Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 14 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 lip 2009, 16:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2009, 15:22
Posty: 20
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

http://www.amasol.pl
Zna może ktoś więcej szczegółów na temat tej firmy? Wiem ze posiadają własne zestawy i to całkiem niezłe.


Tytuł: Re: amasol
Post Wysłano: 15 lip 2009, 17:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 cze 2009, 11:13
Posty: 32
GG: 0
Samochód: DAF

Kiedyś słyszałem że oni posiadają 10 aut ale czy to prawda to nie wiem. Trzy lata temu byłem w tej firmie z ojcem i na bazie stały 4 auta. Pozdrawiam.


Post Wysłano: 16 lip 2009, 11:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2009, 9:45
Posty: 114
Samochód: Volvo
Lokalizacja: Ool

ostatnio bylem tam w kwietniu i stały 4 nowe XF105 zielone najwyzsza kabina stala tez magnumka i starszy daf


Post Wysłano: 26 lip 2009, 0:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

W okolicy chodzi opinia, że dobra firma, ale osobiście nie znam nikogo z Cz-wy i okolic kto by miał z nią styczność.

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 11 sie 2009, 10:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 maja 2007, 15:08
Posty: 35
Lokalizacja: Herby

Witam wszystkich.Może ma ktoś jakieś informacje na temat tej firmy,byłbym wdzięczny.Chodzi mi o to czy potrzebują kierowców,czy jeżdżą w podwójnej,jakie zarobki itd.Z góry dzięki.Pozdro

_________________
Wszędzie dobrze,ale w bunkrze najlepiej(Petten)


Post Wysłano: 16 lis 2009, 19:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lis 2009, 18:35
Posty: 9
GG: 0

No właśnie podczepiam się pod kolegę. Wie ktoś morze dokąd śmigają, jaka płaca i wogóle? A może ktoś tam jeździł to proszę o informacje

Z góry dzięki.


Post Wysłano: 16 lis 2009, 21:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2009, 9:45
Posty: 114
Samochód: Volvo
Lokalizacja: Ool

firma hiszpańska to napewno z hiszpani owoc woża choc zapewne nie jest to ich jedyny kierunek


Post Wysłano: 16 lis 2009, 23:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Po czym wnioskujesz, że hiszpańska?

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 17 lis 2009, 9:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Cytuj:
firma hiszpańska to napewno z hiszpani owoc woża choc zapewne nie jest to ich jedyny kierunek
Firma nie jest hiszpańska, tylko zajmuje się handlem owoców i warzyw z m.in. Hiszpanii.


Post Wysłano: 17 lis 2009, 13:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2009, 15:22
Posty: 20
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Firma jest Hiszpańska w skład zarządu wchodzi tylko jeden polak pozostałe osoby i jednocześnie założyciele firmy pochodzą z Hiszpanii. Prezesem zarządu jest Javier Julian co do kierunków to cytat "Produkty, którymi handlujemy pochodzą głównie z Hiszpanii lecz w ostatnich latach notuje się wzrost udziału importu z Włoch, Węgier, Izraela, Holandii, Argentyny oraz Turcji." Z wszystkich tych krajów oprócz Hiszpanii towar jest zwożony transportem firm obcych. Byłem ostatnio na tej firmie i rozmawiałem z kierowcą i firma Amasol zajmuje się importem i przetwórnią owoców natomiast transportem zajmuje się firma AMA-FRUT gdzie nawiasem mówiąc właścicielem jest wyżej wspomniany hiszpan Javier Julian. Trasy to w 99% Hiszpania sporadycznie wiosną trafi się parę razy Holandia. Z własnych aut firma posiada 6 Dafików 105 w najwyższej kabinie z czego 3 są z 2007r i 3 z 2008, oraz magnumkę która śmiga wyłącznie po kraju. Do dyspozycji jest również parę starszych aut firm współpracujących na stałe. Zarobki nie wiem dokładnie ale chyba nie są złe bo rotacji wśród kierowców niema, są stałe pojedyncze obsady plus trzech kierowców którzy wskakują na auto wracające z trasy i do następnego wyjazdu latają na krajówce. Na przełomie listopada i stycznia organizowane są podwójne obsady w związku z okresem świątecznym gdzie sprzedaż gwałtownie wzrasta. nie było żadnych przestojów związanych z panującym kryzysem w branży przynajmniej tak mówił mi spotkany kierowca który twierdził że nawet w tym roku jest więcej wyjazdów niż w latach ubiegłych.
P.S. Dla chętnych posiadający własny zestaw typu chłodnia lub solówka z zabudowa chłodnicza istnieje możliwość stałej współpracy. wersja nieoficjalna usłyszana od osoby z którą rozmawiałem niestety nie znam szczegółów dla zainteresowanych jedynym źródłem jest: Kierownik transportu:
jan.sobczyk@amafrut.pl
tel. +48 34 36 14 309


Post Wysłano: 17 lis 2009, 21:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lis 2009, 18:35
Posty: 9
GG: 0

Czyli z Polski na pusto do Hiszpani tam, ładują , wracamy do Czewy, rozładunek i znów na Hiszpanie(albo w inne kraje)? Mniej więcej o to chodzi?


Post Wysłano: 17 lis 2009, 21:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lut 2007, 20:57
Posty: 1532
Samochód: fabia

Cytuj:
Czyli z Polski na pusto do Hiszpani
Dlaczego na pusto?

_________________
Czerwone i bure


Post Wysłano: 18 lis 2009, 1:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2007, 15:47
Posty: 19
Lokalizacja: Otwock

Amasole spotykam często na centralnych magazynach JMD oraz Carrefour.
Za miedzę zabierają co się da.Powroty najczęściej z Hiszpanii,rzadziej z Portugalii,sporadycznie trafia się Holandia.


Post Wysłano: 18 lis 2009, 17:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Cytuj:
Firma nie jest hiszpańska, tylko zajmuje się handlem owoców i warzyw z m.in. Hiszpanii.
Cytuj:
Firma jest Hiszpańska w skład zarządu wchodzi tylko jeden polak pozostałe osoby i jednocześnie założyciele firmy pochodzą z Hiszpanii.
Sugerowałem się informacjami ze strony internetowej firmy, więc wybacz tą pomyłkę. :wink:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 14 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: