Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 maja 2009, 21:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 wrz 2008, 15:10
Posty: 28
GG: 8061635
Lokalizacja: WLS........

O FIRMIE

Firma TKS-TRANS powstała w roku 1994. Od początku swojej działalności oferuje usługi w transporcie krajowym i międzynarodowym, przewożąc towary z Europy Zachodniej do państw Europy Wschodniej oraz Azji Środkowej. W swojej działalności zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro i satysfakcję naszych klientów. W tym celu zawsze dbamy o solidność, terminowość i jakość świadczonych usług. Nasza profesjonalna i doświadczona kadra spedytorów i kierowców jest w stanie sprostać każdym wymaganiom i oczekiwaniom naszych partnerów. Od początku istnienia do dnia dzisiejszego dzień po dniu budujemy i umacniamy naszą pozycję na rynku transportowym. Czynimy to poprzez perfekcyjne wypełnianie zleceń naszych klientów jak i ciągły rozwój firmy. Osiągamy to poprzez powiększanie ilościowe jak i zmiany jakościowe naszego taboru i zaplecza administracyjno-technicznego oraz wyposażając firmę w najnowsze zdobycze techniki z zakresu logistyki i łączności.

Swoją działalność transportową rozpoczynaliśmy w oparciu o dwa używane ciągniki siodłowe, które praktycznie nie spełniały żadnych norm, lata systematycznego i konsekwentnego rozwoju sprawiły, że dziś naszym partnerom oferujemy 75 nowoczesnych zestawów transportowych spełniających najbardziej rygorystyczne normy ekologiczne

W trosce o środowisko naturalne jak również w celu sprostania wymogom i oczekiwaniom naszych zleceniodawców firma nasza dysponuje nowoczesnym i w pełni wyposażonym warsztatem, automatyczną myjnią pojazdów oraz otworzyliśmy stację kontroli pojazdów, która też świadczy w pełnym zakresie swoje usługi dla klientów zewnętrznych. Wszystko to pozwala nam zapewnić właściwy stan techniczny i estetyczny naszych pojazdów oraz ograniczyć do minimum czas postoju potrzebny do napraw, przeglądów oraz inspekcji technicznej posiadanego taboru. Fachowa i kompetentna kadra oraz szerokie możliwości techniczne pozwalają nam podjąć każdy ładunek i dowieźć go w każde miejsce zgodnie z życzeniem naszych zleceniodawców zawsze bezpiecznie, szybko i profesjonalnie.
Spółka szczególnie duży nacisk kładzie na ochronę i zachowanie środowiska naturalnego. Poczynając od zastosowania w transporcie najnowocześniejszych pojazdów spełniających normy EURO-5, poprzez stosowanie do ich napędu paliw najwyższej jakości, aż do zabezpieczenia miejsca ich parkowania, garażowania i naprawy przed ewentualnymi negatywnymi skutkami oddziaływania produktów ropopochodnych. W tym celu cały teren naszej firmy posiada przemysłową kanalizację wewnętrzną z której odprowadzanie wód zabezpieczone jest separatorami. Dysponujemy też bardzo nowoczesną myjnią samochodową wyposażoną we wtórny obieg wody zapewniający jej wielokrotne wykorzystanie w procesie mycia.

Wszystko to sprawia, że zawsze gdy spotkają Państwo nasz samochód obojętnie czy to będzie słoneczna i upalna Hiszpania, czy w malowniczych górach Włoch czy Szwajcarii czy też na ośnieżonych drogach Szwecji lub na bezkresnych przestrzeniach Rosji i Kazachstanu zawsze on będzie rozpoznawalny po wyraźnym logo i estetycznym wyglądzie. A przede wszystkim zawsze możecie Państwo liczyć na profesjonalizm naszych pracowników spedycyjnych i kierowców oraz to, że zrobią oni wszystko aby zlecony ładunek dowieźć tam gdzie tylko Państwo sobie życzą.


http://www.tks-trans.pl/


Post Wysłano: 01 cze 2009, 18:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 mar 2009, 17:10
Posty: 150
Lokalizacja: Biała Podlaska (LB)

Zestawy w firmie ładne m.in volva,scanie,mercedesy...Często widzę w Białej ich zestawy... :)

_________________
"Nie zazdrość nigdy synu mi,
Nie zazdrość tego chleba.
Nikt nie otworzy Tobie drzwi,
To nie są drzwi do nieba..."


Post Wysłano: 04 cze 2009, 22:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 wrz 2008, 14:49
Posty: 28
GG: 2384738
Samochód: Volvo Man Scania
Lokalizacja: LBI

Ja widze często w Łomazach teraz dużo ćwiczą UA Kijów,Dniepropietrowsk

_________________
viewtopic.php?f=44&t=23322


Post Wysłano: 04 cze 2009, 22:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

Jeśli myślę o tej samej firmie( przeważnie białe kabiny i wszystko niebieskie opisane plandeki) to dość dobrze mi znana. Tak zwane "Sidorki". Ich stałą robotą było wożenie części do maszyn CATa z Tosna(RUS) do Anglii, Francji i Belgii, robili to od samego początku przez prawie 20 lat Rozładunek mieli przeważnie w Moskwie i często w ślepo goniono ich do Tosna(ponad 700km) bo załadunek na pewno się urodzi jak jeszcze nie ma. Jak była robota to nie dawali rady sami ogarnąć wszystkich frachtów, miedzy innymi moja firma regularnie to ładowała. Ale wszystko się ucięło, teraz tej roboty jak na lekarstwo i mój kontakt z tą firmą się urwał.

_________________
International Haulage


Post Wysłano: 05 cze 2009, 1:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Dzisiaj na przeciwko PWSZ widziałem samochód testowy Mercedes Actros MPIII 440 MS z naczepką TKS:):) ogólnie autko wyglądało bardzo kusząco

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 05 cze 2009, 13:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 mar 2009, 17:10
Posty: 150
Lokalizacja: Biała Podlaska (LB)

Ogólnie jak wszystkie nowe ciężarówki dobrych marek.... :)

_________________
"Nie zazdrość nigdy synu mi,
Nie zazdrość tego chleba.
Nikt nie otworzy Tobie drzwi,
To nie są drzwi do nieba..."


Post Wysłano: 25 sie 2009, 14:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 mar 2009, 16:54
Posty: 98
GG: 4041866
Lokalizacja: Siedlce[WS], mazowieckie.

Obrazek


Post Wysłano: 06 wrz 2009, 20:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 mar 2008, 22:05
Posty: 269
GG: 12975077
Samochód: Ford Transit '98
Lokalizacja: Biała Podlaska

Nie wiem czy o tym było, ale na bazie firmy mają nowiutką (tzn teraz już ze 2 lata ma) myjnie, za która dostają jeszcze dofinansowanie czy coś. Należało by jeszcze dodać, ze firma całkiem niedawno się rozdzieliła.

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny!


Post Wysłano: 07 wrz 2009, 19:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 wrz 2008, 14:49
Posty: 28
GG: 2384738
Samochód: Volvo Man Scania
Lokalizacja: LBI

Ta druga firma co się rozdzieliła od TKS-u nazywa się Leksmar ale baze mają na Alejach Solidarości przy DK2.

_________________
viewtopic.php?f=44&t=23322


Post Wysłano: 25 lip 2011, 21:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2011, 21:20
Posty: 66
GG: 0
Lokalizacja: WLS

Obrazek


Post Wysłano: 10 wrz 2014, 9:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 mar 2009, 21:31
Posty: 108

takie coś cyknołem w Łomazach
Obrazek
Pozdrawiam :wink:

_________________
http://mb.slask.pl/forum/viewtopic.php?t=13330


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: