Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 06 wrz 2009, 11:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 wrz 2009, 11:13
Posty: 3
GG: 0

zna ktos ta firme z radomia :twisted:


Post Wysłano: 06 wrz 2009, 12:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Spotkałem w Jadarze piękne czarne Magnum z 500 konnym motorem podpiętę pod niskopodwoziówkę -widok ładny. Zrobiłem fotkę postaram się przy okazji wrzucić tu. Poza tym napewną mają kilka 4 osiowych wywrotek Premium. O warunkach pracy i gdzie jeźdźą niestety nic nie wiem.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 03 paź 2009, 7:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 wrz 2009, 11:13
Posty: 3
GG: 0

:?: zna ktos ta firme co oni robia jak tam sie pracuje sa przyjecia bo czesto ich widze ostatnio Volvo 500 pod patelnia


Post Wysłano: 29 lis 2009, 8:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 wrz 2009, 11:13
Posty: 3
GG: 0

:evil: i co nikt nie zna tej firmy :?:


Post Wysłano: 15 lut 2010, 10:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2010, 9:40
Posty: 3
GG: 0
Samochód: DAF

:?: jak ktoś chce pracować u tego pana to niech sie zastanowi wiadomość z wiarygodnego źródła,facet ma przerost ambicji miał bazę w Klwowie teraz jest w Radomiu na ul.Energetyków nie szanuje kierowców dla niego to zło konieczne na kasę będziecie czekać nawet miesiąc praca 6dni w tygodniu nieraz w 7dzień jak jest masa,bo podań ma całą szafę aż mu się wylewa.Teraz jak płaci ten pan:na sam czteroosiowych typ kerax,2000tyś dla nowo przyjętego przez 3 miechy a dalej 2500 jak sie spodobasz bez względu ile godzin tyrasz a jeszcze jedno jak jest sobota to jest mycie sam :ręcznie+ kar her:i tu jest cała zabawa wracasz na bazę jest sobota godz.10 i czekasz w kolejce od 2godz do 4,nie płatne bo wszyscy zjechali .Jak płaci na długich sam tzn:ciągnik+naczepa:50zł od kursu .Kopalnie gdzie się ładujemy ,Miedzianka.Jazwica.Laskowa.Bukowa do Radomia lub Pionki pan Wach bo współpracują ten robi masę na drogi,za tę samą stawkę.Sam ma nowe.Oczywiście wiemy jak jest w Radomiu z pracą a on to wykorzystuje ta firma to wampir wyssać krew i pogonić klienta max do 4lat jak sam mówi po tym okresie kierowca obrasta w piórka i zaczyna sie mądrzyć tak więc aut,acha za niedziele nie ma dodatkowych pieniędzy ta sama stawka co dzień powszedni z małym wyjątkiem dla panów asfalciarzy.

jak macie jakieś pytania to pytajcie odpowiem,skąd mam informacje mój chłopak tam pracował


Post Wysłano: 13 cze 2010, 6:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2010, 9:40
Posty: 3
GG: 0
Samochód: DAF

:twisted: widze ze strach was ogarnął i nikt nie chce na temat tej firmy z radomia sie wypowiedzieć bo jest tam bardzo ciekawie :?:


Post Wysłano: 13 cze 2010, 11:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 kwie 2010, 12:23
Posty: 144
Samochód: Najpierw trzeba zrobić ''B''

Przez przypadek znalazłem ich stronę www. oto ona : www.transmar-sasin.pl
Mam troche fotek z ich strony oto one :

ObrazekObrazekObrazek

Resztę jest zdjęć na ich oficjalnej stronie .
----------------------------------------------------------------------------
Jazda TIR-em to pasja...ktorą chce realizowac w zyciu


Post Wysłano: 14 cze 2010, 18:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Ta magnum jak nie ciąga tej niskopodwoziówki, to lata z patelnią. Na żywo ładnie się prezentuje, spotkłem ją kiedyś w Jadarze w Radomiu.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 19 cze 2010, 16:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2010, 9:40
Posty: 3
GG: 0
Samochód: DAF

:twisted: juz nie dlugo nie zobaczysz tego magnum bo idzie na zgranice a gosc co tym jezdzi siada na mana a swoja droga czemu tam na wyplate czeka sie półtora miesiaca?


Post Wysłano: 19 cze 2010, 19:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2007, 19:17
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Fiat/FH
Lokalizacja: Zabrze

Magnum wygląda bardzo fajnie :) Macie jakieś fotki Magnum z patelnią?

_________________
Do what you love and you will never have to work.


Post Wysłano: 15 gru 2010, 22:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 kwie 2010, 23:07
Posty: 213
GG: 0
Lokalizacja: Radom

Panowie to nie jest temat żeby wlepiać jakieś foty i zaśmiecać. Jak ktoś chce foty pooglądać to sobie na stronę wejdzie. Jak się sprawa ma obecnie w firmie? Przyjmują bez doświadczenia? Jak tacho itp.
Czekam na opinie. Pozdrawiam!

_________________
B - 03.11.2008r.
C - 13.05.2010r.
CE - 07.07.2010r.
D - 04.04.2012r.
DE - 04.04.2013r.
KW - 23.11.2010r.
Karta kierowcy - 26.10.2010r.


Ostatnio zmieniony 16 gru 2010, 11:40 przez eRKaZet, łącznie zmieniany 1 raz.
Od kiedy jesteś moderatorem?


Post Wysłano: 26 lip 2011, 18:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lut 2011, 19:14
Posty: 43
Samochód: DAF

Ja bym się nie wypowiadał na temat tej firmy nie pracując w niej a słuchając tylko bajek nie zadowolonych ludzi.


Post Wysłano: 24 lip 2013, 21:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 cze 2012, 16:45
Posty: 9

Cytuj:
:twisted: juz nie dlugo nie zobaczysz tego magnum bo idzie na zgranice a gosc co tym jezdzi siada na mana

Nie wiem o co chodzi z tym telewizorkiem i czy był to ten, o którym mówiłaś ale on najwidoczniej nie jest za granicą jeszcze , jest w PL i ma sie całkiem dobrze , ostatnio widziałem go pod niskopodwoziówką ciagnał kopare od Białobrzeg w kieunku Tomaszowa Maz. , miał radomskie blachy i był obklejony w nazwe firmy.
Pozdrawiam


Post Wysłano: 24 lip 2013, 23:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2008, 12:59
Posty: 595
Samochód: VOLVO FH500 EEV

Dzisiaj nawet leciała, razem z tym FH 6x2 w stronę Opoczna - zresztą, gdzie Trans Mar puści autka na Zachód, jak tu ma dobrą robotę.


Post Wysłano: 09 gru 2013, 22:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:12
Posty: 196
Samochód: R410
Lokalizacja: Radom/Przysucha

W firmie wszystko bylo nowe.Od butow ekipy na drogach przez auta,po wezel betoniarski i koparki.Wszystko zabral bank. Firma upadla

_________________
Nie spać, zwiedzać zapier......


Post Wysłano: 13 gru 2013, 19:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 cze 2012, 16:45
Posty: 9

Kolego drogi wiesz może kiedy to nastało? Bo ja w wakacje widziałem samochody tej firmy dokładnie w sierpniu i na początku września.


Post Wysłano: 13 gru 2013, 20:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:12
Posty: 196
Samochód: R410
Lokalizacja: Radom/Przysucha

Swieza sprawa.Z koncem wakacji mieli jakas robote w okolicach Opoczna bo tez ich mijalem. Znajomy nowym Keraxem jezdzil w pazdzierniku czy Listopadzie wypowiedzenie dostal a auta zniknely z lokalnego krajobrazu. Jednego chinczyka widzialem ostatnio z cementowozem widzialem na blachach EPJ

_________________
Nie spać, zwiedzać zapier......


Post Wysłano: 14 gru 2013, 2:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2008, 12:59
Posty: 595
Samochód: VOLVO FH500 EEV

Od końca października nie jeździ już Transmar - WSZYSTKIE samochody oraz naczepy zostały zabrane pod Warszawę do handlarza. Są do sprzedania a raczej już resztki taboru ( wszystkie XF95 które były dobrze podniszczone, FH12, TGA, parę Keraxów i dostawczaki już znalazły nowych właścicieli, reszta sprzętu czeka ). Auta były dobrze wyposażone ( m.in: w jednym z FH12 była salonka, TGA miał orurowanie jak i np. elektryczne podnoszenie kabiny ). Oprócz DAF'ów, to reszta naprawdę dobrze wyglądała jak na robotę i warunki, w jakich te samochody pracowały.
FH 6x2 ( miał takie jedno ) już taszczy puszki ( blachy GDA ), XF95 latają na Wschód pod szmatami Krone...


Post Wysłano: 14 gru 2013, 15:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2008, 20:59
Posty: 165
GG: 0

Podsumowując a jednocześnie zamykając temat,biorąc pod uwagę wszystkie wpisy,można dojść do wniosku,że motto tej firmy było następujące;"Jak się bawić,to do końca,jak się usrać,to po pacy..."


Post Wysłano: 14 gru 2013, 18:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:12
Posty: 196
Samochód: R410
Lokalizacja: Radom/Przysucha

Mimo wszystko szkoda mi ich.Ale dlatego bo potrafili dbac o wyglad taboru.Robili te robote co wszyscy.Kruszywo Asfalt Beton a mimo to wszystko ciagle czyste i ladnie wygladalo

_________________
Nie spać, zwiedzać zapier......


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: