Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 paź 2009, 21:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 paź 2009, 21:18
Posty: 4
GG: 0

Witajcie!
Czy wiecie może coś o tej firmie? W miarę regularnie poszukują kierowców na betonowozy. Praca na własną działalność gospodarczą, 800 zł + 35 zł netto za "kółko". Myślę, że realnie rzecz biorąc da się wykręcić jakieś 60 - 80 kółek miesięcznie, ale mogę się mylić. Co o tym myślicie?

Piotr


Post Wysłano: 05 paź 2009, 21:46

We Wrocławiu regularnie co tydzień od ok. 3 miesięcy ogłaszają się, że szukają kierowców. Z tego co się dowiedziałem, to zarobki w miarę przyzwoite, ale mają normy paliwowe, do tego praca na własnej działalności (zero urlopu itp.).


Post Wysłano: 05 paź 2009, 21:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2007, 14:02
Posty: 293
GG: 0
Samochód: wypasione
Lokalizacja: Wrocław

Co do tych urlopów to troszke prawda, ale ...
Możesz przyjąć kierowce i płacić mu z własnej kieszeni. Według mnie mało realne i nie opłacalne.
Ale jest też druga możliwość. Zawieszasz działalność na miesiąc. Zawieszasz składki. Wykupujesz sobie u prywatnego ubezpieczyciela miesięczne ubezpieczenie i mykasz na wakacje.

_________________
Życie jest piękne ! - powiedział Prosiaczek ... i rzucił się w przepaść.


Post Wysłano: 06 paź 2009, 15:58

Post Wysłano: 07 paź 2009, 17:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 paź 2009, 21:18
Posty: 4
GG: 0

Wiem już to i owo.
Jeżdżą całkiem sympatycznymi Actrosami, normy paliwowe - 50 l/ 100 km ładownym autem, podobno trudno się zmieścić. Każdy kierowca ma swoje auto.
Rozliczenie - 800 zł miesięcznie "na działalność" i 35 netto za kurs. Ze zleceniami bywa różnie, trafiają się dni, że robią po jednym kółku. 5 kółek dziennie to już jest całkiem niezły wynik.

Jeżdżą bez winiet, najczęściej przeważeni - leją po 10 kubików i tyle wpisują w kartę, więc nie można powiedzieć, że się nie wiedziało ile załadowali w betoniarni. Zdarza się, że kierowcy wyciągają karty z tacho, bo czasami więcej jest stania w korkach niż jazdy a czas płynie.

Ostatnio dwóch kierowców zrezygnowało, zabrali im też jedno auto. Na drugą, nieobsadzoną gruchę szukają chętnego ale to chyba pozory. Wydaje mi się, że liczą na to, że nie znajdą chętnego, pozbędą się drugiego samochodu i w efekcie ci, którzy już jeżdżą będą mieli więcej pracy i lepsze pieniądze - założenie rozsądne i sensowne. Ogłoszenie w prasie opublikowali chyba ludzie z centrali, zdaje się, że w oddziale mają inny cel: zniechęcić kandydatów.

Jeśli chodzi o mnie - zdecydowałem, że odpuszczam. Nie chcę nikomu wchodzić w paradę bo jeśli się zatrudnię może się okazać, że sam nie zarobię a jeszcze zabiorę część kasy tym, którzy już jeżdżą.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: