Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 15 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 maja 2008, 17:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2008, 21:06
Posty: 96
GG: 0
Samochód: Volvo

Nasze przedsiębiorstwo

Od momentu zalożenia naszej firmy przed 20-u laty wiele się zmieniło. W początkowej fazie naszej działalności byliśmy wyłącznie firmą spedycyjną. Dziś jesteśmy ekspertem w dziedzinie rozwiązań transportowo-logistycznych
i posiadamy własny pokaźny tabor. Nasza flota samochodowa realizuje przewozy zarówno w relacjach międzynarodowych na terenie europy wschodniej i zachodniej, jak również w transporcie krajowym na terenie
Polski i Niemiec.
148 naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników troszczy się o niezwłoczne realizowanie zleceń. Przy tym jest dla nas niezwykle ważne, aby zapewniać Państwu z naszej strony zawsze stałego partnera do rozmowy, który zna na bieżąco Państwa potrzeby.
Przy pomocy najnowocześniejszej technologii informacyjnej dysponujemy codziennie ponad 300-ma własnymi zestawami i pokaźną ilością na stałe wyczarterowanych pojazdów.
Pracownicy naszych oddziałów w Niemczech, Polsce, Rosji i na Białorusi znajdą zawsze najepsze rozwiązanie, aby zrealizawać każde Państwa życzenia logistyczne i transportować Państwa towary.
Naszym celem jest niesienie korzyści każdemu Klientowi. Mówimy w jego języku i utożsamiamy się z jego zleceniami, życzeniami, produktami i problemami.

Zakres naszych usług

Oferujemy szeroką gamę usług w następującym zakresie:

Transport krajowy na terenie Niemiec, Polski, Rosji i Białorusi
Transport zachodnio- i wschodnioeuropejski
Przewozy sprzętem specjalistycznym
Logistyka magazynowa
Outsourcing
IT-Solutions
Oferujemy zintegrowane koncepcje logistyczne dla firm usługowych, handlu hurtowego i detalicznego, jak również dla producentów.
W tym celu spełniamy następujące wymogi:

Kompetencja i bezpieczeństwo
Powierzchnia ładunkowa udostępniona w ciągu 24 godzin
Gwarantowane terminy dostaw
Tabor samochodowy liczący ponad 300 pojazdów
Transport drogowy sprzętem specjalistycznym np. do przewozu papieru, lub do przewozu ładunków lotniczych drogą lądową (transport zastępczy)
Ładunki częściowe
Transport ładunków niebezpiecznych (ADR)
Transport artykułów spożywczych
Przewóz towarów o ściśle określonej temperaturze transportu (dodatniej/ujemnej) sprzętem specjylistycznym („Doppelstock” – naczepa z podwójną podłogą; ścianka działowa)
Transport morski
Odprawy celne
Nowoczesne systemy elektronicznego przetwarzania danych
Doradztwo w sprawach dokumentów eksportowych
Zaangażowani i kompetentni pracownicy

Szczerze powiem że nie znam firmy i pierwszy raz się z nią spotykam, ale ich auta przyciągają wzrok. Oto fotki, które zrobiłem:

http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0508/zdjatka0007_1da6e.jpg
http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0508/zdjatka0009_1457a.jpg
http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0508/zdjatka0010ff2d.jpg

Sory za jakość - fotki robione fonem :)

Źródło: http://www.dls-deutschland.de/pl/startseite.html


Post Wysłano: 17 maja 2008, 20:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2007, 15:47
Posty: 19
Lokalizacja: Otwock

Firma ma swoją siedzibę w miejscowości Siek koło Hamburga. Mają bardzo dużo podwykonawców, którzy ciągają ich naczepy, tak jak ten DAF na fotce. Kiedyś, żeby podpisać z nimi umowę, koń musiał być biały albo srebrny. Jazda głównie z papierem. Teraz coraz więcej widać ich srebrnych Scanii spiętych z chłodniami.


Post Wysłano: 17 maja 2008, 21:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2008, 21:06
Posty: 96
GG: 0
Samochód: Volvo

Dzięki za ogólne info kolego :) No to chłopaki nie mają lekko z papierem. Pamiętam jak w wakacje wieźliśmy z tatą papier do Saragossy - na tandemie wyszło ponad 40 ton! A oni też tam na południe ciągają czy tylko po niemczech?


Post Wysłano: 18 maja 2008, 10:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Fotki chłodni z DLS.
Obrazek
Obrazek
(C) Fotogaleria eRKaZet

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 18 maja 2008, 13:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2007, 15:47
Posty: 19
Lokalizacja: Otwock

Ja miałem do czynienia tylko z jazdą po Niemczech, Danii i sporadycznie na Szwajcarię. Możliwe, że gdzieś dalej na południe też jeżdżą ale pewności nie mam. Lekko nie było, wiecznie po 24t. Chłodnie z tego co ppamietam jeżdziły sporo do Norwegii.


Post Wysłano: 20 maja 2008, 20:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2008, 21:06
Posty: 96
GG: 0
Samochód: Volvo

Aha, mi też chodziło o taką właśnie wagę, ale napisałem 40 ton bo tyle waży ładunek wraz z ciągnikiem i kontenerami:)


Post Wysłano: 21 maja 2008, 12:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 lis 2007, 21:31
Posty: 6
Lokalizacja: TSK

Pracowałem przez krótki czas w firmie która ciągała kilka ich naczep. Jeśli chodzi o jazdę to byłem zadowolony. Woziłem non stop papier w postaci rolek. Obsługiwaliśmy Niemcy i kraje Beneluksu i z tego co wiem obecnie nigdzie dalej się z papierem nie jeździ.
Z firmy Mondi Packing w Świeciu zabierało się papier do ww. krajów a z powrotem... też papier tyle że do Polski. Najgorsze w tym wszystkim ( dla mnie) było to że po powrocie do kraju i rozładunku dyspozytorzy wyszukiwali jakieś zadupia w których ładowało się makulaturę ( zazwyczaj 24 T) i z tym jechało się do Świecia do recyklingu. Denerwowało mnie to najbardziej bo do zrzutki makulautury zawsze były długie kolejki. Wogóle nie lubiłem tych rozładunków i załadunków w Świeciu ponieważ jest to ogromny moloch i bardzo dużo czasu schodziło. W analogicznych firmach na zachodzie schodziło dużo szybcije i obsługa zazwyczaj milsza ( niektórzy wózkowi tam to totalne buraki). Zarobki zależą od firmy która ciąga ich naczepy ale zarówno w moim przypadku jak i innych kierowców z którymi gadałem rewelacji nie było. Co do zjadów do domu to tez zależało od szefa, ja zjeżdzałem średnio co 2 tygodnie ( wogóle wszyscy w mojej firmie) ale niektórzy kierowcy jeżdżący pod DLSem w innycxh firmach byli w domu co weekend. To tyle jeśli chodzi o moje wrażenia z jazdy z naczepą w barwach DLSu. Opis troche przydługi ale być może ktos jest zainteresowany pracą tam i go to zainteresuje.


Post Wysłano: 24 maja 2009, 14:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 gru 2007, 21:27
Posty: 79
GG: 9124715
Lokalizacja: Bydgoszcz

Firma pewno dobrze znana :D:D
Obrazek
Krótka historia :

1986
Założenie firmy dls Land und See Speditionsgesellschaft mbH przez dwóch handlowców pana Bodo Englera i pana Hansa-Petera Winklera z siedzibą w Hamburgu.

Głównym założeniem i celem firmy było skoncentrowanie się na zachodnioeuropejskich załadunkach morskich oraz na wschodnioeuropejskim transporcie lądowym.

1990
Otwarcie filii w Poczdamie. Decyzja o poszerzeniu działalności „czysto spedycyjnej” o własny tabor samochodowy.

1991
Otwarcie własnego biurowca w Großhansdorf koło Hamburga.

Utworzenie niezależnej spółki w Polsce dls-Poland w Gdańsku wraz z dodatkowymi oddziałami.

1996
Jubileusz 10-lecia firmy dls.

Zakup własnego biurowca w Gdyni.

Utworzenie filii dls-Russija z siedzibą w Moskwie.

Własny tabor liczy ponad 80 pojazdów..

Wyposażenie pojazdów w urządzenia komunikacji satelitarnej.

1997
Uzyskanie certyfikatu jakości zgodnie z normą DIN ISO 9002.

W imieniu dls porusza się tygodniowo po Niemczech, Europie i na terenie Wspólnoty Niepodległych Państw ponad 250 jedostek transportowych.

2000
Realizacja pierwszego projektu outsourcingowego w Polsce.

dls liczy ponad 120 własnych pojazdów.

2003

1 stycznia inauguracyjne otwarcie nowej siedziby centrali firmy w Siek koło Hamburga. Tuż przy autostradzie A1 na obszarze 11.000 m2 powstał nowoczesny biurowiec.

Otwarcie nowego oddziału dls-Russija w St. Petersburg.





2004

1 lipca rozpoczęcie działalności filii dls-Belorossija z siedzibą w Brześciu na Białorusi.

Poszerzenie floty samochodowej poprzez nabycie naczep specjalistycznych do transportu papieru i artykułów spożywczych.

Córka właściciela firmy pani May-Britt Engler rozpoczyna pracę w firmie.



2005
Wprowadzenie nowego oprogramowania spedycyjnego oraz elektronicznego systemu archiwalnego.

Realizowanie interfejsów do klientów.

2006
Jubileusz 20-lecia dls! Powód do uroczystych obchodów! Z tej okazji wyczarterowano na jeden dzień „Lisa von Lübeck“. Na pokładzie w miłej atmosferze odbyło się spotkanie z klientami firmy.

2007
Wprowadzenie oprogramowania CRM (Customer Relationship Management).

Wprowadzenie oprogramowania telematik.

Decyzja o budowie centrum logistycznego w Moskwie.

Od momentu zalożenia naszej firmy przed 20-u laty wiele się zmieniło. W początkowej fazie naszej działalności byliśmy wyłącznie firmą spedycyjną. Dziś jesteśmy ekspertem w dziedzinie rozwiązań transportowo-logistycznych

i posiadamy własny pokaźny tabor. Nasza flota samochodowa realizuje przewozy zarówno w relacjach międzynarodowych na terenie europy wschodniej i zachodniej, jak również w transporcie krajowym na terenie

Polski i Niemiec.
148 naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników troszczy się o niezwłoczne realizowanie zleceń. Przy tym jest dla nas niezwykle ważne, aby zapewniać Państwu z naszej strony zawsze stałego partnera do rozmowy, który zna na bieżąco Państwa potrzeby.

Przy pomocy najnowocześniejszej technologii informacyjnej dysponujemy codziennie ponad 300-ma własnymi zestawami i pokaźną ilością na stałe wyczarterowanych pojazdów.

Pracownicy naszych oddziałów w Niemczech, Polsce, Rosji i na Białorusi znajdą zawsze najepsze rozwiązanie, aby zrealizawać każde Państwa życzenia logistyczne i transportować Państwa towary.

Naszym celem jest niesienie korzyści każdemu Klientowi. Mówimy w jego języku i utożsamiamy się z jego zleceniami, życzeniami, produktami i problemami.

Oferujemy szeroką gamę usług w następującym zakresie:


Transport krajowy na terenie Niemiec, Polski, Rosji i Białorusi
Transport zachodnio- i wschodnioeuropejski
Przewozy sprzętem specjalistycznym
Logistyka magazynowa
Outsourcing
IT-Solutions

Oferujemy zintegrowane koncepcje logistyczne dla firm usługowych, handlu hurtowego i detalicznego, jak również dla producentów.
Obrazek
Obrazek

http://www.dls-deutschland.de/pl/unternehmen.html

_________________
Otwarcie kabiny-22 sekundy
Potem czas traci znaczenie.


Post Wysłano: 27 maja 2009, 18:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1311
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Parę lat temu dość sporo ich naczep było widać na naszych drogach. Teraz za dużo ich nie widuje. Nie wiem czy dobrze sobie przypominam ale chyba w Świeciu na papierze często bywali.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 27 maja 2009, 18:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3140
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

I nadal bywają.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 27 maja 2009, 19:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Obrazek

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 29 maja 2009, 18:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 gru 2007, 21:27
Posty: 79
GG: 9124715
Lokalizacja: Bydgoszcz

caly czas ich duzo :) albo ja mam takie szczescie ze widuje ich codziennie :)) hmm.. też można z nimi podejmowaćwspółprace na zasadzie ze swój koń a ich naczepa co nie ? :> bo duzo sie widzi tych naczepek na niemieckich blaszkach :D

_________________
Otwarcie kabiny-22 sekundy
Potem czas traci znaczenie.


Post Wysłano: 30 maja 2009, 9:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 paź 2007, 11:41
Posty: 146
GG: 0
Samochód: MB Actros MP2 MS i tak MAN lepszy
Lokalizacja: Łódź

Tutaj akurat auta firmy Jon Trans ale jeżdżą pod DLS'em

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 31 maja 2009, 10:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 23:44
Posty: 219
GG: 6237840
Samochód: Fiat Stilo JTD
Lokalizacja: Szczecin

Mieli swoje stanowisku na zlocie w Bydgoszczy :).


Tytuł: DLS Niemcy
Post Wysłano: 12 wrz 2013, 16:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Czy ma ktoś doświadczenie we współpracy z tą spedycją? Dostałem propozycję współpracy i wzór umowy do przejrzenia, ale interesują mnie realia. Czy trzymaja sie terminów płatności etc. Obiecują 10, 5 tyś. kilometrów i 0 kosztów dzierżawy naczepy.


Ostatnio zmieniony 13 wrz 2013, 12:58 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Połączyłem tematy, wyciąłem zbędny tekst.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 15 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: