Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 mar 2009, 13:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2007, 20:08
Posty: 33
GG: 9380042
Samochód: DAF XF95
Lokalizacja: Brzesko

Witam!!

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o firmie PIWOWARCZYK z Gdowa??
Jakie tam zarobki, jak szanują kierowców, jak wyglądają u niech ogólne warunki??Może jakieś fotki zestawów dorzuci??!!

Przyznam się szczerze że byłem tam na rozmowie o prace i to co usłyszałem było dla mnie bardzo dziwne - kiedy pojawią się jakieś opinie - napisze co usłyszałem:(


Post Wysłano: 30 mar 2009, 21:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 mar 2009, 13:41
Posty: 6
GG: 12524749
Samochód: Man F2000

kolego z tego co słuszałem ale powtarzam słyszałem facet obiecuje nie wiadomo co a jak przyjdzie do wyplaty to potracenia i wyplata w ratach jeżdza na przeżutach a z autek to raz widziałem stara paryzane :/ morzesz powiedziec co tam od niego usluszałes


Post Wysłano: 31 mar 2009, 12:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2007, 20:08
Posty: 33
GG: 9380042
Samochód: DAF XF95
Lokalizacja: Brzesko

Sądzę glewa że masz racje!!
Do mnie szefowa mówiła że trochę trudne warunki i że jazda 3-4 tygodnie i nie zawsze będziesz tydzień w domq tylko czasem z 3 dni i znów w trase a co najgorsze mówi że teraz chłopaki średnio 3500PLN zarabiają :lol: :mrgreen: Potem ja mówię że ciężko o prace bo 600 kierowców z Trans Południa jest - oni do mnie że z TP i z Rico nie zatrudniają bo oni by chcieli po 6000PLN a nic nie robić i że nikogo nad sobą nie czuli :shock: (kontrola). Aha - starych też nie zatrudniają!! :? Do tego walnęła tekstem że auta mają jeździć bo lizingowe co mnie rozbawiło bo tam Euro 2,3 i lepszego nie wiedziałem.... W ciągu 2tygodni dali 2 ogłoszenia że praca u nich jest tyle że miejsc było 3


Post Wysłano: 31 mar 2009, 14:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 mar 2009, 13:41
Posty: 6
GG: 12524749
Samochód: Man F2000

ja w niedziele w kokotowie jak sie na przejazdy na biezanów jedzie widziałem ta stara renie i strach takim autem na 4 tygodnie jechac na unie jeszcze na włochy to mozna ale prze wegry bo na niemcy i austrie to strach takiego auta puszczac a szukasz kolego moze pracy?


Post Wysłano: 31 mar 2009, 15:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2007, 20:08
Posty: 33
GG: 9380042
Samochód: DAF XF95
Lokalizacja: Brzesko

Szukam - jutro jestem umówiony na spotkanie w Bochni to może coś się rozwinie - facet proponuje kraje skandynawskie czasem Ukraina , Rumunia ale to rzadziej - OBY SIĘ jutro powiodło bo do Piwowarczyków się nie wybieram!!
P.S - jeżdżą przez Niemcy - tylko płaczą że duże opłaty za Toll Collecta - co się dziwić Euro2 Euro3 to raczej na chwilę obecną już przeżytek!!


Post Wysłano: 31 mar 2009, 19:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

Dzisiaj widziałem Scanie '4'ke od nich, ciągnącą firankę TIGERa. Więc na pewno wożą energy drinki. :wink:


Post Wysłano: 31 mar 2009, 21:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2007, 20:08
Posty: 33
GG: 9380042
Samochód: DAF XF95
Lokalizacja: Brzesko

Nie wożą Tigera!! Kolego ADEKS powiem że pytałem tam o prace w piątek... dzwonili do mnie wczoraj i dziś ale tam nie pójdę po ty co słyszałem od szefowej i co ludzie mówią!! Chcieli mnie na tą Scanie posadzić (Euro 2 stara)
Niby kierowców dużo ale jak napisałem nie chcą starych ani z molochów bo im sie nie da jak młodym oczu mydlić i oszukiwać- dlatego wydzwaniają!!


Post Wysłano: 25 sty 2012, 22:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 maja 2010, 21:33
Posty: 44
GG: 0

Obrazek


Post Wysłano: 14 kwie 2012, 12:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
Dwa eFhacze jeżdżą ...
Jeżdżą 3 eFhacze ...
Cytuj:
Robią 4 kółeczka tygodniowo.Weekendy wolne,w środku tygodnia jeden dzień wolnego też mają.
Kiedyś się robiło 4-5 kółek na tydzień, teraz się robi 3, max 4 kółka na tydzień i często się zjeżdża w sobotę popołudniu/ niedzielę rano ...


Post Wysłano: 14 kwie 2012, 22:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

Cytuj:
Jak ktoś potrzebuje jakieś konkretniejsze info moge dopytać.
Co to znaczy weekendy wolne (od kiedy do kiedy, jak wygląda jazda) i jaka kasa za tą robotę?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: