Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 15 [ Posty: 297 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 515 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł: De Rooy, Żary
Post Wysłano: 11 gru 2005, 23:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

De Rooy jest holenderska firmą transportową z oddziałami we Francji, Hiszpanii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Belgii oraz Polsce. Jest liderem w transporcie nowych samochodów ciężarowych, osobowych oraz innych ładunków. Ich klientami są międzynarodowe koncerny VOLVO, DAF, MAN, Renault, Jaguar, Ford, Opel, Whirlpool, Philips.

http://www.biznesnet.pl
http://www.derooy.com

Polski odzdział firmy: De Rooy Polska Sp. z.o.o. mieści się w Żarach.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 12 gru 2005, 0:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Potężna firma... De Rooy jest konstruktorem zestawu umożliwiającego transport aż 11 samochodów osobowych.


Tytuł:
Post Wysłano: 12 gru 2005, 9:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

No ładne autka i widze że mają troche XF-ów SSC...:wink: Ciekawe o jakiej mocy, ale im wystarczać powinny silniki około 400 KM jak do przewozu aut...:wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 12 gru 2005, 13:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 paź 2005, 23:35
Posty: 40
Lokalizacja: Niderlandy

Tytuł:
Post Wysłano: 12 gru 2005, 15:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

no nie koniecznie auta ktore woza sa lekkie jak załaduje 3 ciagniki siodłowe to ma ponad 20 ton :D.Rozmawialem kiedys w niemczech z kierowcami z De Rooy-a jechali dwoma zestawami i jeden był zatrudniony na warunkach polskich drugi angielskich to kierowcy zatrudnieniu na angielskich warunkach maja 4 razy wieksze zarobki ;) a z tego co wiem to pracuja w systemie 4 do 1

_________________
International Haulage


Tytuł:
Post Wysłano: 28 sty 2006, 19:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sty 2005, 18:22
Posty: 304
Lokalizacja: się biorą dzieci??

Cytuj:
o ładne autka i widze że mają troche XF-ów SSC...
Na zdjęciach są tylko 2 a reszta to SC to niewiem czy aż tak dużo.

_________________
4 8 15 16 23 42 EXECUTE


Tytuł:
Post Wysłano: 28 sty 2006, 19:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

W Gazecie Wyborczej - praca (w każdy poniedziałek), było ogłoszenie (ale już jakiś czas temu), że potrzeba kierowców do pracy:
- 4000 PLN i więcej Obrazek
- 3 tyg. pracy i tydzień wolnego


Tytuł:
Post Wysłano: 28 sty 2006, 20:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

No nie tylko ich ogłoszenie jest również na http://www.pracuj.pl

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2006, 21:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2006, 21:00
Posty: 27
Lokalizacja: SZCZECIN

Cytuj:
W Gazecie Wyborczej - praca (w każdy poniedziałek), było ogłoszenie (ale już jakiś czas temu), że potrzeba kierowców do pracy:
- 4000 PLN i więcej Obrazek
- 3 tyg. pracy i tydzień wolnego
I co odpowiadałeś na nie ???
Odezwali się może ???

Ja myślę, że to i tak konkurencyjne wynagrodzenie (jak na warunki polskie) ... jakie jest Wasze zdanie ??

A wogóle to za ile jeździcie jeśli są tu praktykujący ... no i w jakim systemie ... 3/1 czy 4/1 czy mże jeszcze inaczej???


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2006, 21:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Witam kolege z mojego rejonu. Do De Rooy mój ojciec ie dzwonił, bo nie chce tam iśc pracowac. Ale podobo nie jest źle.

Co do jazdy 3/1 i 4/1 to według mne jest to lepsze rozwiązanie jak zjeżdżanie do domu na niepełny weekend i to jeszcze np. co dwa tygodnie. :wink: :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2006, 21:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2006, 21:00
Posty: 27
Lokalizacja: SZCZECIN

Dokładnie.... taki cykl pracy by mi chyba najbardziej odpowiadał... choć spotkałem się z opiniami, że ten tydzień wolnego, który Ci się należy po 3 tygodniach pracy, często nie bywał pełny.... tylko nie wiem czy to prawda, bo z kolei nie zgadzałby się czas pracy kierowcy w okresie dwutygodniowym... chyba .... nie jeździłem jeszcze, tylko przypuszczam:-)

A Ty kolego zacząłeś już pracę jako kierowca, bo widzę, że powyższa wypowiedź to była trochę w imieniu Twojego ojca... hmmm??? ;-)
Czy dopiero się przymieżasz??


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2006, 21:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
A Ty kolego zacząłeś już pracę jako kierowca, bo widzę, że powyższa wypowiedź to była trochę w imieniu Twojego ojca... hmmm??? ;-)
Czy dopiero się przymieżasz??
Dopiero się się przymierzam. Ale czy to coś zmienia :?: :?:

Miło by było jakbyś się "z grubsza" przedstawił i napisał coś o sobie:
viewtopic.php?t=7&start=200

Serdecznie zapraszam.


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2006, 22:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2006, 21:00
Posty: 27
Lokalizacja: SZCZECIN

Nieeee ... komletnie nic, tylko chciałem mieć pewność ... przecież ja też jeszcze nie jeżdżę ... robię dopiero uprawnienia .... i tak na marginesie , to wkurza mnie to, że to wszystko tak długo trwaaa..... dla mnie to już wieczność hihihi ;-)


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2006, 22:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
choć spotkałem się z opiniami, że ten tydzień wolnego, który Ci się należy po 3 tygodniach pracy, często nie bywał pełny
Może dlatego że np. żeby dojechać do bazy musisz wyjechać dzień wcześniej, albo często zjeżdża się do domu np. dopiero dzień po tym kiedy się powinno...:D Mi cykl 3/1 pasowałby jak najbardziej i jeszcze jakby się zaczynał od początku miesiąca to już wogóle miodzio, wtedy 6 tygodni jazdy z tatą, mój tata nieidzie do De Roya ale w firmie to której się przymierza też sie jeździ 3/1...:D


Tytuł:
Post Wysłano: 04 mar 2006, 17:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2006, 17:16
Posty: 20

Proszę zapoznać się z wypowiedziami kolegów na forum http://www.etransport.pl Wpiszcie nazwę firmy w wyszukiwarkę, a wyświetlą się wszystkie fora na ten temat. Warto się z nimi zapoznać przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu się w tej firmie.


Tytuł:
Post Wysłano: 04 mar 2006, 17:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Drogi Zenku. Nikt nie jest ślepy i naprawdę trochę za duża ta czcionka. Jesli chodzi o etranport to jest to śmietnik nie forum. 99% treści tam to są jakieś brednie pisane przez jakichś gnojków niem mających o niczym pojęcia. DLatego też ja tam nie uczestnicze w tych dyskusjch. Przynajniej nie denerwuję się czytając farmanzony tych bajkopisarzów.


Tytuł:
Post Wysłano: 17 mar 2006, 18:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2006, 17:16
Posty: 20

Wydaje mi się, że niepotrzebnie obrażasz mobilkow wypowiadających się na innym forum. Wszystkie zdania na temat De Rooy są jak najbardziej zgodne z prawdą. Oparte są na doświadczeniu a nie na domysłach i gdybaniach. Wiem o tym, ponieważ jeszcze jestem pracownikiem w tej firmie. Polecam zapoznać się z opiniami zawartymi w etransport a wnioski wyciągnijcie sami. Jeżeli mogę wypowiedzieć się jeszcze na temat czcionki użytej w mojej poprzedniej wypowiedzi, to po zapoznaniu się z regulaninem tego forum nie znalazłem w nim żadnych regół obowiązujących w tej kwesti. Z tego wynika , że styl jest dowolny i w miarę moich potrzeb mogę stosować odpowiednio powiększenia, podkreślenia, pogrubienia itp.


Tytuł:
Post Wysłano: 17 mar 2006, 22:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

OK. Nie chciałem nikogo obrazić i nie chciałem, żeby ktoś poczuł się urażony. Jeśeli tak się stało to przepraszam. Jest tam paru uzytkowników, podpisujących się stałym nickiem - i wiadomo, że informacje sa sprawdzone i prawdziwe. Ale jest też bardzo dużo wyssanych z palca - i to się tyczyło tego. Ale koniec OT.
Co do stylu, to masz rację. Ale sam przyznaj, że tak jaest przejrzyściej, ładniej i bardzoej estetycznie.

Jeśli chodzi o samą firmę, to miałem styczność z jednym kierowcą. Mówił, że nie narzeka, ale zarobkami się zbytnio nie chciał pochwalić. A dla zainteresowanych, ostatnio w Gazecie Wyborczej - Praca, była ofera pracy u nich. :wink: :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 18 mar 2006, 11:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2006, 17:16
Posty: 20

Firma ta rozpoczęła działalność w naszym kraju w zeszłym roku. Do chwili obecnej zatrudniła ok. 200 kierowców. Przez rok prowadzenia swojej działalności przewinęło się przez "nią" ok 300 kierowców. Ta statystyka powinna dać do myślenia. Werbowanie nowych trwa bez przerwy. Dyskryminacja Polskich kierowców w tej firmie to fakt. Bardzo wielu kolegów odchodzących z tej firmy udaje się wprost do sądu pracy. Tak kończy się przeważnie kariera na stanowisku kierowcy w De Rooy Poland. Chodzą pogłoski, że mają się przenieść do Rumuni i ta plotka wcale by mnie nie zdziwiła. Im potrzebni są pracownicy, którzy za małe wynagrodzenie nie będą wcale zwracać uwagi na przepisy obowiązujące w transporcie ciężkim, biorąc odpowiedzialność za ewentualne wypadki na swoje barki.


Tytuł:
Post Wysłano: 18 mar 2006, 14:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

OK. Dziękujemy za informacje Zenek. NIestety to nie jest jedyna firma firma, która tak postępuje z kierowcami. Jest ich o wiele więcej. :(


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 15 [ Posty: 297 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 515 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: