Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 maja 2009, 17:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2009, 19:09
Posty: 72
GG: 6960608
Samochód: Audi A3
Lokalizacja: ChoRzów BatoRy

Firma WES-Trans została założona w 1998 roku. Działamy w ramach Grupy Omnibus. Siedziba firmy, oraz jej baza samochodowa znajdują się w Chorzowie na terenie Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku. Realizujemy usługi w zakresie transportu, oraz spedycji międzynarodowej.

Posiadany przez nas tabor samochodowy to kilkadziesiąt nowoczesnych ciągników siodłowych Scania i Volvo w większości spełniające normy EURO 4 i EURO 5, oraz naczepy Koegel i Wielton. Są to zarówno typowe ciągniki siodłowe współpracujące z naczepami (13, 6 m) typu standard, oraz ciągniki typu low deck współpracujące ze specjalistycznymi naczepami typu Mega. Średni wiek naszego taboru to 2 lata.

Posiadamy również niedawno otwartą specjalistyczną stację obsługi samochodów ciężarowych, specjalizującą się głównie w samochodach Scania, której oferta jest również kierowana do firm zewnętrznych. Zapraszamy Państwa do korzystania z jej usług.

Dajemy gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług i kompetencji naszych pracowników. Możemy pochwalić się rzetelnością i terminowością w obsłudze. Wśród naszych klientów są duże firmy krajowe, oraz koncerny zagraniczne. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować nawet najbardziej skomplikowane przedsięwzięcia logistyczne. Oferujemy również przewóz ładunków niebezpiecznych – ADR.

Specjalizujemy się w przewozie ładunków:

* naczepami standardowymi o wymiarach
13,60 x 2,48 x 2,75 m (dł. x szer. x wys.)
* naczepami mega o wymiarach
13,60 x 2,48 x 3,00 m (dł. x szer. x wys.)
* ładunków o długości do 16 m, oraz ponadgabarytów

na terenie całej Europy.


(C) http://www.westrans.pl

_________________
Kat. B - 18.02.2011r.


Post Wysłano: 22 maja 2009, 9:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

WesTrans często się na TRW w Częstochowie pojawia. Ale chyba nie jeżdzą spod TRW, ale ktoś im zleca tam odbiory.

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 22 maja 2009, 16:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2009, 9:45
Posty: 114
Samochód: Volvo
Lokalizacja: Ool

Czasami widze jak ich auta stoja w miejscowości Praszka woj. opolskie firma prodokująca części samochowdowe TeDrive


Post Wysłano: 06 cze 2009, 20:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Obrazek
Złapana w Krzepicach


Post Wysłano: 18 maja 2010, 19:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 maja 2010, 19:43
Posty: 19
GG: 0
Samochód: szukam pracy

Witam , chciałbym się dowiedzieć jak wyglądam praca w tej firmie na kraj bo widziałem na ich stronie ze szukają kierowców , gdzie jeżdżą jakie system płacy i jaka atmosfera panuje w firmie.


Post Wysłano: 18 maja 2010, 20:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2009, 19:09
Posty: 72
GG: 6960608
Samochód: Audi A3
Lokalizacja: ChoRzów BatoRy

Codziennie 5~ zestawów ładuje się na Hucie Batory, wiem też, że mają magazyn na Hucie Jedność i wożą tam rury właśnie z Batorego. Ojciec mojego kumpla tam jeździ, ale na międzynarodówce już ponad 6 lat i nie narzeka. Znowu na e transporcie firma trochę obsmarowana zresztą jak każda. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam.

_________________
Kat. B - 18.02.2011r.


Post Wysłano: 21 maja 2010, 16:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2007, 19:17
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Fiat/FH
Lokalizacja: Zabrze

Od kumpla ojciec tam jeździ ogólnie kicha.Nie każdy weekend w domu no i jest opcja przerzutu na 6 tygodni bez powrotu do domu.Kasa cienka ale zawsze na czas na koncie jest.Auta tak jak to mówi mojego kumpla ojciec"Wieś tańczy,wieś śpiewa":

Obrazek

Obrazek

Zdjęcia z ich strony :P

Pozdrawiam!

_________________
Do what you love and you will never have to work.


Post Wysłano: 21 maja 2010, 16:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2010, 0:01
Posty: 248
GG: 7411066
Samochód: Volvo

Słyszałem ze jak idziesz tan pracowac to musisz wyrobić nowy dowód z nowym miejsce zamiszkania, czy to prawda ze są tam głębokie albo i bardzo głebokie przerzuty?
Tata kumpeli tam jeździ ponoć jak przyjezdza to muszą ze zjdeciem rodzinnym go witac bo zapominają jak wygląda po 3 miechach, druga sprawa ze slyszalem ze za takie przerzuty mają 5.
Raz widziałem jak westrans sie ladował to poł naczepy miał wlasnego żarcia, konserwy, jajka i krauzy z jedzeniem co by wsytarczyłu jak dla mnie na rok.
czy ktoś wie cos wiecej ?

_________________
Aby zostać dawcą organów nie musisz kupować motoru. Wystarczy stary rower i wypad nim do wiejskiego sklepu po krajowej drodze którą idzie tranzyt ciężarówek!


Post Wysłano: 21 maja 2010, 17:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 wrz 2006, 23:43
Posty: 555
GG: 71830
Samochód: saicento z kratką
Lokalizacja: Bjalistoko

Cytuj:
Tata kumpeli tam jeździ ponoć jak przyjezdza to muszą ze zjdeciem rodzinnym go witac bo zapominają jak wygląda po 3 miechach
12 tyg przerzucania? :D :D
Panie, takie rzeczy to tylko na LT

_________________
DAS IS DER UBERFALL!!!!
Jestem w kółku różańcowym WC, dbam o ojczysty język polski.


Post Wysłano: 21 maja 2010, 19:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2007, 11:01
Posty: 282
GG: 5123594
Samochód: Renault Master 150 dCi
Lokalizacja: Bytom [SY]

Z tego co słyszałem to na międzynarodówce zapie*dol niesamowity mają. Od dłuższego czasu szukają kierowców na krajówkę...


Post Wysłano: 21 maja 2010, 19:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

12 tygodni czy to możliwe??


Post Wysłano: 21 maja 2010, 21:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2009, 19:09
Posty: 72
GG: 6960608
Samochód: Audi A3
Lokalizacja: ChoRzów BatoRy

"Są 2 typy albo jeździmy na unie czyli miesiąc albo normalnie tak mniej więcej na 2 tygodnie" Są to słowa gościa z Westransu, spotkanego na parkingu TESCO obok Huty Batory.

_________________
Kat. B - 18.02.2011r.


Post Wysłano: 21 maja 2010, 22:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2010, 0:01
Posty: 248
GG: 7411066
Samochód: Volvo

Mi koleżanka gadałe że oni ojcu wysyłają paczki przez innych kierowców co wyjeżdzają na Unie. A znam ją dobrze.

_________________
Aby zostać dawcą organów nie musisz kupować motoru. Wystarczy stary rower i wypad nim do wiejskiego sklepu po krajowej drodze którą idzie tranzyt ciężarówek!


Post Wysłano: 21 maja 2010, 22:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2008, 20:33
Posty: 23
GG: 7036842
Samochód: DAF XF95
Lokalizacja: Zabrze

Nie daleko mnie parkuje kierowca z tej firmy kilka fotek:
http://ostryzabrze.picturepush.com/albu ... 3w%22.html


Post Wysłano: 03 cze 2010, 11:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2010, 0:01
Posty: 248
GG: 7411066
Samochód: Volvo

panowie a jak wygląda sytuacja na krajowce w tej firmie :)

_________________
Aby zostać dawcą organów nie musisz kupować motoru. Wystarczy stary rower i wypad nim do wiejskiego sklepu po krajowej drodze którą idzie tranzyt ciężarówek!


Post Wysłano: 03 cze 2010, 12:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 paź 2009, 18:23
Posty: 93
GG: 12544520
Samochód: Volvo FH

Z tymi przerzutami na te 6-12-nawet na 3miesiace,jak (ktos tam napisal)wydaje Mi sie ze nikt nikogo na sile nie trzyma,chyba to kierowca zgadza sie ze zostanie dluzej...


Post Wysłano: 03 cze 2010, 12:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2007, 19:17
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Fiat/FH
Lokalizacja: Zabrze

Jak kierowca się nie zgodzi Szefowa mówi do widzenia,niestety w tej firmie tak jest,znajomy tak miał musiał jechać i koniec albo zwolnienie :(

_________________
Do what you love and you will never have to work.


Post Wysłano: 04 cze 2010, 13:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2010, 0:01
Posty: 248
GG: 7411066
Samochód: Volvo

ktoś orientuje sie jak wygladają zarobki na kraju? i jak robota na kraju wygląda?

_________________
Aby zostać dawcą organów nie musisz kupować motoru. Wystarczy stary rower i wypad nim do wiejskiego sklepu po krajowej drodze którą idzie tranzyt ciężarówek!


Post Wysłano: 04 cze 2010, 17:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2007, 19:17
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Fiat/FH
Lokalizacja: Zabrze

Zadzwoń do biura to się dowiesz :wink:

_________________
Do what you love and you will never have to work.


Post Wysłano: 05 cze 2010, 13:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2010, 0:01
Posty: 248
GG: 7411066
Samochód: Volvo

Cytuj:
Zadzwoń do biura to się dowiesz :wink:
Na to tez wpałem :)
ale myślalem że tu sa tacy fani tirów co wiedzą wszytko ale widze ze trudno.. trzeba wydac kilka groszy na telefon albo udac sie osobiście :)

_________________
Aby zostać dawcą organów nie musisz kupować motoru. Wystarczy stary rower i wypad nim do wiejskiego sklepu po krajowej drodze którą idzie tranzyt ciężarówek!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: