Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 13 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 sty 2006, 16:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 lis 2005, 17:01
Posty: 487
Lokalizacja: kędzierzyn-koźle

Firma transportowa ,,BL-TRANS" SP z.o.o. to firma transportowa przekształcona w spółkę w 1997 roku. Ta firma istnieje już ponad 40 lat na rynku przewozu materiałów niebezpiecznych ADR. Firma w swojej przeszłości posiadała pojazdy marek ŻUK, NYSA, STAR, JELCZ, MAZ, KAMAZ, SKODA-LIAZ oraz marki zachodnie RENAULT, VOLVO. Firma wozi jeden z najbardziej niebezpiecznych ładunków ADR – ETYLEN ciekły o numerze identyfikujący materiał na pomarańczowym tle 223/1038. Aktualnie firma posiada jednego STARA oraz ciągniki siodłowe RENAULT i VOLVO oraz wiele naczep cystern. Posiada również myjnie samochodowa i warsztat samochodowy. Strona internetowa http://www.bl-trans.pl

[ Dodano: Pon, 02.01.2006, 15:04 ]
Oraz posiada URSUS C360.

[ Dodano: Pon, 02.01.2006, 15:07 ]
Firma znajdóje sie w Kędzierzynie-koźlu.


Tytuł:
Post Wysłano: 02 sty 2006, 16:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2005, 19:45
Posty: 256
Lokalizacja: Chełm

Nom kiedyś mi o tej firmie opowiadałeś, kiedyś mi nawet mówiłeś że tam pracowałeś, czy też miałeś się zatrudnić, już nie pamiętam, zestawy mają niebrzydkie a i branża (cysterniana :P ) też mi się podoba, bo ładny zestaw to zestaw pod cysterną :)

_________________

...:::Podpisy nie oddają całej prawdy... zawsze jest jakaś granica niepowodzenia :::...


Tytuł:
Post Wysłano: 02 sty 2006, 16:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 lis 2005, 17:01
Posty: 487
Lokalizacja: kędzierzyn-koźle

Ja mam iść tam dopiero jeździć, mój Tato jeździł tam 20 lat i był w zarządzie firmy. ale teraz firma jest na skraju bankructwa, jeżeli najnowszy kontrakt dostanie w łeb to jest po firmie.


Tytuł:
Post Wysłano: 02 sty 2006, 17:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2005, 17:45
Posty: 65
GG: 0
Samochód: Scania

To przypadkiem nie oni juz ładnych pareeeeeee lat jezdza na Czechy tymi Volviakami F12 z płaskimi dachami ? Bo tez z cysternami takie chodza i tez z Kedzierzyna Kozla

_________________
Scandynawian Express


Tytuł:
Post Wysłano: 02 sty 2006, 18:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 lis 2005, 17:01
Posty: 487
Lokalizacja: kędzierzyn-koźle

Tak to ta firma i Renówkami Major i 1 Magnum, ale już i mają Premiumki od 2 tygodni.

[ Dodano: Pon, 02.01.2006, 17:51 ]
Kolego powiedz skąd te firmę znasz.


Tytuł:
Post Wysłano: 02 sty 2006, 20:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2005, 17:45
Posty: 65
GG: 0
Samochód: Scania

A Słuchaj jezdziło sie troche przez Kudowe ,Cieszyn to sie widziało glownie chyba jednak na Kudowie ich widziałem jak pomykaja -juz od ładnych paru lat ciagle ida te eFki w jedna i w druga strone

_________________
Scandynawian Express


Tytuł:
Post Wysłano: 02 sty 2006, 21:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 lis 2005, 17:01
Posty: 487
Lokalizacja: kędzierzyn-koźle

Oraz obce konie ciągają te beczółki, tych F-12 została garstka, więcej jest Majorek.

[ Dodano: Pon, 02.01.2006, 20:32 ]
Na Cieszynie nigdy nie przechodziły granicy.

[ Dodano: Pon, 02.01.2006, 20:41 ]
Bo ten ładunek musiał jeździć wyznaczoną trasą, w Kudowie nigdy nie stały, bo szły pasem dla osobówek lub awaryjnym. Ten ładunek nie może stać, stwarza zbyt duże zagrożenie. Dlatego gdy był duży ruch na przejściu to jechały na pomarańczowych kogutach.

[ Dodano: Pon, 02.01.2006, 20:45 ]
P.S. Długo jezdzisz w ERONTRANSIE.


Tytuł:
Post Wysłano: 02 sty 2006, 23:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2005, 17:45
Posty: 65
GG: 0
Samochód: Scania

No to moze na cieszynie cos podobnego widziałem ,oni chyba jezdza najczesciej z nie duzymi predkosciami 75km/h i jezdza ostroznie z tego co wiem ,a w Eronie jeszcze nie jezdze został mi rok do zrobienia wszystkich papierow brat jezdzi w Eronie a ojciec ciaga naczepy najczesciej SCANSPED z portu z gdyni i jezdzi czechy ,słowacja i te sprawy wiec widziałęm ich troszke.Osobiscie w DHL zasuwam Sprinterkiem ,prawko C+E mam no ale głupie przepisy mnie trzymaja ze jezdzic nie moge :) Pozdro

_________________
Scandynawian Express


Tytuł:
Post Wysłano: 02 sty 2006, 23:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 lis 2005, 17:01
Posty: 487
Lokalizacja: kędzierzyn-koźle

Tak masz rację taki ładunek, to nie przelewki już w 86 roku, roszczelniona cysterka przez zetkniecie się naczep na łuku. Wszystkie służby ratownicze były postawione w stan gotowości bojowej, a nikt w obrębie 10 kilometrów nie mógł się poruszać pojazdami.

[ Dodano: Wto, 11.04.2006, 15:51 ]
Firma zakupiła kilka premiumek.


Tytuł:
Post Wysłano: 28 kwie 2007, 20:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 mar 2007, 19:56
Posty: 67
GG: 0

Na stronie BL-Trans sprzedają cały tabor!

_________________
Kolędujemy:

"Ciiiiicha nossssss..." :D


Tytuł:
Post Wysłano: 29 kwie 2007, 14:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lut 2007, 23:41
Posty: 75
Lokalizacja: Zielona Góra

czyli konktrakt delikatnie mowiac nie wszedl :)


Tytuł:
Post Wysłano: 05 maja 2007, 19:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 mar 2007, 19:56
Posty: 67
GG: 0

Niestety,nie wyszedł :/ :/ :( ...

_________________
Kolędujemy:

"Ciiiiicha nossssss..." :D


Post Wysłano: 09 maja 2011, 5:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

To chyba z tej firmy Volvo:



Obrazek

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 13 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: