione na dysku, z zeszłego roku.
Obrazek


Post Wysłano: 24 lip 2010, 23:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2009, 17:34
Posty: 60
GG: 0
Lokalizacja: LB

Tego mańka nie ma już dawno w Arce. Euro3-jek już chyba ostatnich się pozbywają...


Post Wysłano: 24 lip 2010, 23:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Ostatnio widziałem trzy Volva jak jechały razem załadowane jakąś stalą, jedno z nich to nowy chińczyk, a za nim dwa starsze niebieskie Fh opisane Arka 2.

Te Arka 2 to jakiegoś syna czy współwłaściciela ?

Wie ktoś ile mają teraz aut w taborze ? I ile nowych chińczyków ?


Post Wysłano: 25 lip 2010, 9:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2009, 17:34
Posty: 60
GG: 0
Lokalizacja: LB

Cytuj:
Ostatnio widziałem trzy Volva jak jechały razem załadowane jakąś stalą, jedno z nich to nowy chińczyk, a za nim dwa starsze niebieskie Fh opisane Arka 2.

Te Arka 2 to jakiegoś syna czy współwłaściciela ?

Wie ktoś ile mają teraz aut w taborze ? I ile nowych chińczyków ?
Pewnie wieźli szyny. Również je ładowałem w Hucie Katowice w Dąbrowie Górniczej. Arka2 to jedna i ta sama firma. Chyba ze względów formalno/fiskalnych taki sztuczny podział. W sumie w Arce jest ok 35 aut...


Post Wysłano: 09 lut 2011, 14:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 13:45
Posty: 944
Samochód: MERCEDES ACTROS MPIII 1844
Lokalizacja: Siedlce

Arka2 szuka kierowców. 2 z doświadczeniem 5 bez.

Nie wiem jak warunki płacowe, bo trzeba się umówić i przyjść na spotkanie.

Co do jazdy i odpoczynków to mnie trochę przymurowało. Otóż miesiąc w trasie i uwaga 45h pauza w domu :!: :shock:


Post Wysłano: 13 lut 2011, 20:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2009, 17:34
Posty: 60
GG: 0
Lokalizacja: LB

Jak pracowałem (do października 2010) z doświadczeniem 3500zł na rękę. Bez doświadczenie 1500zł na początek. Kasa niezależnie od kilometrów, frachtów itp. Zawsze na czas na ostatni dzień miesiąca. Z tą pauzą to możliwe, po dwa tygodnie siedziałeś w aucie, a potem z drugiego końca polski pociągami, busami, stopem do domu i z 45h w domu siedziałeś ok 24h. Plusy: kasa na czas, nowe auta, w miarę poukładana robota. Minusy: w domu cie nie ma, system pauzy weekendowe 24-45-24-45... W tej firmie nie uznają oddawania pauz... Na bazę autem zjechałem raz w ciągu 7 miesięcy...


Post Wysłano: 13 lut 2011, 20:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 13:45
Posty: 944
Samochód: MERCEDES ACTROS MPIII 1844
Lokalizacja: Siedlce

Czytałem też na etransporcie podobną opinię do Twojej.

A już miałem nawet ochotę do nich zajechać i zapytać o warunki :mrgreen:

Za 1500 to ja wolę taczką na budowie jeździć :mrgreen:


Post Wysłano: 13 lut 2011, 20:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2006, 20:01
Posty: 300

Cytuj:
system pauzy weekendowe 24-45-24-45... W tej firmie nie uznają oddawania pau
A szef mandaty płaci kierowcom :?: W takim "systemie" po miesiącu podziękowałbym za pracę. Przeloty po Unii za 3500 to jakiś żart.

To samo teraz planują w Agromexie, za podobną kasę. Śmiech na sali, to już lepiej Lublinem w zaopatrzeniu jeździć :)


Post Wysłano: 13 lut 2011, 22:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2009, 17:34
Posty: 60
GG: 0
Lokalizacja: LB

Szef mandatów nie płaci w sumie nie wiadomo mi nic aby ktoś miał karę za takie pauzy. Odnośnie płacy: niby jest szansa na 4000, ale nawet i po dwa lata jeździli za 3500. Plusem jest też że zaliczki dostajesz i rozliczasz się oddzielnie niezależnie od wypłaty. No ale taka robota gorsza jak przerzuty, bo tam przynajmniej 3-4/1, tydzień w domu posiedzisz, a nie jeden dzień po 15godzinach w pociągach, busach... No zdarzają się obciążenia za przepały, rzadko ale jednak. Zwłaszcza jak ciągasz po 24/25ton po górkach... Dla bez doświadczenia dawali do podpisu weksel niby za szkolenie. Oczywiście to taki straszak, bo tym wekslem mogą sobie... siedzenia wytrzeć. Paradoksalnie kierowcy z zachodu polskie mają lepiej, bo większa szansa na pobyt w domu. Ale nawet dla nich nie idą na rękę i wysyłają na weekendy na zachód. Lepiej samemu kombinować żeby czas się skończył w kraju. Mówiło się że baza Arki mieści się na parkingu VW i SITECHA w Polkowicach...


Post Wysłano: 14 mar 2011, 23:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 mar 2011, 23:19
Posty: 10
GG: 19219778
Samochód: honda civic

witam mam zamiar pojśc do arki bo jestem bez doswiadzczenia a w lubelskim jest cięzko z pracą wie ktoś dokładnie jak wyglądają te zjazdy do domu czy jest szansa zjazdy samochodem w okolice firmy w białej podlasce prosze o odp


Post Wysłano: 15 mar 2011, 20:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2006, 20:01
Posty: 300

Kierowca z Arki który mnie podwoził mówił że dostają jakieś pieniążki na pociąg, autobus, lub busy (to sie liczy na plus, ale nerwówka i tak jest niezła). Nie chcę Cię martwić, ale nie licz na zjazdy do bazy (choć szef obiecuje zjazdy).


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: